• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Maskonur

Active member
Ja wam opiszę co u mnie po 22 dniach cipronexu, dawka 2x500mg, skutków ubocznych nie odczuwam. Ból prostaty jest minimalny, prawie nie odczuwalny, trochę bolą jądra ale też minimalnie, klucie w cewce też się zmniejsza, wzwody słabe ale jest lekka poprawa w tej kwestii. Po wytrysku już nie czuje aż takiego bólu, martwi mnie ilość nasienia i konsystencja. Czy cipronex może mieć na to wpływ?

Teraz pytanie czy to cipronex mi pomaga czy może jednak ten poprawkowy zabieg? Mam nadzieję że nie będzie pogorszenia.
 

toastt

Well-known member
Cipronex ma działanie przeciwzapalne (prócz oczywistego przeciwbakteryjnego i toksycznego dla człowieka), stąd może wynikać duża poprawa po nim. Kiedy zamierzasz skończyć kurację nim? Ogólnie wydaje mi się, że ten zabieg u Ciebie zrobił największą robotę i Cipronex tylko dopomógł.
 

Maskonur

Active member
Za 8 dni kończę cipro, w sumie kuracja nim będzie trwać 30 dni. Jeszcze mam takie zgrubienie po zabiegu z jednej strony, odciska się ono na żołędzi jak jest napletek nasuniety jak się nie zmniejszy i będzie mi przeszkadzać to biorę pod uwagę korektę tego ale laserem CO2
 

Peter32

New member
Witam kolejny raz osoby z forum😀Poszukuję specjalistów od uszkodzenia nerwu sromowego w kroczu objawy b.podobne do zapalenia prostaty. Jeśli ktoś może podzielić się jakimiś info proszę o odpowiedź
 
Ja jestem umówiony do fizjoterapeuty urokinekologicznego. We wstępnej rozmowie telefonicznej Pani stwierdziła, że może być uszkodzenie właśnie u mnie nerwu sromowego ze względu na parcie na cewke moczową a nie pęcherz.
 

Peter32

New member
A skąd podejrzenie uszkodzenia tego nerwu? Miałeś wizytę u fizjoterapeuty?
Tak miałem wizyty u lekarzy, mam książkowe objawy podrażnienia gałęzi nerwu sromowego. U mnie nie ma problemu z oddawaniem moczu i stolca oraz erekcja. Ale każdej z tych czynności toważyszy pieczący delikatny ból. Oraz dyskomfort okolicy krocza przez cały czas. Objawy zewnętrzne to poszerzone naczynia na napletku, zmieniony kolor skóry prącia oraz żołędzi. Żołądź w 3/4 ma kolor cappuccino. A w czasie erekcji i ejakulacji robi się mocno czerwona.
 

toastt

Well-known member
Podrażnienie nerwu może wynikać z jego kompresji przez np. spięte mięśnie, siedzący tryb życia, nadwagę, więc jeszcze istnieją niechirurgiczne metody leczenia polegające na likwidacji/załagodzeniu tych czynników drażniących. To moje luźne przemyślenia i nie muszą pokrywać się z prawdą.
 

robson999

Active member
ktoś pytał o bactrim ja niedawno skończyłem i czułem się po nim całkiem nieźle można powiedzieć że tak słabych objawow nie miałem od 2020 roku gdy zaczął się główny atak choroby. Teraz jadę z wankomycyną to jest ścierwo ale chyba dam radę objawy trochę się nasiliły
 

Peter32

New member
Podrażnienie nerwu może wynikać z jego kompresji przez np. spięte mięśnie, siedzący tryb życia, nadwagę, więc jeszcze istnieją niechirurgiczne metody leczenia polegające na likwidacji/załagodzeniu tych czynników drażniących. To moje luźne przemyślenia i nie muszą pokrywać się z prawdą.
Kurcze ja miałem uraz w kroczu, więc pytanie czy po urazie zastrzyki z botoksu by coś pomogły
 

taki_tam

Active member
FORUMOWICZE czy miał ktoś doczynienia z podaniem botoksu w okolicę odbytu w celu zmniejszenia napięcia w mięśniach wewnętrznych miednicy?
Na początku musisz potwierdzić, czy to aby na pewno neuralgia. Odpowiednie badanie EMG to potwierdzi. Nie ufałbym urologowi co do diagnozy, bo to nie jego działka. Idź do dobrego neurologa, może zaproponuje leczenie neuromodulatorami żeby jakoś Ci pomóc w tzw. miedzyczasie.
 

wpiot

Active member
Wydaje mi się, że nie ma w Polsce lekarza, który usunąłby Ci prostatę ze względu na jej przewlekły stan zapalny.
Z tego co kojarzę, to nie jest to legalne bo ostatecznie pozbawia płodności.
Ci którzy mieli usuniętą przechodzą długą rehabilitację, mogą mieć problemy z płodnością, trzymaniem moczu.
 

Podobne tematy

Do góry