• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Pawel21

New member
@AndrzejSzczypiPała to co zwykle przepisuje dr golabek:
Mocz, nasienie, wydzieliba stercza z proby stameya - posiewy na baketrie tlenowe, beztlenowe, te wszystkie chlamydie itp. - bez testow PcR ( byly robione za pierwszym razem) cena chyba 1200pln, z testami drozej bo pewnie ponad 2000pln
 

Kamil K

New member
Panowie obiecany update. Rozpocząłem 3 tydzień po iniekcji antybiotykami oraz botoksem. Po raz pierwszy od 4 lat mam regres dolegliwości. U mnie dosyć łatwo się odnieść ponieważ mierze stopień dolegliwości poprzez konieczność brania leków przeciwbólowych. Zmniejszyłem leki o połowę. Potrafię cały dzień normalnie funkcjonować. Tabletka konieczna jest dopiero w okolicach pójścia spać. W ciągu dnia po raz pierwszy od wielu lat nie wspomagam się lekami.

Dalej jestem na mollxinie oraz autoszczepionce na E fecalis także równie dobrze któryś z w/w leków/szczepień mógł poprawić moje zdrowie. Nie wiem nie wnikam cieszę się.
Polecam Wam również zacząć codzienne ćwiczenia na rozluźnienie miednicy poprzez oddech. Wpiszcie na YouTube Pelvic Pain breathing i pokaże się Wam mnóstwo filmików o oddychaniu przepona i wpływu takiego oddechu na bóle krocza.
Pozdrawiam i odezwę się za miesiąc.
 

Kamil K

New member
Ostatnio byłem u fizjoterapeuty i też zalecała ćwiczenia poprzez oddech właśnie, może coś w tym być.
Oj tak. Dla mnie to też okazał się game changer. Natomiast trzeba to robić kilka razy dziennie + dorzucić rozciąganie dna miednicy. Mnóstwo materiałów na ten temat znajdziesz na YouTube.
 

Arktik

Well-known member
@Kamil K jasne, zobaczę. Ostatnio byłem uciskany właśnie na przeponie przez fizjo i dwa dni dochodziłem do siebie więc coś może w tym być jak najbardziej.
 

wpiot

Active member
@Crane
Mi masaż prostaty robił lekarz urolog, potem próbki szybko lądowały w labolatorium (mogę na priv podać dokładniej)
Nie wiem czy są labolatoria gdzie robi się masaż, ja wybrałbym lekarza który pilnuje żebyś w odpowiedni sposób oddał mocz i nie zrobił ci krzywdy przy masażu.

Jeśli masz jałowe wyniki to chyba lepiej spróbować wydać 150-200 na fizjoterapeutę który sprawdzi czy nie masz spięć mięśni w obrębie prostaty, można też się wspomóc suplementami. Mi bóle utrzymywały się dłuższy czas po antybiotykach, potem mijało powoli ale mam wrażenie, że ćwiczenia przyspieszyły proces, teraz jest OK.
 

Fal

New member
Panowie sorki, że śmiecę wam w temacie ale moglibyście spojrzeć na mój temat?
Problemy z libido/erekcją przy wszystkich prawidłowych wynikach.
Chętnie posłucham jakichkolwiek sugestii co mógłbym jeszcze zdziałać.
Dziękuje z góry za wyrozumiałość i pozdrawiam
 

Fal

New member
Tata i kolega też mają takie same spostrzeżenia dotyczące libido/erekcji, z tym że oni byli u urologa, mieli badaną prostate per rectum.
Chciałem przedewszystkim się dowiedzieć czy jest możliwość, że są jakieś bakterie w tej prostacie i przez to siada libido/erekcja nie mając
żadnych innych objawów?
 

Podobne tematy

Do góry