• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyleczyłem bakteryjne zapalenie prostaty

kopelat9

New member
Teraz biorę augmentin 3 tygodnie i jest lepiej chociaż nie rewelacja. Urosal podam po augmentinie.
Jeszcze co do Augmentinu, jeśli masz E. Faecalis to amoxycylina rzeczywiście działa, ale z mojego doświadczenia miałem dosyć szybko nawroty mimo dużej chwilowej poprawy więc w takim przypadku Urosal powinien być idealny.
 

kopelat9

New member
Cóż, zawsze będę uważał, że warto najpierw sięgnąć po wszystkie inne metody. Antybiotyki na końcu. Ja miałem miesiąc temu z nasienia posiew obfity pseudomonas. Po miesiącu terapii bez antybioli już posiew skąpy a jakość wizualna spermy bez porównania (zero brudnej galarety).
Cały czas wzmacniam organizm przed szczepionką i całym protokołem naturalnym na pseudomonasa. Dieta, zioła, sen, relaksacja, ograniczenie stresu, zero używek, zero imprez, suplementacja i witaminy, czopki propolisowe i probiotyki. Pół dnia mi to wypełnia ale z każdym tygodniem jest lepiej.
Dobrze robisz. Jeśli metody bez antybiotyków działają to warto je kontynuować.
 

Jerzy W

Well-known member
Jeszcze co do Augmentinu, jeśli masz E. Faecalis to amoxycylina rzeczywiście działa, ale z mojego doświadczenia miałem dosyć szybko nawroty mimo dużej chwilowej poprawy więc w takim przypadku Urosal powinien być idealny.
Mój szczep jest wrażliwy a dawka duża. Do tego szczepionka i Urosal. Powinno zadziałać. Pisałeś o nawrocie - masz teraz?
 

Philip79

New member
Cóż, zawsze będę uważał, że warto najpierw sięgnąć po wszystkie inne metody. Antybiotyki na końcu. Ja miałem miesiąc temu z nasienia posiew obfity pseudomonas. Po miesiącu terapii bez antybioli już posiew skąpy a jakość wizualna spermy bez porównania (zero brudnej galarety).
Cały czas wzmacniam organizm przed szczepionką i całym protokołem naturalnym na pseudomonasa. Dieta, zioła, sen, relaksacja, ograniczenie stresu, zero używek, zero imprez, suplementacja i witaminy, czopki propolisowe i probiotyki. Pół dnia mi to wypełnia ale z każdym tygodniem jest lepiej.
Jakie zioła,probiotyki bierzesz, brałeś i jak długo po antybiotykoterapii?
 

tik

Member
Witam ,mam pytanie: wierzbownica drobnokwiatowa a wierzbówka kiprzyca-jaka jest między nimi różnica?Czy to prawda że wierzbówka ma mocniejsze działanie?Ktoś już to stosował?Dodam że na pewno wierzbówka i wierzbownica to dwa różne zioła.

Zastanawiam się czy mogłoby pomóc.
 

Podobne tematy

Do góry