• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg obrzezania (stulejka) - moja pełna relacja

max11400

Active member
Dzień 24. po zabiegu.

Spoczynek:

Wzwód:

Z tym wzwodem też dziwna sprawa, bo jak widać na zdjęciu robionym we wzwodzie "z góry" mam spory kąt nachylenia ku górze i delikatne odchylenie w prawo. No i w sumie zawsze tak było, ale teraz wzwód jest jakby... intensywniejszy? Mocniejszy? Dziwne. Fajnie, ale zaskoczyło mnie to, nie powiem.

Rehabilitacja przebiega ok. Jak widać szwy z tyłu prawie wszystkie poszły (dziś wyrwałem tylko 1), z przodu jeszcze ich trochę jest. Pętelki są na tyle małe że boję się że nie trafię nożyczkami i się pokaleczę, a partnerka też się boi :D więc jestem zmuszony poczekac aż pętelki się poluzują, wtedy je poprzecinam i powyciagam pozostałe sznurki. Mam nadzieję zrobić to najpóźniej we wtorek wieczorem, bo jeśli w czwartek ma być jazda testowa to dzień przed nie chcę nic z chujem robić żeby "odpoczął" :D

Bólu żadnego. Dyskomfortu też już w ogóle prawie podczas chodzenia w gaciach. Podczas szczania aż miło patrzeć. Żadnego syfu pod skórą, potu, łoju.

I ponownie powtarzam, ja krótko z tym problemem chodziłem bo ledwo dwa miesiące i obrzezałem się ze względów medycznych, ale jeśli ktoś się jeszcze waha... Panowie jazda do lekarza! Ja już teraz nie żałuję, a najlepsze przecież dopiero przede mną :D

PS. Czy któryś z moderatorów może dodać w nazwie tematu na końcu "- obrzezanie L&T Low&Tight dr. Tondel" żeby w przyszłości może łatwiej komuś było znaleźć temat po tych frazach? Z góry dziękuję :) pozdrawiam!
 
  • Like
Reactions: AGv

max11400

Active member
Dzień 26.

Spoczynek:

Wzwód:

Dzisiaj usunąłem pozostałe szwy. Łącznie chyba z 8 sztuk. Stan pacjenta - jak widać :)

Odezwę się wkrótce jak wrażenia ;)
 

max11400

Active member
A, trochę nie wytłumaczylem dla potomnych jak u mnie było z usuwaniem ;) octenisept na pacjenta, wytarcie do sucha, następnie zdezynfekowanie nożyczek do paznokci również octeniseptem, i baaaardzo delikatne podważanie/przecinanie pętelek na supłach od szwów. Następnie przecięcie pętelków i pociągnięcie końcówkami palców za sznurek od szwa... Polecam nie obciąć paznokci na parę dni przed, bo ja obciąłem niedawno i nie był to prosty zabieg ;) ale się udało!
 

nope

Well-known member
Fajnie wyszło :D jakbyś postosował cos na blizny przez jakis czas i byś stwierdził że nie ma efektow to polecam plastry silikonowe sutricon. U mnie robią robote a noszę je dopiero jakoś miesiąc
 

max11400

Active member
Kupiłem zgodnie z zaleceniem doktora Silaurum, na razie wszystkie jego porady i zalecenia były trafne więc myślę że maść też się sprawdzi. Zaczynam stosować od najbliższego piątku przez 6 tygodni.
 

MKD

Active member
Kupiłem zgodnie z zaleceniem doktora Silaurum, na razie wszystkie jego porady i zalecenia były trafne więc myślę że maść też się sprawdzi. Zaczynam stosować od najbliższego piątku przez 6 tygodni.

Ja uywalem silaurum a pozniej drozszy bliznasil przez 2 miesiace. Juz nie pamietam jak ta blizna wygladala pol roku temu ale cos kojarze, ze byla mocno wyczuwalna jak po niej jezdzilem palcem
 

max11400

Active member
Panowie... Chyba moja tak na mnie działa, bo po dłuższej grze wstępnej, samej akcji było może 5 minut... :ROFLMAO: ale fakt ze odczucia nieco inne, bardzo mało jest bodźców zewnętrznych, ale sam orgazm 5x intensywniejszy... Zobaczymy jak następnym razem. Pozdro
 
  • Haha
Reactions: AGv

max11400

Active member
Orala nie było, moja się trochę jeszcze boi że zrobiłaby mi krzywdę - nie naciskam. Przyjdzie na to czas.
Problemów ze wzwodem żadnych, nabuzowany sprzęt był długo przed, w trakcie i jeszcze długo po.
Sama akcja dość dziwna, ja się czułem jakby było trochę sucho (mimo że użyłem sporo nawilżenia), moja z kolei stwierdziła po wszystkim ze było wręcz przeciwnie. Ale widocznie miałem po prostu inne odczucia.
Mimo wszystko jestem zadowolony, to chyba kwestia wprawy. Z drugiej strony po tak długim okresie abstynencji chyba nic dziwnego że tak szybko poszło... ;)
 

max11400

Active member
Jest... Trochę inaczej :) trzeba bliżej podstawy trzonu pacjenta ruszać, daleko od żołędzia, ale też da radę :) i zdecydowanie dłużej to trwa niż wcześniej
 

max11400

Active member
Jestem po trzech stosunkach... W żadnym nie wytrwałem dłużej niż 15 minut, w tym jeden był w gumie. "Stare" pozycję które mnie najbardziej stymulowały dalej dają radę, ze sprzętem wszystko ok, i normalnie "czuć" sprzęt i partnerkę też.
Więc może te historie o tragediach po L&T są przesadzone i wszystko siedzi w głowie, albo Tondel robi po prostu dobra robotę, albo spokojna delikatna rehabilitacja pomogła, albo jestem jednym z wyjątków... albo nie wiem co :D
Wrzucę aktualizację zdjęć w tym tygodniu. Pozdro!
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Obstawiam ze nie jestes wyjątkiem tylko normalnym gosciem co ma l&t.. :D nie wiadomo ile jest ludzi po l&t obstawiam ze mnóstwo a tutaj na forum to jedynie pojedyńcze przypadki się trafiają smiem twierdzic zalozmy 1 na 100 lub i więcej nawet ;p
 

lukas900

Active member
Panowie, jak sam zabieg i rekonwalescencja u Was? W kilku słowach.. bo się przymierzam. Stuleja całkowita. Chodzi mi o odczucia podczas zabiegu, jak potem ze szwami historia, z wrażliwością i ogólnie pierwsze dni po - tak pokrótce.
 

max11400

Active member
Panowie, jak sam zabieg i rekonwalescencja u Was? W kilku słowach.. bo się przymierzam. Stuleja całkowita. Chodzi mi o odczucia podczas zabiegu, jak potem ze szwami historia, z wrażliwością i ogólnie pierwsze dni po - tak pokrótce.
Chłopie napisałem wspólnie z innymi ludźmi o tym prawie 8 stron tematu który właśnie czytasz
 
  • Haha
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry