• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

abst3

Well-known member
Gdyby fala lub termoterapia były coś warte to na tym forum każdy by to chwalił a jest odwrotnie.
mysle, ze fala moglaby przyniesc efekt w przypadku wyleczenia infekcji, celem przyspieszenia gojenia nerwow. Moze wowczas jest uzasadnione stosowanie jej, w momencie kiedy bakterie robia sobie stol biesiadny z gruczolu krokowego wydaje mi sie ze raczej nie pomoze. Na etapie zdrowienia podejrzewam, ze moze byc przydatna.
 

jarcy

Well-known member
Ja pisałem zanim poszedlem wywyalić pieniądze w błoto z kilkoma osobami ktore na tej fali były ( jeden kolega leczony u gołobka był 10 razy ) napisał że bez najmniejszego efektu ale chciał iść aby doktor nie miał sie do czego przyczepić. Kilku innych chłopaków też było i tez nic. A czemu ja mając tą wiedzę poszedłem? A bo każdy włącznie ze mną ma nadzieję że to bedzie ten przypadek że pomoże. Jak pytałem lekarz ktory robił mi tą fale patrząc mu głęboko w oczy a wzrok mam przeszywający jakie są i czy wogole są efekty tego zabiegu to powiedział że różne są opinie i tylko tyle powiedział 🤣
 

wpiot

Active member
Ponad tydzień temu dostałem wynik (po stamley'u), że pseudomonas zwalczony, ale po prostu nie potrafię się z tego cieszyć, jest strach, że wróci jakieś zakażenie. Za każdym razem mówię lekarzowi, że po sikaniu czuje pieczenie przez kilka minut, czasami są niewielkie bóle prostaty - dostaje odpowiedź, że tak może być po zapaleniu i zrobimy wymaz jeśli będzie gorzej. Wg lekarza żadne dodatkowe badania nie mają sensu na tym etapie.
Przeciwskazań nie mam żadnych, seksualnie jest 10/10, odważyłem się napić drinka (bez szaleństw) i od dwóch dni jest jakby gorzej, ból odpuszcza i wraca, wrażenie jakbym miał mocno zaciśnięty pasek.
Sam nie wiem czy ma to jakiś związek z alkoholem, jedni mieli tutaj problemy, drudzy nie.
 

Maskonur

Active member
Ja miałem 3 razy stameya, pierwszy raz był wzrost mierny e.fecalis, a dwa kolejne czysto tylko podniesione leukocyty. Obecnie mam słabe erekcje i czasem czuje lekki ból w okolicy krocza jąder, gdybym miał normalnie wzwody to bym bym już zadowolony i te bóle bym jakoś wytrzymał. Jak wrócić te wzwody?
 

Maskonur

Active member
W gastroskopii wyszedl mi przewlekły stan zapalny żołądka, bóle cewki zaczęły się mniej więcej w tym samym czasie co ból brzucha, często mam zatwardzenie i po wypróżnianiu ból cewki się nasila, spróbuję jakoś ustabilizowac te problemy z brzuchem może one są przyczyną dolegliwości z potencją.
 

toastt

Well-known member
No to na zatwardzenie mógłbyś spróbować jeść dużo błonnika. W zielarskim kupisz gotowy do spożycia błonnik z babki plesznik albo jakikolwiek inny. Po 1-2 łyżki tego błonnika na potrawę, którą zamierzasz zjeść i dużo wody i przestaniesz mieć problemy z zaparciami (o ile to nie jest kwestia psychiki). Prosta sprawa - jak twarde coś Ci przechodzi przez trzewia, to i naciska na prostatę i jest jak jest.
 

Jerzy W

Well-known member
Ja miałem 3 razy stameya, pierwszy raz był wzrost mierny e.fecalis, a dwa kolejne czysto tylko podniesione leukocyty. Obecnie mam słabe erekcje i czasem czuje lekki ból w okolicy krocza jąder, gdybym miał normalnie wzwody to bym bym już zadowolony i te bóle bym jakoś wytrzymał. Jak wrócić te wzwody?
Jak długo w prostacie będzie stan zapalny to nie będzie wzwodów (z wyjątkiem Groma). Ja dzięki ciągłym masażom i środkom przeciwzapalnym zminimalizowaniem stan zapalny i mam codziennie zajebiste wzwodu poranne przez kilka godzin. Jednak do dupcenia muszę brać sildenafil bo wieczorem ten wzwód trudno utrzymać - na pewno w pewnej mierze ze względów psychicznych - po wielu porażkach przez chorobę prostaty ciagle się tego boję i myśle co niszczy wzwód.
 

Jerzy W

Well-known member
W gastroskopii wyszedl mi przewlekły stan zapalny żołądka, bóle cewki zaczęły się mniej więcej w tym samym czasie co ból brzucha, często mam zatwardzenie i po wypróżnianiu ból cewki się nasila, spróbuję jakoś ustabilizowac te problemy z brzuchem może one są przyczyną dolegliwości z potencją.
Ja miałem nadżerki w żołądku czyli przedpokój wrzodów ale się całkowicie wyleczyłem. Da się. Można potem nawet wrócić do normalnego życia czyli wszelkich używek.
 

Grom

Well-known member
Jerzy a czy środki przeciwzapalne czasem nie powodują z czasem nadżerek i wrzodów? Ja unikałem i dalej unikam tego typu leków jak ognia.
 

toastt

Well-known member
Jak się zajada takie leki jak cukierki - to tak. Sporadycznie można sobie ulżyć w bólu, a jak się z jakichś przyczyn przyjmuje przewlekle (reumatoidalne zapalenie stawów, ścięgien), to się łyka z pantoprazolem lub innym lekiem hamującym wytwarzanie kwasu solnego w żołądku i wtedy się nie ma wrzodów. Trzeba pamiętać, że diklofenak w czopku tak samo niszczy żołądek jak diklofenak w tabletce.
 

Jerzy W

Well-known member
Jerzy a czy środki przeciwzapalne czasem nie powodują z czasem nadżerek i wrzodów? Ja unikałem i dalej unikam tego typu leków jak ognia.
Dobra, teraz zajarzyłem, że chodzi o żołądek. Ja wyleczyłem się dietą + Lanzul (środek blokujący wydzielanie kwasu żołądkowego). Do tego mega ważne wykluczenie/wyleczenie Helikobakter.
 

Maskonur

Active member
To helicobakter mam wykluczony. Obecnie najgorsze pogorszenie odczuwam po wyproznieniu kiedy muszę się bardzo wysilić, potem następuje poprawa do następnego zatwardzenia, wydaje mi się, że jak wylecze żołądek to reszta też się ustabilizuje.
 

Jerzy W

Well-known member
Na pewno masz nerwicę z powodu tej jebanej choroby. Zacznij zażywać na próbę VALUSED 3x2 tabletki od dzisiaj. Po 3 dniach zobaczysz czy nie jest lepiej z żołądkiem i zatwardzeniami.
 

Podobne tematy

Do góry