• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

robson999

Active member
No to u mnie jest tak samo. Jestem przed 30, nie piję, nie palę, nie chodzę na basen, ciepło się ubieram. Nawet nie uprawiałem nigdy seksu, a i tak złapałem ureaplasmę, która jest przyczyną moich problemów z prostatą... Do tego od listopada doszły bóle po cipro. Oczywiście w międzyczasie moi rówieśnicy walą wszystko co się rusza bez gumy we wszystkie dziury, ciesząc się świetnym zdrowiem. Tyle warta jest ta cała profilaktyka. Nawet w drewnianym kościele cegła by mi na łeb spadła. Albo masz szczęście w życiu i wszystko Ci wychodzi, albo go nie masz i jesteś przegrywem. Wszystko inne ma marginalne znaczenie.
nigdy nie myśl o sobie jak o przegrywie. Jak odbrobine wypijesz żeby się wyluzować to nic złego się nie stanie. dlaczego nie uprawiasz seksu ? seks jest bardzo ważny. Głowa do góry Panowie jak glowa przegra to można zapomnieć o walce z chorobą. Mi choroba otworzyla oczy na świat właśnie teraz przestałem się przejmować nie gonię już za pieniędzmi bo lata uciekają a życie jest krutkie. Mam rodzinę przyjaciół mam gdzie mieszkać pracuje i poprawia się mój stan zdrowia.
 

robson999

Active member
Nie chcę wchodzić w polemikę z robsonem i licytować się kto więcej wie.
Nie obchodzi mnie to. Swoje wycierpiałem, wyzdrowiałem, miałem dobre 3 lata spokoju dopóki nie wlazłem to pierdolonego basenu.
I znów tkwie w tym gównie.
ja również nie mam takiego zamiaru chciałem Ci dać do zrozumienia że to gówno jest bardziej skomplikowane niż nam się czasami wydaje. Moja wiedza na ten temat jest równie słaba
 

Nik

Active member
nigdy nie myśl o sobie jak o przegrywie. Jak odbrobine wypijesz żeby się wyluzować to nic złego się nie stanie. dlaczego nie uprawiasz seksu ? seks jest bardzo ważny. Głowa do góry Panowie jak glowa przegra to można zapomnieć o walce z chorobą. Mi choroba otworzyla oczy na świat właśnie teraz przestałem się przejmować nie gonię już za pieniędzmi bo lata uciekają a życie jest krutkie. Mam rodzinę przyjaciół mam gdzie mieszkać pracuje i poprawia się mój stan zdrowia.
Alkoholu nie piję z własnego wyboru, po prostu nie lubię.
 

adam201

Member
Czytałem o tym leku Tadalafil to jest bardziej na erekcje. Niby Silodosil ma lizować te mieśnie i napięcie układu moczowego.
Nie masz po tym żadnych skutków ubocznych? Otępienia, osłabienia?
Ja największy problem mam z bólem w spojeniu łonowym, jakby ciągnie mnie to spojenie łonowe, i to się przekłada na odbyt. Mam takie uczucie jakby w odbycie zaciskało mi zwieracz i dolny odcinek jelita. Nie panuje nad tym. Czuje takie spięte pośladki. Nasila się po siedzeniu. W robocie siedze i jest dramat.
No i słaba erekcja, cieżko powstać udaje się ale musze się napracować i mało ejakujatu.
Też występowało u mnie takie uczucie, jednak ostatnio rzadko, raz na jakiś czas
 

Arktik

Well-known member
Panowie czy ktoś zamawiał jakieś leki z Czech/Niemiec z wysyłką do domu? Nie chodzi mi o antybiotyk tylko o suplement hiprex jest bez recepty u nas go nie można dostać. Podobno jest dostępny m.in w Czechach gdyby ktoś miał info namiar na jakąś wysyłkę leków z Czech będę wdzięczny
 

toastt

Well-known member
Też bym prosił o informację gdzie można nabyć hiprex po jak najniższej cenie. Szukam już dłuższy czas i nie mogę znaleźć sklepu/apteki, gdzie mógłbym zamówić ten lek.
 

Grom

Well-known member
Może hiprex nie zawiera salicylanu fenylu?
Generalnie wadą urosalu jest dodatek salicylanu ponieważ osoby z problemami żołądkowymi nie mogą go długo stosować w dużych dawkach.
 

toastt

Well-known member
@wpiot @Grom hiprex, czyli inaczej metenamina nie ma w składzie salicylanu fenylu, który w moim przypadku jest szkodliwy na stawy i uszy. Ponadto urosal ma małą dawkę metenaminy, gdzie zaleca się przyjmować ją w ilości 2 do maksymalnie 3 gramów dziennie - to ułamek tego, co ma urosal. Sama metenamina też jest ototoksyczna, też może wywołać szumy uszne, ale prawdopodobieństwo tego działania jest mniejsze niż w przypadku połączenia jej z salicylanem fenylu. Dodatkowo salicylany działają szkodliwie na błonę śluzową żołądka i rozrzedzają krew, więc nie każdy może je brać - a szczególnie nie poleca się ich osobom poszkodowanym po fluorochinolonach (jak ja czy @Nik, @Falcon).
 

Ben80

New member
Wiecie może czy formaldehyd z czasem (po miesiącach/latach) zostaje całkowicie wydalony z organizmu (pęcherz)? Czytałem ostatnio że może powodować nieciekawe skutki uboczne
 

Podobne tematy

Do góry