• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wielkość członka we wzwodzie

zeroman

New member
Witam wszystkich i proszę o poradę. Mianowicie mam 19 lat i członka we wzwodzie 10 cm. W trakcie spoczynku jest jeszcze mniejszy. Wiem, ze jest to dużo poniżej średniej. Miałem dwa kontakty z kobietami i za drugim razem dziewczyna powiedziała, ze jeszcze ogólnie to z takim małym do czynienia nie miała.

Bardzo prosze czy jest możliwość, ze jeszcze członek urośnie?
 

Amek

Active member
Chyba największy wzrost kończy się jakoś około 15 roku życia i potem do 20-21 coś tam może podrosnąć, więc raczej już wiele większy nie będzie.

Pytanie czy dobrze mierzysz?

Czy partnerki były zadowolone?
 

zbzz

New member
Raczej nie. Jesteś już w wieku, w którym penis przestaje rosnąć. Jasne, ze jest możliwe, że jeszcze trochę urośnie, ale nie więcej niż 1 cm ( każdy rozwija się inaczej).
 

kondzio26

Member
Ja mam prawie 30 lat. Mój penis w wzwodzie ma 9 cm. Nigdy nie byłem z kobietą bo się wstydziłem i raczej nie będę, bo wiem że dobrego seksu z tego nie będzie. Zawsze się czułem gorszym facetem i zazdroszczę innym facetom że mają normalne sprzęty a ja się czuję jak półmeżczyzna. Smutno takie życie
 

Amek

Active member
To chyba tylko w głowie twojej jesteś półmężczyzną...

Gdzie u kobiety jest punkt G? Owo newralgiczne miejsce znajduje się na przedniej ściance pochwy. Zazwyczaj zlokalizowane jest około 4-5 centymetrów od jej wylotu, czyli mniej więcej w 2/5 jej głębokości.

Jak widzisz 9 cm starczy
 

toastt

Well-known member
Już raczej nie urośnie. Ja wiem, że to marne pocieszenie, ale nie różdżka czyni magika i cała magia jest w umiejętnościach użytkownika różdżki, a nie w jej długości. Jak Cię to gnębi, to wybierz się do porządnego urologa i porozmawiaj z nim o tym, choć to raczej niczego nowego nie wniesie do sprawy. Jeżeli hormony płciowe masz w normie, to chyba już niczego się nie da zrobić, aby dopomóc twojemu penisowi we wzroście.
 

toastt

Well-known member
Ja mam prawie 30 lat. Mój penis w wzwodzie ma 9 cm. Nigdy nie byłem z kobietą bo się wstydziłem i raczej nie będę, bo wiem że dobrego seksu z tego nie będzie. Zawsze się czułem gorszym facetem i zazdroszczę innym facetom że mają normalne sprzęty a ja się czuję jak półmeżczyzna. Smutno takie życie
Powinieneś porozmawiać z kimś zaufanym o tym, ewentualnie iść do seksuologa. Nie powiększy Ci to penisa, ale być może pomoże Ci zaakceptować siebie i uspokoi to twoje kompleksy. W żadnym wypadku nie sugeruję, że nie masz powodów do twoich uprzedzeń lecz wiem, że takie brzemię jest trudno dźwigać samemu i trzeba o tym porozmawiać z kimś, kto to zrozumie i zatrzyma to dla siebie. Seks to nie wszystko, nie decyduje on o wartości człowieka. Poza tym kobietę można zadowolić na tysiąc innych sposób (poza penetracją). Trzymaj się.
 

3xcięty

Active member
Jak by mi to przeszkadzało to bym się zdecydował na operacje czemu nie? Napewno poprawi to Twoją samoocenę i będziesz szczęśliwszy. Tylko poszukaj gdzie robią to Dobrze, żeby nie było jakiś większych komplikacji.
 

latek777

Active member
powiększanie operacyjne to jest durnota do kwadratu, a jak niby operacja ma dodać cm? kolego zainteresuje się ćwiczeniami penisa - odsyłam do pegym, thunderplace i matter of size, tylko te ćwiczenia są ryzkowne i trzeba długich lat praktyki zeby powiększyć kutasa, ale się da, są goście co mają 3 cale na plusie, masz mase wiedzy w necie, także do roboty, poczytaj o priapos shoots
 

zbzz

New member
Trzeba na początku poczytać sobie o samej fizjologii i budowie członka. Składa się on z ciał jamistych, które w trakcie erekcji napełniają się krwią. Tabletki sprawia, że więcej krwi będzie napływało do członka i tym samym erekcje będą mocniejsze. Z czasem nastąpi trwałe powiększenie (dlatego wcześniej wspomniałem o regularności kuracji i jej dłuższym czasie). Penilarge zawiera duże dawki L argininy oraz innych składników, które będą pompowały krew do członka.
 

3xcięty

Active member
To sobie poczytaj w jaki sposób.



powiększanie operacyjne to jest durnota do kwadratu, a jak niby operacja ma dodać cm? kolego zainteresuje się ćwiczeniami penisa - odsyłam do pegym, thunderplace i matter of size, tylko te ćwiczenia są ryzkowne i trzeba długich lat praktyki zeby powiększyć kutasa, ale się da, są goście co mają 3 cale na plusie, masz mase wiedzy w necie, także do roboty, poczytaj o priapos shoots
 

3xcięty

Active member
Jak ktoś ma wielki kompleks krótkiego penisa to zawsze jest to dla niego jakiś ratunek. Aczkolwiek, spróbowałbym od ćwiczeń, bo z operacją zawsze może się coś nie udać.
 

kondzio26

Member
To wszystko kosztuje a ja nie mam pieniędzy na takie rzeczy więc pewnie będę się masturbował do usranej śmierci i nigdy się nie odważe być z kobietą 😟
 

toastt

Well-known member
operacja niesie za sobą ryzko, ale te obstrzykiwanie kwasem hailuronowym czy komórkami macierzystymi nie brzmi groźnie
W ten sposób można jedynie lub aż pogrubić penisa. Nie da się w ten sposób go wydłużyć ale pogrubienie go to już coś.

To wszystko kosztuje a ja nie mam pieniędzy na takie rzeczy więc pewnie będę się masturbował do usranej śmierci i nigdy się nie odważe być z kobietą 😟
Daj spokój - ostrzyknięcie sprzętu kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem nie jest aż tak drogie. Jedyny minus to to, że efekty utrzymują się do dwóch lat i potem trzeba ponowić zabieg. Co do kobiet to mam z nimi co prawda niewielkie doświadczenie ale wiem jednak, że jeżeli kobieta Cię kocha i ceni za to kim jesteś, to nie będzie widzieć w tobie jedynie właściciela penisa i Twoje krocze to będzie jedynie dodatek do związku. Trzeba tylko trafić na właściwą kobietę i wiem, że to w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne znaleźć taki diament pośród pustych kamieni.
 

latek777

Active member
rozumiem, że sam też nie patrzysz na wygląd kobiety? na jej biust, tyłek itd bo to przecież tylko dodatek do człowieka, co nie?
 

góral

Active member
Trzeba się przełamać i zacząć coś robić żeby znalezc kobietę bo takie puste gadanie nic nie da nie jeden ma kutasa malego i jest z kobietą
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Metoda a wielkość instrumentu Stulejka 33
K Wielkość penisa Inne 2
K Wielkość Penisa Inne 0
D Wielkość penisa Inne 5
L Wytrysk bez dotykania członka. Przedwczesny wytrysk 2

Podobne tematy

Do góry