• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Metoda a wielkość instrumentu

sev

Member
Mam pytanie, przygotowuje się mentalnie do obrzezania, mam takie pytanie, jak to właściwie lekarz stwierdza jak obciąć jak zszyć itd żeby potem nie było że za krótko czy za długo itd...ja mam penisa nie "mięsaka", mały w spoczynku, potem rośnie z 4x, dlatego zastanawiam się jak on to zszyje, może na napompuje 🤪
 

nope

Well-known member
Normalnie. Lekarze maja swoje sposoby ile skóry zostawic żeby nie brakło. Nic nie bój. Chyba że idziesz do jakiegoś koniowała to owszem można mieć obawy ; p
 

MKD

Active member
Ja bym poinformowal o rozmiarach. Nocne wzwody bolaly mnie tak mocno, ze jest to nie od opisania. Po zabiegu niby stal normalnie a jednak mial zaledwie 13cm i skora byla napieta bardzo mocno a teraz ma 16.5 i juz nie jest taka bo sie rozciagnelo.

no normalnie jakby ucial za duzo i sie musialo rozciagnac. To nie przeszkadza bo przeciez skora ale rozciagnie ale jest taki problem, ze te nocne wzwody to byla katorga
 

nope

Well-known member
Ja jak bylem u swojego lekarza to przed zabiegiem wysylałem mu mailowo zdjęcia w wzwodzie. Nie wiem po co ale możliwe że jakoś to sobie planował ile utnie. Z tego co też wiem to lekarz bezposrednio przed zabiegiem rysuje linie, naciąga skóre i patrzy ile może uciąć.
 

Kartuz

New member
Ja przed zabiegiem miałem też zrobić zdjęcie: góra, dół i po bokach. Nie wysyłałem, pokazałem przed samym zabiegiem i chirurg wiedział co ma robić.
 

Kartuz

New member
No właśnie kwestia całego obrzezania jest w erekcji. Przeważnie ten napletek jakoś schodzi e spoczynku a problemy są w erekcji, po to ten zabieg
 

sev

Member
Zobaczymy jak będzie...w końcu jak człowiek musi się martwić czy lekarz umie to co powinien umieć to ja już nie wiem jak to po co to itd
 

Kartuz

New member
Powiem tak, ja sobie spisałem przed plastyką napletka pytania, wyjąłem kartkę na stół i zadawałem, po to jest lekarz aby nim chwyci za skalpel odpowiedział. Mi lekarz powiedział że obrzezać nie trzeba, wystarczy usunięcie wędzidełka i plastyka. I jestem zadowolony
 

Kartuz

New member
Nie mówię że ja się nie martwiłem itd, ale poczytałem też opinie o lekarzu na chłopski rozum mi wyjaśnił i jakoś to było. Bardziej martwiłem się rekonwalestencja
 

Podobne tematy

Do góry