• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wielkość członka we wzwodzie

Danian

Member
Przecież sam chodzisz. Wygląd wyglądem ale kondzio z tego co tu czytam to pewności siebie nie ma żadnej. Najpierw trzeba popracować nad głową bo chłop ma załamkę. Nikogo nie namawiam to już kwestia moralności, przekonań no i unikał bym Pań które robią loda bez gumy. Mam kilku znajomych co byli i sobię chwalą mam też kilku którzy to krytykują. Życie jest jedno i trzeba coś z nim robić a nie załamywać ręce na forum. Ja na miejscu kondzia poszedł bym jeszcze do kilku urologów i seksuologów. Wiem że był u Kuźniara pytanie czy tylko u niego?
 

latek777

Active member
właśnie dlatego, że chodzę to odradzam, nie rozwiąże to problemu, jak ktoś wygląda normalnie nie powinien chodzić na kurwy, wyraziłem tylko swoje zdanie, ja nie mam wyboru bo jestem brzydki więc za darmo żadna mi nie da
 
Problem jest nie w urodzie, a w długości jego penisa.
W pierwszym poście napisał, że miał dwie dziewczyny i druga skrytykowało długość jego penisa.
Będąc w jego skórze, każde kolejne spotkanie z dziewczyną będzie rodziło traumę.
Ciężka sytuacja.
Wiele dziewczyn mówi: liczy się wnętrze, uczucia, etc.
W porządku, pewnie 50% dziewczyn tak myśli.
Jest natomiast drugie 50%, które nie zechcą być z kimś o małych parametrach, skoro wokół jest tylu mężczyzn o większych.
Patologiczna sytuacja, na którą nie za bardzo mamy wpływ.
Ciężko cokolwiek doradzić.
Może rozwiązaniem jest Tinder i z góry szczerze rozmawiać z taką dziewczyną jeszcze przed spotkaniem jak się sprawy mają i jeśli Cię nie odrzuci podczas rozmowy, to należy się spotkać i być może z tą dziewczyną być do końca życia ;)
 

latek777

Active member
a może zwyczajnie zacząc trenowac penisa? poczytac fora pe, matter of size, powięśzkyśc tym kwasem hialuronowym? są goście któzy siedzą w tym temacie i w ciągu 10 lat powiększyli wacka o 3 cale i pogrubli o 2 cale, więc to działa, ale trzeba z głową i stopniowo jak z siłownią, bo można sobie sprzęt uszkodzić i wtedy zero seksu do końća życia, ale to trzeba poświęcić mnóstwo czasu
 

toastt

Well-known member
Wszelkie wydłużanie penisa polega na jego rozciąganiu. Jak nie ma się go jak puszka Coca-Coli, to się skończy jak z penisem jak nos u Pinokia - długim, a cienkim. Lepiej już chyba zrobić sobie grubą petardę swoim własnym tłuszczem (natrzykiwanie po uprzednim odedsaniu go np. z uda) lub kwasem hialuronowym. Ja bym wybrał taką opcję, bo zawsze to doda trochę pewności siebie i poprawi zepsutą psychikę choć trochę.
 

latek777

Active member
sa ćwiczenia na długośc i grubość i działają tylko trzeba poświęcić na to mnóstwo czasu, czytałem na forum o zasadzie powiększania - najpierw koncetrowac się nalezy na długości a potem na grubości
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Metoda a wielkość instrumentu Stulejka 33
K Wielkość penisa Inne 2
K Wielkość Penisa Inne 0
D Wielkość penisa Inne 5
L Wytrysk bez dotykania członka. Przedwczesny wytrysk 2

Podobne tematy

Do góry