• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

Witam
Jak wiecie mam małego penisa i dodam że jestem bardzo niski jak na swój wiek (mam 19 lat rocznikowo 20) penis ~10 cm a co do wzrostu ledwo 163 cm kiedy ojciec ma ok 170, a matka 158 według kalkulatora wzrostu powinienem mieć ok 170 cm albo 170 cm równe jeśli ojciec ma 169 cm. Badanie hormonów robiłem bodajże początkiem 2021 wszystko wyszło okej, ale czy jak mam np wady genetyczne to są jakieś badania na wady genetyczne i można je leczyć? czy niestety najgorszy scenariusz mam po prostu słabe geny i pozostało mi grać kartami jakie dostałem od natury i ulepszyć je na maksa? jednak no chciałbym mieć kilka cm większego naganiacza i nie być takim niziołkiem, bo kobiety nie lubią niskich facetów chyba że z pozycją albo pieniędzmi, ale no pożądania nie da się kupić wiecie o co chodzi.
 

MKD

Active member
a kto Ci powiedzial ze nie lubia? Tak samo mozna powiedziec ze faceci nie lubia grubych a jednak kazda sobie jakiegos znajdzie, no dobra - wiekszosc.
 

latek777

Active member
MKD kobiety mają o wiele łatwiej , od facetów się więcej wymaga i nie ma co udawać, ze jest inaczej
widziałeś gdzieś żeby facet napisał, że kobieta zaczyna się od 170 cm? a w przeciwnym kierunku jest już ok jak kobieta napisze szukam kolesie od 180 wzwyż
 

Denis98

Member
Według mnie, na początku trzeba znać swoje wartości i nie szukać tępej kobiety których jest sporo na świecie, patrzące przez pryzmat portfela czy wielkości (swojej, bo jeśli kobieta zauważy w kimś swoją bratnią duszę to nie będzie specjalnie długość fajki miała znaczenie) a jeśli ktoś szuka łatwej dziewczyny to inna sprawa taka patrzy przez pryzmat atrakcyjności i portfela.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Denis98

Member
Nie prawda, bo te które o siebie nie dbają nie patrzą tak bardzo na wygląd mężczyzny, z kolei ja na niezadbane kobiety też nie spojrzę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MKD

Active member
MKD kobiety mają o wiele łatwiej , od facetów się więcej wymaga i nie ma co udawać, ze jest inaczej
widziałeś gdzieś żeby facet napisał, że kobieta zaczyna się od 170 cm? a w przeciwnym kierunku jest już ok jak kobieta napisze szukam kolesie od 180 wzwyż
Nie ale slyszalem o teoriach, ze kobieta konczy sie na XX kg.

kumpel w pracy ma chyba 165cm wzrostu moze mniej i ma zajebista zone.

od mezczyzn ogolnie wymaga sie wiecej… nie mowie tutaj o wygladzie ale no coz… masz wygladac, masz zarabiac i znac sie na wszystkim i widziec wszystko.

predzej z czyms takim sie spotkalem ze jak nie jestes budowlancem, elektrykiem, mechanikiem, lekarzem, malarzem akrobata to co z Cb za facet xd

tez jak facet mala zarabia to jest zalosny ale kobieta moze ;)

swiat jest brutalny ale przynajmniej z mojego doswiadczenia moge powiedziec, ze kobietom wydaje sie, ze to my mamy sie stara itd bo to one rozkladaja dla nas nogi a nie odwrotnie i jakby łaskę nam robily ze je dostajemy
 
Panowie proszę was czy moglibyście poradzić/odpowiedzieć merytorycznie zamiast offtopować? powiem tyle mam 20 lat na karku (rocznikowo w marcu już oficjalnie) a znam temat natury kobiet od podszewki i do porzygu. Co tu dużo mówić REDPILL i jeszcze raz REDPILL. Tyle w temacie jeszcze to co najważniejsze dla pań w kolejności od najważniejszego do najmniej ważnego: geny, hajs, pozycja, inteligencja/zaradność i silny charakter.
 

Denis98

Member
Liczy się proporcjonalnosc, jak ma się 160cm wzrostu to można mieć atrakcyjną sylwetkę, polecam do Barbera/fryzjera chodzić co 2tyg - ja chodzę co tydzień bo lubię haha, + solarium do tego dorzucić i leci +10 do atrakcyjności / trzeba dbać o siebie, czytać książki żeby mieć pojęcie gdy się go nie ma w różnych kwestiach, moje zdanie do koleżki co temat rozkręcił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MKD

Active member
O nie, nie chcialoby mi sie xd poza tym nie musze przyciagac uwagi zadnej samicy ;)

koniec koncow jesli laska mowi, ze no sorry nic moe bedzie bo masz za malego, za malo wzrostu albo nie ten kolor wlosow to nie jest warta uwagi bo jest zwyczajnie pusta skoro wybiera na podstawie cech nie zaleznych od czlowieka.

ja zadnej nie powiedzialem ze ma spierdalac bo ma za male cycki…
 
Jest różnica... Kobiety są hipergamiczne i celują wyżej... My faceci potrafimy być hipogamiczni (wybrać sobie partnerkę od nas trochę no nazywajmy rzeczy po imieniu gorszą, mniej atrakcyjną od nas inaczej może taką o mniejszym smv niż my mamy po prostu) a kobiety tylko celują wyżej albo na równi (rzadko) a przypadki gdy wybierają kogoś gorszego hmmm nie wiem nie mają wyboru?, są po tzw ścianie? (ich czas kiedy były najbardziej atrakcyjne, płodne itd minął wiek 22-28 lat) mają fetysze? są bazylami których nikt nie chce? no takie są wyjątki. Tak swoją drogą nie, że Cię tutaj poniżam, ale kolego obczaj redpill, bo od Twojej wypowiedzi strasznie zajechało bluepillem i białorycerstwem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kolega z wykopu?
Pudło. Bracia Samcy, książki, doświadczenia, filmy na yt o tematyce redpillowej. Czemu od razu mi przypisułej łatkę toksycznego wykopka co nienawidzi kobiet i uważa, że nic nie robiąc ze swoim życiem należy mu się harem modelek 10/10?

Przypisujesz*

No i jeszcze jedno tam dominuje blackpill, który mówi "masz słabe geny to została lina albo nie masz szans na samicę" redpill za to pomaga zrozumieć pewne mechanizmy i nie jest nihilistyczny tylko mówi co trzeba zrobić żeby mieć kobietę, zatrzymać ją przy sobie, co zrobić żeby być dla kobiet jak światło dla ciem.

Ponadto mówi też, że kobiety nie warto gloryfikować, że kobiety nie są nieskazitelne itd kobiety tak naprawdę są jakie są, a jakie są? ani dobre ani złe.
 

latek777

Active member
hehe daleko mi do białego rycerza, ale rozumiem, że kobiety zwyczajnie wybierają tak samo jak my ich - czyli po urodzie
a Tobie kolego jak jesteś niski to zainteresuje się tematem ponownego otwierania płytek wzrostu, może za Twojego życia będzie to dostępne, naukowcy wiedzą jak to robić i jak uda się przeprowadzić badania to problem niskiego wzrostu zniknie
 

samlukier

Member
@Squarex8633 bo właśnie wyglądasz i zachowujesz się jak typowy wykopek co laskę widział tylko na monitorze, rozmawiał tylko na badoo/tinderze, a jedyny orgazm to tylko wywołany ten ruchem posuwistym własnej ręki 🤣🤣🤣🤣 Zakładasz jakieś głupie tematy o długość fajki, o gumkach, a nie przyszło Ci do głowy aby zająć się sobą i przestać pieprzyć głupoty. Wiesz dlaczego TY nie patrzysz na wygląd ? Bo sam nie wyglądasz.
 
Chłopie nie wiem co Ci zrobiłem, ale w tym momencie próbujesz mnie ośmieszyć i zwyczajnie sobie ze mnie drwisz. Czemu niby zachowuję się jak wykopek? skąd ta pewność że widziałem tylko laskę na monitorze? widziałem nagie na żywo i we wszystkich byłem żeby być wiarygodnym powiem, że wszystkie to były płatne panie, bo normalne mnie nie chcą przyznaje się. Głupie tematy? co jest złego w pytaniu gdy coś trapi? o gumkach pytam, bo regularnie chodzę na divy. Samorozwój przyszło mi do głowy, ale nie mam hajsu. A gdzie ja napisałem że nie patrzę na wygląd mam gadzi mózg jak każdy człowiek. Ciśnięcie po czymś na co facet nie ma wpływu tj. rozmiar penisa, aparycja i wzrost jest słabe i takie typowe zachowanie dla polek imo żałosne oceniają a 90% kobiet ma do zaoferowania tylko uciechy łóżkowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

latek777

Active member
Kolego nie można mieć pretensji do kobiet, ze podobają im się atrakcyjni panowie, tak samo jak nam facetom podabaja się atrakcyjne kobiety, chociaż każdy ma swój gust i np dla Ciebie kobieta może być 10/10 a dla mnie całkiem nie interesująca fizycznie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry