• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po zabiegu

Amek

Active member
Dalej jest taka sama? Generalnie może być tak że nigdy nie zejdzie i trzeba będzie ją wycinać, albo zejdzie po kilku miesiącach. Trzeba z tym iść do lekarza tak szybko jak to możliwe
 

Danzig

Member
Jestem po rozmowie z lekarzem i dostałem info:


„Na zdjęciach wygląda jakby zrobił się obrzęk chłonny. Jeżeli pomimo "oponki" napletek porusza się bez większego problemu, proszę nasunąć go na żołądź i w ciągu dnia starać się trzymać prącie do góry.
Tego typu zmiany powstają, gdy drenaż chłonki jest osłabiony. Jednak wystarczy kilka - kilkanaście dni aby wszystko wróciło do normy.
Dodatkowo może Pan smarować obrzękniętą skórę maścią Lioton 1000.”
 

MK12

Member
Poczekaj parę dni i kontroluj czy oponka sie powieksza.. Jak umiesz założyć napletek to załóż jak nie to czekaj.. Miałem to samo i nawet bez założonego napletka po paru dnia opuchlizna malala.. Może też tak będziesz miał..narazie nie myśl o tym że może tak zostać i będzie wycinane na nowo bo za krótki czas a jedynie będziesz się stresować.. Wszystko się okaże na przestrzeni tygodnia dwoch
 

Danzig

Member
wstawiam aktualne foty - 18 doba po zabiegu. Kilka szwów jeszcze jest. Mam wrażenie, ze przy wzwodzie czuje ciągniecie żołędzia w dół - tam gdzie było wędzidełko. I ze to będzie sprawiało mi dyskomfort.
 

nope

Well-known member
Wydaje mi sie ze jest zostawione więcej skóry z przodu niż z tyłu i dlatego tak ciągnie. Tak samo może być dlatego tak wąsko że jeżeli miałeś zabieg z powodu stulejki to może być za mało wycięte tej ciasnej skóry i na ciasnej skórze jest łączenie z wewnętrznym napletkiem który ma dobry obwód stąd tak jest wąsko. Lub po prostu doktorek sie nie popisał z robotą.
 

junneko

New member
@Danzig poluźniło Ci się już trochę?
Też miałem zabieg u dr. Krukowskiego, jestem 3 tyg po i efekt wizualny 1:1 jak u Ciebie, ale u mnie aż tak nie ciągnie w dół. Przy maksymalnym naciągnięciu w spoczynku dosłownie delikatnie ciągnie, ale to widać od razu że przez to że z przodu jest zostawione więcej napleta niż z tyłu.
Podczas wzwodu na początku czuje ucisk i lekki ból w miejscu szycia ale po chwili jakby się rozciągało i już jest w porządku, ale dalej uważam że jest mega ciasno i ciężko się naciąga naplet we wzwodzie.

Możesz we wzwodzie ściągnąć niżej napletek czy zawsze zostaje taka lekka fałdka?
 

Podobne tematy

Do góry