Wielkość penisa

dawid988072

New member
Witam. Czy muszę się martwić rozmiarem mojego penisa w wieku 16 lat? Czy on jeszcze urośnie? Czy rozmiar wpływa na jakoś stosunku? Boję się że w przyszłości moja partnerka nie będzie zadowolona z takiej wielkości, a tego bym nie chciał. Dodam, że mój penis mierzy ok. 15 cm i nie jest zbytnio gruby. I jeszcze mam jeden problem, aczkolwiek chodzi o nadwrażliwość żołędzia. To minie samo czy będę musiał sam się starać o pozbycie tego? Dziękuję z góry za odpowiedzi :)
 

adam1998

New member
15 cm to normalna, średnia wielkość dorosłego faceta. Postaw ptaszka, podejdź do lustra, popatrz z boku, z góry , zobaczysz, że nie jest mały.
 

Esham949

New member
@dawid988072
Mam 20 lat, mój penis ma 16cm, nigdy nie myślałem, że jest mały. Ale jak przeczytałem post 16-latka, który mówi, że ma 15cm to się trochę wstydzę xD Nie jest mały, powiem Ci, że wielu dorosłych facetów by Ci zazdrościło.

Jak chcesz poradzić sobie z nadwrażliwością, to (jeśli nie masz stulejki/krótkiego wędzidełka) to śpij/chodź w ciągu dnia ze zdjętym napletkiem, takie hartowanie powinno pomóc, tylko po co? ;)
 
D

Deltabravo

Guest
Ściągnij napletek i staraj się tak chodzić. Po kilku tygodniach problem zniknie. Receptory na żołędziu stracą wrażliwość. Dodatkową zaletą zsuniętego napletka jest łatwiejsze utrzymanie higieny.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Wielkość penisa Inne 2
K Wielkość Penisa Inne 0
T Niepokojący wygląd penisa Po zabiegu obrzezania 1
B Skrzywienie penisa Skrzywienie prącia 15
D Dziwny kolor penisa - przebarwienia. Inne 2
Podobne tematy

Do góry