• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg Denerwacji Neurotomi Prącia

Magik123

New member
Cześć
Ponawiam temat . Może jest ktoś tutaj kto chciałby się podzielić swoją opinią po zabiegu denerwacji lub kwasie hialuronowym ?
 

siemson

New member
@Magik123 poza tematem to powiem ci, że myślę że nawet po zabiegu denerwacji będziesz miał ten sam problem.
Przedwczesna ejakulacja to coś co siedzi ci w mózgu - serio. Sam miałem ten problem, naprawdę już nie wiedziałem co mam robić wiesz co pomogło? Praca z samym sobą a potem z partnerką. Jeżeli masz słabą pewność siebie i przed każdym stosunkiem myślisz "ja pierdole tylko żebym wytrzymał długo bo partnerka pomyśli że jestem przegrywem" to nawet po odcięciu penisa dojdziesz. Musisz wywalić wszystkie podobne myśli z głowy i zastąpić je takimi "Ale jestem dojebany, mam taką zajebistą kontrolę że mogę na zawołanie i nic tego nie zmieni" po jakimś czasie staje się to naturalne i nie musisz nawet o tym myśleć.

Jeżeli chodzi o trening to musisz posiedzieć sam z sobą przy np. porno jeżeli jesteś w stanie 10 na 10 razy walić sobie i przy tym mieć pełną kontrolę że nawet najbardziej podniecające sytuacje jesteś w stanie kontrolować i nie czuć podniecenia to przechodzisz na trening z partnerką i robisz to samo. Po jakimś czasie zbudujesz pewność siebie.

Nie mówię, że denerwacja penisa nie będzie w stanie zmniejszyć czasu do ejakulacji po zaczęciu stosunku ale zapewne maksymalnie o kilka, kilkanaście może kilkadziesiąt sekund w maksie.

U faceta też musisz trzymać tą kontrolę przez cały czas stosunku, bo kiedy odpuszczasz to napięcie się kumuluje i łatwiej jest dojść...

Serio stary tak się da, nie bez powodu widzi się tyle postów o tym, że ktoś kiedyś po kilku ruchach a teraz może ile chce - 95% siedzi w mózgu.
 

Krystiankendroj

Active member
Ćwiczyć z własną psychika i instrumentem a nie pakować się w jakieś odnerwianie
Po co wtedy wogole uprawiać seks jak nie dla przyjemności
Co będziesz mógł pompować godzinami i co ci po tym jak tylko się zmachasz fizycznie
Równie dobrze możesz iść pobiegać czy na rower
Zabieg denerwacji kompletnie bym wyrzucił z głowy bo to jest kompletna kastracja

Pomyśl sobie ze chcesz sobie ulżyć samemu nawet , bie masz partnerki a ty nic nie czujesz
Frustrację, z jednego problemu w drugi a i bez powrotu
 

DarQ

New member
@siemson
Nie neguję części tego co napisałeś, ponieważ też uważam że najpierw należy zacząć od pracy nad sobą, czyli mało inwazyjnymi metodami, lecz nie rozumiem dlaczego całkowicie wykluczasz fakt, że u niektórych mężczyzn, co jest potwierdzone, występuje nadwrażliwość receptorów, posiadają zwiększoną ilość "gałęzi" nerwowych, przez co odczucia są spotęgowane, a jedynym ratunkiem w taki wypadku jest zabieg lub ciągłe używanie żeli znieczulających. Podejrzewam, że efekt zabiegu będzie dawało efekt podobny lub też mocniejszy a niżeli po użyciu żelu, dlatego część może się zdecydować na coś trwałego.
Kolejnej rzecz:
"Nie mówię, że denerwacja penisa nie będzie w stanie zmniejszyć czasu do ejakulacji po zaczęciu stosunku ale zapewne maksymalnie o kilka, kilkanaście może kilkadziesiąt sekund w maksie."
Takie coś będzie miało miejsce, jeśli problem jest w psychice, sam tak stwierdziłeś:
"to nawet po odcięciu penisa dojdziesz"
lecz jeżeli nie, efekt będzie znacznie dłuższy. Sam żel wydłuża stosunek o kilka minut, więc denerwacja o tyle samo bądź dłużej, zależy od zabiegu.
 
Ostatnia edycja:

danio1000x

New member
@Magik123 czy miałeś robione badania u sexuologa w temacie nadwrażliwości penisa. Jeśli nie to poszukaj sobie gdzie robią takowe, zrób i wtedy zastanawiaj się co z tym zrobić.
 

Lichoniespi

New member
Ja się zastanawiam nad jednym. U mnie problem z PW występuje przed nadwrażliwe wędzidełko. Wystarczy że raz psiukne sobie na wedzidelko braweranem i mogę się bzykać. Mnie chodzi o to żeby zanievhac tej maskarady i w każdym momencie życia cieszyć się seksem a nie myśleć gdzie mam braweran 😉 Pozdrawiam i życzę udanych seksow. P.S idę do urologa w tym temacie. Napiszę co i jak.
 

Podobne tematy

Do góry