• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Polecam Ci na pewno nie czytać tego forum, na libido i erekcje wpływa masa rzeczy. Jak przy per rectum prostata nie boli i rozmiar jest normalny - jaki sens sie doszukiwać? Bakterie Ci nie spowodują zaburzeń erekcji czy niskiego libido, może sie zafiksowałeś i głowa Ci nie gra i stąd problem. Ogólnie polecam nie czytać tego forum bo mam wrażenie że większość Panów tutaj wpadło w schemat urojonej choroby i wydają majątki i ganiają po koniowałach którzy na nich zarabiają na kolejne auto.
 

lakiluk

Member
@AndrzejSzczypiPała A ja proponuję żebyś opuścił forum,bo piszesz takie dyrdymały,że głowa mała..zadajesz pytania w stylu "czy PZU refunduje próbę Mearesa-Stameya " więc chyba jesteś z innej planety..Zapalenie prostaty to złożona choroba a diagnostyka to nie tylko palec w dupe czy rozmiar który przy zapaleniu nie ma żadnego znaczenia, spytaj urologa albo odpal neta to się dowiesz,choroba ma niejednorodny charakter i każdy choruje inaczej.Spadek libido czy problem z erekcją to jeden z wielu przykrych objawów które jak najbardziej pasują do zapalenia prostaty i niekoniecznie musi być spowodowane przez bakterie.
 

John455

New member
Mam do zrobienia 3 badania
1) wymaz z cewki (jako pierwszy)
2) proba stameya
3) posiew nasienia w badbaku.

Czy wykonanie tego w jednym dniu to dobry pomysl na podstawie waszych doswiadczen? Obawiam sie ze po kroku 1) cewka bedzie podrazniona wiec proba stameya przy oddawaniu moczu bedzie bardziej bolesna. To samo z oddawaniem posiewu nasienia. Lepiej rozbic to sobie na oddzielne dni?
 
Ostatnia edycja:

Damien777

Member
Polecam Ci na pewno nie czytać tego forum, na libido i erekcje wpływa masa rzeczy. Jak przy per rectum prostata nie boli i rozmiar jest normalny - jaki sens sie doszukiwać? Bakterie Ci nie spowodują zaburzeń erekcji czy niskiego libido, może sie zafiksowałeś i głowa Ci nie gra i stąd problem. Ogólnie polecam nie czytać tego forum bo mam wrażenie że większość Panów tutaj wpadło w schemat urojonej choroby i wydają majątki i ganiają po koniowałach którzy na nich zarabiają na kolejne auto.
Czytając twoje wcześniejsze posty i ten post można się pośmiać ciekawe jaki cel w tym 🤣 czy może bezsilność
 

lakiluk

Member
@John455 Jeśli masz strzał z łuku do Wawy to rób oddzielnie,zresztą tak zaleca G,badania i próba w jeden dzień jest raczej dla osób które muszą przejechać pół Polski do BB ,więc tak jest wygodniej.
 

John455

New member
@John455 Jeśli masz strzał z łuku do Wawy to rób oddzielnie,zresztą tak zaleca G,badania i próba w jeden dzień jest raczej dla osób które muszą przejechać pół Polski do BB ,więc tak jest wygodniej.
Dzieki chlopaki za opinie. To zrobie pewnie osobno. Ja jestem z warszawy.
Jedyne mam obawy czy cewka nie bedzie podrazniona (po wymazie), juz kiedys mialem wymaz z cewki to oddawanie moczu bylo bolesne, a proba stameya jak rozumiem na tym polega + potem jeszcze nasienie musi przejsc przez ta podrazniona cewke.
 
Ostatnia edycja:
@AndrzejSzczypiPała A ja proponuję żebyś opuścił forum,bo piszesz takie dyrdymały,że głowa mała..zadajesz pytania w stylu "czy PZU refunduje próbę Mearesa-Stameya " więc chyba jesteś z innej planety..Zapalenie prostaty to złożona choroba a diagnostyka to nie tylko palec w dupe czy rozmiar który przy zapaleniu nie ma żadnego znaczenia, spytaj urologa albo odpal neta to się dowiesz,choroba ma niejednorodny charakter i każdy choruje inaczej.Spadek libido czy problem z erekcją to jeden z wielu przykrych objawów które jak najbardziej pasują do zapalenia prostaty i niekoniecznie musi być spowodowane przez bakterie.
To wy sie zastanówcie czego wy tak na prawde szukacie, robienie drogich badań i latanie po wymazach, posiewach żeby co chwile się dowiadywać o innych bakteriach i leczenie tego chorymi dawkami antybiotyku - przecież to niepoważne. Jaka inna choroba związana z bakteriami wymaga takiego leczenia? Takimi ilościami i przez taki okres? Ciekawe skąd zdanie na temat tych przypadłości tak podzielone wśród urologów, jedni wręcz odradzają latania po tych badaniach i specjalistach tego typu bo wiele z tych bakterii występuje w nas naturalnie i nie powoduje dolegliwości. Co innego jak ktoś ma chlamydie czy inną która na 100% może coś powodować i dawać objawy.
 

Damien777

Member
Ja na przykład leczę Candidę od jakiegoś czasu a na to forum wchodzę tylko po to by się utwierdzić, że to dobry kierunek.
Nie jest to proste bo grzyb żywi się wszystkim co lubimy a samą dietą nie da się z tym wygrać.
Usunięcie zębów, hemoroidów, masaże w Turcji, i coś tam było jeszcze nie pomogło? Grzyby stwierdzić może akurat każda sieciowka w moczu czy nasieniu więc znowu teoria do bani panie Antoni ale co tym razem wymyślisz jeszcze pewnie dziurę ozonowa.
 

AntoAnto

New member
Ponowne leczenie kanałowe pod mikroskopem a nie usunięcie zębów. Na RTG kanały były rozszczelnione (robione 10-15 lat temu).
Hemoridy -to raczej wynik trybu życia i problemów z trawieniem - wszystko się ze sobą łączy.
Masaże w Turcji - nie byłem. Na ten moment uważam to za ryzykowne.

Mam większość objawów Candidy, dlatego to jest najwłaściwszy kierunek dla mnie.

Napiszę post od dziś za pół roku czy są efekty. Terapia jest trudna, długa i wymaga ścisłej diety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry