• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Philip79

New member
Zna ktoś dobrego sprawdzonego urologa,laboratorium ( oprócz w/w dr. Gołąbek, Szmer, bagdak) który działa w szpitalu gdzie można można zrobić badania 4 szklanek – Próba Mearesa – Stamyea, posiewy ?
 

Illmatik

Well-known member
Wiadomość do @Jerzy W

Muszę kupić Linezolid oraz Meropenem.
W jednym z postów pisałeś, że nabyłeś to (o ilo dobrze pamietam) za jakieś 6000 zł.
Mógłbyś dać znać gdzie kupiłeś te antybiotyki i za jaką cenę.

Będę wdzięczny jak odpiszesz na emaila : przemix3@o2.pl

Ty kolego od dr Gołąbka?

Tak na szybko licząc to 15k mało za badania, wizyty i leki ....
Żeby się wyleczyć to najpierw na pół roku na zachód będzie trzeba iść popracować;)
 

Illmatik

Well-known member
Arktik cymbale a z czego Ty się znów śmiejesz? Fizjo wsadził palec w dupe i zalaskotało czy jak ?

Już mieszkałem w DE i nie miałbym problemu wrócić, a leczenie odbyło by się za składki zdrowotne a nie z własnej kieszeni dodatkowo, o poziomie leczenia nawet nie ma co mówić
 

Illmatik

Well-known member
Czy komus z was pomaga urosal na swedzenie/szczypanie w cewce? Jak dlugo taki lek się bierze?
Mi bardzo pomagał ale okresowo te objawy niestety wracają. Z reguły po seksie. Cewka jest wtedy podrażniona. Np obecnie mam taki stan, że po oddaniu moczu zostaje jeszcze kropla czy dwie, trzy na końcu cewki moczowej. To powoduje szczypanie i swędzenie. Trzeba dobrze strzepać;) albo najlepiej wytrzeć.
 

taki_tam

Active member
Arktik cymbale a z czego Ty się znów śmiejesz? Fizjo wsadził palec w dupe i zalaskotało czy jak ?

Już mieszkałem w DE i nie miałbym problemu wrócić, a leczenie odbyło by się za składki zdrowotne a nie z własnej kieszeni dodatkowo, o poziomie leczenia nawet nie ma co mówić
On ma problem z własnym poziomem intelektualnym. Pisałem już o tym, ale się popłakał i poskarżył adminom. Zero merytoryki z jego strony. Olej go i życie będzie łatwiejsze ;)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
@Illmatik zważaj na swój język w stosunku do innych użytkowników forum. Obrażanie innych to łamanie 12 pkt regulaminu. To, że z kimś się nie zgadzasz nie daje prawa do obrażania. Dotyczy to każdego na forum!
 

toastt

Well-known member
Czy komus z was pomaga urosal na swedzenie/szczypanie w cewce? Jak dlugo taki lek się bierze?
Mi pomógł (przez czas stosowania i efekt utrzymał się kilka dni po odstawieniu). Brać go możesz nawet miesiącami, ale rozsądne minimum to tydzień. Można go stosować kiedy tylko chcesz, bo bakterie się na niego nie uodparniają.

Arktik cymbale a z czego Ty się znów śmiejesz? Fizjo wsadził palec w dupe i zalaskotało czy jak ?

Już mieszkałem w DE i nie miałbym problemu wrócić, a leczenie odbyło by się za składki zdrowotne a nie z własnej kieszeni dodatkowo, o poziomie leczenia nawet nie ma co mówić

Niegłupi pomysł, szczególnie że jak masz tamtejsze ubezpieczenie, to lekarz ubezpieczenia publicznego może wypisać Ci chociażby szczepionkę Strovac na refundację i zapłacisz 10 euro zamiast 100 euro.
 

Illmatik

Well-known member
Niegłupi pomysł, szczególnie że jak masz tamtejsze ubezpieczenie, to lekarz ubezpieczenia publicznego może wypisać Ci chociażby szczepionkę Strovac na refundację i zapłacisz 10 euro zamiast 100 euro.

No co raz poważniej o tym myślę, nie tylko z powodu choroby. Już jakiś czas temu o tym myślałem żeby trochę dorobić, wiadomo jakie są koszty w dzisiejszych czasach. A mam możliwości i znam język, dlatego perspektywa leczenia to kolejny argument za
 

Illmatik

Well-known member
@Illmatik To, że z kimś się nie zgadzasz nie daje prawa do obrażania. Dotyczy to każdego na forum!

Tu akurat nie ma się co zgadzać lub nie zgadzać. Dawno już ignoruje posty tego człowieka, za to on reaguje na normalne posty śmiechem, wylewając swoją frustrację. Obraził się kiedyś że grzebanie w odbycie go nie uleczyło i tak mu zostało.

Co do ostrzeżenia, przyjmuje ;)
 

Arktik

Well-known member
Tu akurat nie ma się co zgadzać lub nie zgadzać. Dawno już ignoruje posty tego człowieka, za to on reaguje na normalne posty śmiechem, wylewając swoją frustrację. Obraził się kiedyś że grzebanie w odbycie go nie uleczyło i tak mu zostało.

Co do ostrzeżenia, przyjmuje ;)
Ja też nie przejmuje się Twoimi postami zrzucam je na chorobę na którą cierpisz i z którą sobie nie radzisz. Każdego kto chodził do fizjoterapeuty zamierzasz na tym forum obrażać? Co do @taki_tam po prostu nie odpowiadam bo myślę że to jakiś trolling ostry to konto.
 

Illmatik

Well-known member
Ja też nie przejmuje się Twoimi postami zrzucam je na chorobę na którą cierpisz i z którą sobie nie radzisz. Każdego kto chodził do fizjoterapeuty zamierzasz na tym forum obrażać? Co do @taki_tam po prostu nie odpowiadam bo myślę że to jakiś trolling ostry to konto.
Akurat życzę wszystkim żeby radzili sobie na tyle co ja, żeby skutecznie redukować objawy do czasu wyleczenia. Do tego kombinuje jak się wyleczyć i przy tym nie zbankrutować. Nie zamierzam nikogo obrażać, no może z wyjątkiem takich cwaniaczkow jak Ty. Bez odbioru
 

Maskonur

Active member
Ma ktoś zwapnienia w prostacie i co można zrobić żeby się ich pozbyć, mi w usg trus stwierdzono zwapnienia okolocewkowe głównie po stronie prawej o wymiarach 6x13mm, nie wiem czy to duże zwapnienia? Z tego co mówią urolodzy to nie powinny powodować objawów i sporo facetów je ma I nawet o nich nie wie.
 

Podobne tematy

Do góry