• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po zabiegu

Danzig

Member
Witam serdecznie.
Tydzień temu poddałem się zabiegowi częściowego obrzezania z usunięciem wedzidelka. Zabieg miałem w Gdańsku u dr Krukowskiego.
Prośba o info od Was czy jest ok :)


ten biały nalot to po maści.
 

nope

Well-known member
Bardzo ciasne szycie. Ciekawy jestem jak to będzie u Ciebie. Straszyc poprawka nie bede bo az na tyle ekspertem to nie jestem.
 

Danzig

Member
Dzisiaj jest już dobrze. Szwy zaczynaja wychodzić. Napletek naciągam na żołądź bez bólu. Za zabieg 2000zl. Wizyta przed 190zl.
chcesz by dr Krukowski poprawił po innym lekarzu?
 

Danzig

Member
Więc tak: przez tydzień po zabiegu stosowałem uniGel apotex, w tym czasie ze względu na szwy i delikatną oponkę nie mogłem nasuwać napletka na główkę. Z rany sączyło się bardzo delikatnie przez 5/6 dni, później opatrunki były już czyste. Od czwartku naciągam napletek i smaruje miejsca szycia sutriconem lecz nie wmasowuje za bardzo ze względu na szwy i delikatne ciągniecie w tych miejscach.
od wczoraj szwy zaczynaja wychodzić, jeden po drugim. I tutaj pytanie czy po 10 dniach to już jest ok jak wychodza?
chodze już bez opatrunków.
wszystkie krwiaki po znieczuleniu zeszły.

pacjent już zaczyna brykać i mam wzwody kończące się wytryskiem.
 

nope

Well-known member
Jak wygląda blizna na dzień dzisiejszy ? Ile za zabieg wyszło bo też chce poprawkę u tego lekarza .
Jak chcesz poprawiać to jedz do experta od poprawek czyli do tondla. Chociaz cie wypyta jaki chcesz efekt uzyska i powie co da sie zrobic. Jak pojdziesz znowu randomowo gdzies i ktos cos spapra to ci w koncu braknie skóry na poprawki ale to twoja decyzja. Ja bym nie zalowal na kilometrach.
 

Amek

Active member
No lipa wywaliło strasznie. Albo sam założysz sobie napletek na opuchliznę, albo jechać na sor albo do urologa jak najszybciej
 

Danzig

Member
No założyłem opuchliznę na napletek. Co dalej robić? Teraz go przykleiłem do brzucha by był w pionie. Ta opuchlizna jakby ciepła jest.
 

nope

Well-known member
Musisz przecisnac oponke i nalozyc napletek na zoledzia i powinno zejsc. Ciasne szycie utrudnia dopływ limfy stąd wywala oponke na napletku wewnętrznym.
 

Podobne tematy

Do góry