Wczesny wytrysk spermy

ProblemPomóż

New member
Witam was niedawno założyłem tutaj konto mam taki problem cofnę się trochę wstecz żeby opisać wam wszystko dokładnie byście lepiej mogli mi pomóc :) . Rok temu poznałem dziewczynę wszystko fajnie po jakimś czasie pokochałem się z nią pierwszy raz dochodziłem kilka minut nie wiem ile dokładnie ... I tak jakoś wyszło że została moją dziewczyną kochałem się z nią potem wiele razy nie było problemu z czasem dochodzenia długość stosunku ustalałem sam nie było z tym żadnego problemu , ale wiedziałem że mam stulejkę i problemem było żeby zciągąć skure z penisa , ale zupełnie mi to nie przeszkadzało w seksie tak samo jak partnerce byłem bardzo szczęśliwy . Kłopoty zaczęły się po kilku miesiącach gdy stulejka zaczęła po woli ulegać i coraz bardziej mogłem skórę naciągać bez bólu i w tym momencie zaczołem coraz wcześniej dochodzić :( muszę przyznać że w sumie to było dosłownie kilka minut albo nawet 2 minuty od tamtego czasu popadłem w straszne kompleksy straciłem pewność siebie której wcześniej mi nigdy nie brakowało coraz częściej na mojej twarzy zaczął gościć smutek i żal jeśli można to tak nazwać że nie zadowalam swojej dziewczyny strasznie chciałbym wrócić do tamtych chwil i mam takie pytanie czy poprawa stulejki ma jakieś znaczenie do czasu stosunku mogę powiedzieć jeszcze że od kąd szybciej dochodzę także często mam koniec penisa czerwonego wędzidełko i skórę . Wydaje mi się że to przez to szybciej dochodzę czy mam racje proszę o pomoc i jeśli wiecie to napiszcie jaką albo jakie operację trzeba sobie zrobić na stulejkę lub na plastykę członka albo obrzezanie z góry bardzo dziękuje i mam nadzieje że mi pomożecie gdyż ta sytuacja od dłuższego czasu mnie bardzo gnębi i przez to stałem się nieśmiały , straciłem pewność siebie i zacząłem być smutny ... Mieszkam w Krakowie jeśli znacie dobrych lekarzy od takich dolegliwości to proszę pomóżcie . Rafał
 

ProblemPomóż

New member
Re: PROBLEM POMÓŻCIE

teraz mogę zdejmować w stanie spoczynku jak i w wzwodzie nie sprawia mi to problemu lecz w wzwodzie sam wraca i się nakłada na penisa.
 

ProblemPomóż

New member
Re: PROBLEM POMÓŻCIE

Napewno nie jest to problem psychiki bo jak pisałem problem ten zaczoł sie w momencie gdy coraz mnie dolegała mi stulejka wiec napewno ma to coś z tym wspólnego tylko co ? Wie ktoś może?
 

anthyllis

New member
Ja na twoim miejscu udałbym się na wizytę do seksuologa. Odkąd możesz zdejmować napletek z penisa, odsłonięta żołądź stała się wrażliwsza - pewnie dlatego szybciej szczytujesz. Jednak jest jedna rzecz pewna, przedwczesny wytrysk to problem natury neurologicznej albo psychologicznej. W tej sytuacji mogę polecić Tobie wizytę u seksuologa.
 

PatrykTester

New member
A ja na twoim miejscu spróbował jakiś prezerwatyw ze środkiem opóźniającym lub żeli opóźniających wytrysk ewentualnie jak dysponujesz większa sumą pieniędzy to tak jak ja spróbować tabletek na opóźnienie wytrysku.
 

ProblemPomóż

New member
Tabletki prubowałem i nic prezerwatywy czasem pomagają żele słabo i spreye tak samo... Może znacie jakieś mocne tabletki albo jakieś zabiegi które można wykonać??
 

Podobne tematy

Do góry