• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyleczyłem bakterię w prostacie

Markman

Member
Waga nie ma znaczenia. 12 gr. Dziennie to najwięcej co można podać bezpiecznie. Był chłopak że mną o 30 kg szczuplejszy i przyjmował taką samą dawkę. Ze dwa razy zemdlał.
 

Grom

Well-known member
Zemdlał to nie od antybiotyku. Może miał wstrząs anafilaktyczny? Dawała mu piguła zastrzyk po omdleniu czy czekała aż się ocknie?
 

Markman

Member
Zemdlał to nie od antybiotyku. Może miał wstrząs anafilaktyczny? Dawała mu piguła zastrzyk po omdleniu czy czekała aż się ocknie?
Nie wiem jak to się potoczyło do końca, ponieważ mój wlew się skończył i pożegnałem towarzystwo. A w sumie było nas tam sześciu. Trzech na ampicylinie, jeden wankomycyna, jeden Meropenem i jeden koleś na gentamycynie. Na drugi dzień chłop przyszedł był trochę wystraszony i za wiele nie mówił. Powiem tylko tyle że ze wszystkimi z nich mam kontakt i dalej się z bakteriami borykają. Żaden z nich się nie zaszczepił tylko zmieniają antybiotyki w kółko.
 

Grom

Well-known member
@Markman
To by się w sumie zgadzało ponieważ ampicylina jest penicyliną półsyntetyczną. Najbezpieczniejszy pod tym względem jest Meropenem bo to czysty syntetyk. Kolega lekarz mówił mi, że Meropenem podają nawet nieprzytomnym z wypadku.
 

Markman

Member
Dodam jeszcze aby unikać dań i alkocholu po którym się ma częste rozwolnienia, biegunki bakteryjne spowodowane np. dobrą zakrapianą i przypalaną imprezą a do tego jeszcze mega extra spicy kebab lub Mexican jalapeños Burrito moje kiedyś ulubione na kaca po których ciężko z kibelka zejść. To właśnie takie sytuacje rozpędzają wojnę bakteryjną w jelitach i przenoszą na prostatę oraz cewkę moczową. W moim przypadku jeszcze się zainstalował grzyb Candida albicans o którym się dowiedziałem na samym końcu przez przypadek a zasugerowała mi badanie na grzyby z kału i moczu nie lekarz a dziewczynka pracująca w laboratorium i bingo. Strzał w dziesiątkę!. Lekarz był zaskoczony kiedy mu przyniosłem gotowy wynik. Przepisał lekarstwa na 28 dni. To ten dyskomfort w odbycie i kroku po miesiącu od ręki znikł. Panowie jeszcze raz badać się na bakterie i grzyby z moczu, prostaty, nasienia i kału. Pozdro
 

Grom

Well-known member
@Markman masz sporo racji.
Dla mnie każda biegunka powodowała zaostrzenie objawów szczególnie ta po trzydniowym chlaniu. Nigdy nie badałem kału ani moczu pod kątem grzybów ale gdy zmieniłem styl życia i ustabilizowałem przewód pokarmowy to stopniowo wszystko się prostowało. I stres. Stres jest najgorszy.
 

Grom

Well-known member
Nie biorą, żaden szpital by nie wziął chyba, że Twój ojciec byłby jego dyrektorem 🙂
Wlewy można spokojnie robić samemu ale to trochę niebezpieczne. Wielu z tego forum robiło sobie wszystko samodzielnie i żyją. Najlepiej założyć midlinea wówczas jest pełen spokój.
 

Japko

New member
Wlewy można spokojnie robić samemu ale to trochę niebezpieczne.
Generalnie jedno przeczy drugiemu i nie wiem jakim ryzykantem trzeba wewnętrznie być żeby tak działać. Może i są tak jak piszecie ludzie, ktorzy wybrali taką drogę leczenia, ale domyślam się, że można na pewno inaczej - bezpieczniej, pod kontrolą. To są już wlewy jednak.
 

Grom

Well-known member
To naprawdę nie jest trudne 😀
Poza tym dostajesz od lekarza automatyczny zastrzyk domięśniowy i w razie wstrząsu możesz go sobie zaaplikować. Np. @abst3 wlewał sobie 3 razy dziennie przez miesiąc wankomycynę. Jeśli 1 wlew to 200 zł to daje blisko 20 tys. zł. Wlew trzeba robić powoli a pielęgniarka często chce sprawę załatwić szybko więc... jakby co to nie ona będzie miała wstrząs 😉
Idealnie jest mieć w rodzinie pigułę, wówczas problem odpada.
 

Podobne tematy

Do góry