• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po zabiegu

Danzig

Member
Hej.
mam jeszcze 1 szew i myśle to szwy powodowały delikatny ból.
czy się południki, trudno ocenić, napletek sam na żołądź nie nachodzi w stanie spoczynku.
we wzwodzie zawsze zostają fałdka i nie mogę jej na dół ściągnąć.
 

Danzig

Member
Wiec byłem na kontroli. Wszystko ok. I zapytałem się o to ciasne szycie. Póki co miejsce szycia jest zgrubiałe i musi się uplastycznić. Potrzeba na to czasu i będzie ok.
 

Pacjęt

Member
Wygląda bardzo dobrze.Blizna cienka i równa.
Stosowałeś coś na blizny?
Blizna się poluzowała czy nadal jest ciasno?
Masz pozostawiony chyba fragment wędzidełka? W wzwodzie też go tak ciągnie w dół?
 

nope

Well-known member
Sam zdecyduj czy ci to odpowiada. Jak dla mnie spartolone. Z przodu 2x wiecej skóry niz z tyłu stąd tak ciągnie. Kwestia czy masz jakies dyskomforty , i czy ci sie efekt podoba czy nie. Ale pozatym to blizna dobrej jakości.
 

Danzig

Member
Na blizny sutricon maść i teraz od 3 dni plastry. I chyba plastry dużo pomogły już / albo mi się wydaje/
Blizna delikatnie się poluzowała, tez mi się wydaje ze coś tam z wedzidelka zostało.
Poczekam jeszcze z miesiąc-dwa i zobaczymy co będzie. Jak nie to pójdę z rekalamcja 😂
 

nope

Well-known member
Po fotach to wędzidelko jest calkowicie wycięte i wygląda bardzo ładnie jeżeli o to miejsce chodzi.
 

Danzig

Member
w trakcie zwodu ogólnie jest ok, ale jak chce naciągnąć skore w dół to nie mogę, bo w miejscu wedzidelka jest za krótko.
 

nope

Well-known member
Myśle, że na to ci juz plastry nie pomoga :/ jest źle napięcie rozłożone po prostu w stosunku przód-tył.
 

nope

Well-known member
Na moje nie oszukasz tego. Obwod skory sie magicznie nie poszerzy az tyle z miejscem szycia a skóra w stosunku tył przód się nie wyrówna. Albo tak zostawiasz i się z tym godzisz albo pod noż.
 

junneko

New member
Miałem podobnie po samym zabiegu ale 2x dziennie rozciągałem i smarowałem maścią i blizna się rozszerzyła i rozwija mi się cały napletek. Tutaj wygląda jakby stało w miejscu więc pytanie jak dbałeś o bliznę.
 

Podobne tematy

Do góry