• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

wypadnięcie szwów tydzień po zabiegu

mlodyjelen

New member
Cześć Panowie, postanowiłem napisać na forum i zasięgnąć rady mimo tego że przejrzałem trochę wpisy i z tego co wiem to takie sytuacje się zdarzają i gojenie potrwa dłużej i to wszystko się zrośnie ale mimo tego wolę się poradzić czy nie potrzeba tutaj jakiejś interwencji lekarza. Dziś mija 8 dzień od zabiegu, przez ostatnie dni dość sporo krwawiłem i dużo żółtej wydzieliny wydzielało się z rany choć wiem że to normalne, obrzezanie miało być high and tight ale skóra nie jest jakaś super napięta, może to przez to że w okolicach szwów występuje zgrubienie (czuje ze pod skóra dokoła jest fałd, pewnie ta opuchlizna), ale wszystko rozchodzi się o te szwy, bo nie zostało mi ich wiele, tak naprawdę to przez te ostatnie dni sporo wypadło mi podczas zmieniania opatrunku, który się przykleił do skóry i męczyłem się z tym dobre 15 minut ale za każdym razem wraz z opatrunkiem oddzieralem również szwy, jak to według was wygląda? jest ok i czekać aż się zagoi? myślę że bądź co bądź wszystko goi się wzorowo ale te wypadające szwy mnie martwią
 

flader

Active member
Wygląda jakby się normalnie goiło. Spuchnięte jest, ale na to nic teraz nie zrobisz, organizm sam sobie z tym poradzisz już niedługo. Co do szwów, one wypadają we własnym czasie. Warto jednak uważać na erekcje, żebyś nie miał rozejścia rany, bo faktycznie wypadanie tyle szwów już za ósmym dniem jest trochę wczesne, ale raczej nie alarmujące. Co do tego, że nie wydaje się tight, to akurat normalne. Wydaje mi się, że jesteś growerem, więc lekarz zostawił trochę skóry by dać miejsce erekcjom. Ja mam podobnie, w erekcji jest ciasno. Co do tego czy to wyszło high to nie jestem przekonany, ale zobaczysz to dopiero gdy zejdzie opuchlizna.
 

Trolo

Well-known member
Wiesz co widać opuchliznę i w sumie nie wiem czy tam nie rozeszła Ci się rana, ale tak czy siak zagoi się wszystko tylko może potrwać to dłużej. Takie wydzieliny są normalne o ile nie ma jakiegoś mocnego zaczerwienienia. Dbaj o higienę i będzie dobrze.
 

mlodyjelen

New member
Cześć, robię update odnośnie mojego obrzezania całkowitego, a więc minął miesiąc od zabiegu i możecie o co bardzo proszę wyrazić swoje zdanie odnośnie roboty która została wykonana przez lekarza i jak to wygląda ogólnie dla was, są zdjęcia sprzed miesiąca i teraz wstawiam aktualne żebyście mogli porownac, ogólnie to według mnie wszystko fajnie się zagoiło (opatrunki stosowałem chyba 15 dni z tego co policzyłem i psikalem to wszystko octaniseptem przez 3 tygodnie) problem jest tylko z tymi ząbkami które wyskoczyły ale zakupiłem już plastry silikonowe, będę naklejał i zobaczymy czy to zniknie, muszę zaznaczyć że przyjaciel w majtkach nie sprawia już żadnego dyskomfortu i super się z nim czuje oraz muszę zaznaczyć że jakoś 17 dnia doszło z mojej strony do pierwszej próby masturbacji i odrazu uprzedzę że raczej nie wpłynęła ona w jakichś sposób na gojenie się ran ponieważ była bardzo delikatna i tak już potem poleciało 20 dnia i 22 również ( za pierwszym razem było trudno z dojściem ale odblokowałem sobie w głowie to wszystko i dało radę i zwróciłem uwagę że poprzez bawienie się samą główka żołędzi poprzez jej pocieranie jestem w stanie dojść) to co mnie nurtuje to dwie rzeczy: pierwsza to dwie małe wypustki pod skórą na trzonie penisa, są to jakby dwa małe ziarenka pod skóra które nie bola ani nic ale czuć je w dotyku, też sprawia to wrażenie jakby to były 2 takie ząbki tam jak w miejscu blizny no ale nie jestem w stanie tego stwierdzić bo tego nie widzę (zaznaczyłem miejsca gdzie się one znajdują na zdjęciach) i druga sprawa to tak jakby jeden czerwony ząbek, który pojawił się jakoś może tydzień temu (gdzie on jest również zaznaczyłem na zdjęciu) I muszę tu zaznaczyć że jego dotyk sprawia lekki dyskomfort oraz że wydziela się stamtad przezroczyty śluz w bardzo małych ilościach ale jednak, zamieszczam zdjęcia w spoczynku i w prawie pełnej erekcji

 

Podobne tematy

Do góry