• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg Denerwacji Neurotomi Prącia

Magik123

New member
Witam . Tak jak w temacie . Czy ktoś z użytkowników miał robiony lub zastanawia się nad zabiegiem denerwacji naurotomi prącia w problemach z przedwczesnym wytryskiem?
Czy są jacyś dobrzy lekarze w Polsce którzy wykonują ten zabieg ?
 

DarQ

New member
Chyba nigdy nie przeżyliście sytuacji, gdzie ledwo zaczeliście, a już skończyliście. Są faceci co kończą po 30-40 sekundach i co wtedy mają zrobić? Wtedy człowiek chce trochę normalności, więc decyduje się na zabieg. Z tego co widziałem, to chybanie wykonują tego na NFZ, ale mogłem nie doszukać, a jedyni gdzie, to znalazłem Wrocław i Warszawa, ale zero opini, więc nie wiadmoo :(
 

Stulejka1994

Active member
Zainteresuj sie kwasem hialuronowym aplikowanym w żołądź
Robi się tak zwana poduszka między skórą żołędzi a nerwami
Nie idzie tak szybko sygnał do mózgu '' jest super pora wystrzelić ''

Masz fecebooka?


Nie moge patrzeć na fryzure tego lekarza. Nie wiem który barber go tak skrzywdził. Ale mówi z sensem więc posłuchajcie

Chyba ta rolka jest ucięta, nie wiem dlaczego, wcześniej było ok. Weźcie poszukajcie sobie tej rolki na jego profilu bo tu coś kiepsko działa
 

DarQ

New member
Do autora tematu. Jeśli tabletki i maści znieczulające pomogły tylko znacząco, to zamiast przecinanie nerwów, może warto jeszcze rozważyć ostrzykiwanie? Najlepiej iść u siebie w mieście do dobrego urologa i skonsultować te dwie możliwości.
 

jimmij

New member
Jest ruski lekarz co to wykonuje więc taka praktyka funkcjonuje. Czy to dobre? Nie wiem. Mialem problemy z pw na poczatku a teraz ciupie tyle ile chce. 1. Wyrozumiała partnerka i 2. Trening. 3. Czas.
Już nie ma. Ponoć zginął wraz z całą rodziną w "pożarze domu". W Rosji co rusz wypadki dziwne się zdarzają.
 

DarQ

New member
Szkoda, że na forum nie ma nikogo, kto zdecydował się na kwas/denerwację i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem/wiedzą.
 
Szkoda, że na forum nie ma nikogo, kto zdecydował się na kwas/denerwację i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem/wiedzą.
Spróbuj bezinwazyjnie - zacznij trzymać stale zsunięty napletek. Główka penisa się trochę zahartuje i powinno to skutkować w dłuższej perspektywie ułatwieniem w przedłużeniu stosunku.
 

RandomGuy

Active member
Jest ruski lekarz co to wykonuje więc taka praktyka funkcjonuje. Czy to dobre? Nie wiem. Mialem problemy z pw na poczatku a teraz ciupie tyle ile chce. 1. Wyrozumiała partnerka i 2. Trening. 3. Czas.
Z tego co wiem to ten ruski lekarz zginął w pożarze, oczywiście jeśli mówimy o tym samym. Nie pamiętam nazwiska, ale dosyć popularny był.

Edit. Nie zauważyłem, że już ktoś o tym wspomniał
 

danio1000x

New member
Spróbuj bezinwazyjnie - zacznij trzymać stale zsunięty napletek. Główka penisa się trochę zahartuje i powinno to skutkować w dłuższej perspektywie ułatwieniem w przedłużeniu stosunku.
Głupoty gadasz , obrzezani też mają PW, to kładzie twoja teorię. Co nie zmienia faktu że trzeba wszystkiego próbować.
 

Podobne tematy

Do góry