• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Swierze mięcho 17 dni po obrzezaniu

jcob

New member
17 dni temu miałem obrzezanie staplerem w Krakowie, dr. Leszek Michalski

Ponieważ zostało sporo skóry i zszywki wywinięte były do wewnątrz przez co ciągle tsrły o żołądź + 2 trafiły idealnie w pozostałą część po wędzidełka to każdorazowo gdy tylko dotykałem okolic zszywek i często też chodząc podrażniała nerw ogólnie nic fajnego.

Po 9 dniach udało się spotkać część zazywek z plastikowym ringiem zaczęła zarastać a nie wypadać. Dodatkowo w okolicy wedzidełka w tedy trochu się rozezzło.

Na początku miały być usunięte tylko te z nerwu wedzidełka ale po "ogledzinach" dr. zdecydował usunąć wszystkie zszywki (część musiał z pod skóry wyrwać.

Od tej pory minęło kolejne 8 dni dopiero teraz byłem w stanie na tyle naciągnąć skórę by dojść za linie cięcia pod podstawę żołędzi, jak na zdj widać mimo mocno czerwonego grubego paska "gorna" część jak by spoko a tu właśnie w okolicy byłego wedzidełka zrobiła się taka "jama" swierzego mięsa jak by skóra na płasko się układała a nie zawinęła i i zasklepiła.

Dodam że za każdym razem gdy ściągam opatrunek i gazę to jest sporo jak by osocza na nim, a dodatkowo w jednym miejscu jak by był wzgórek po wedzidełku naciety z którego ciągle kąpie krew, zastyga na gazie i kazdoraowo musze ja odrywać.



To normalne czy coś z tym zrobić ?

Samo sie ogarnie ?



 

Trolo

Well-known member
Musisz zadbać o higienę tego i powoli się zagoi. Trochę dłużej będzie to trwać. Rozeszło się to już trudno, powinieneś zakładać opatrunki na nocne wzwody może udałoby się tego uniknąć.
 

jcob

New member
@Trolo Dzieki czyli tylko czas.
co do opatrunkow caly czas mam od pierszego dnia ze 3 razy dziennie zmieniane chyba ze sa mokre to częściej.

Rozumiem na razie nie naciagaj zbyt.mocno nie nic.
 

jcob

New member
Więc tak
Zdjęcia są ze środy (14dni od zdjęcia zszywek i 23dni od zabiegu) aktualnie widoczna "dziurka" już się zasklepiła.
Wspomoglem gojenie balsamem Szostakowskiego + ułożenie / zawinięcie skóry paskami do zamykania ran viskoplast.
A od wewnątrz zestaw witamin i arginina.
Po wysłaniu tych zdjęć do lekarza dostałem info ze trochu jak wiemy się rozeszła będzie dłużej się goić ale jest ok i trzeba zaczekać ze 3mc by wszystko się wyrównało.

Po pierwszej kontrolowanej erekcji czułem lekkie ciągnięcie w zaznczonym miejscu a do okola sporo luzu + trochu takie opiecie do okola w miejscu blizny ale jest dość twarda jak na razie.

Przy następnej możliwości zrobię zdjęcia jak to wygląda, mam.nadzieje ze się to wszystko jeszcze naciągnie i ułoży.


 

bhgmiop

Active member
masakra,ale jest duzo lepiej,ja 4 dzień po obrzezaniu i napuchniety mocno ale szwy trzymają,trzymaj się tam kolego
 

bhgmiop

Active member
właśnie nie ma tak że lepiej,zawsze się może cos zj..ać a widzę że poszedłeś też do polecanego typa,ja u Drabiny byłem,powiem ci że przeraziłem się jak to zobaczyłem na początku,ale teraz to jest pięknie,pilnuj tych wzwodów,ja trzymam lód ciagle przy sobie,jak ide do kibla tez mam tam cos zimnego,rano wlasnie jak mnie budzi lekki wzwód to przykładam od razu lod co mam pod ręką,ale muszę teraz poprostu już z łożka wychodzic od razu i nie zasypiac znowu,bo potem mnie znowu budzi wzwód :D i ciężej opanować,taktycznie trzeba do gowna podejsc
 

jcob

New member
Dziś uchwyciłem go w wzwodzie
Tak jak się spodziewałem pełne naprezenie blokuje część która jest w miejscu wedzidełka.
Ale w sumie nie miala jak inaczej się zruść.

 

jcob

New member
Tak dokladnie czuje ciągnięcie w miejscu gdzie było wedzidełko.
I widać że ta skóra do okoła nie jest napięta tylko tak podwinięta.
 

Azazello

New member
Hej, mógłbyś podesłać fotki jak to u Ciebie wygląda teraz? Byłbym bardzo wdzięczy, mam podobny problem, może nie aż taki drastyczny ale chciałbym zobaczyć jak goi się Twoja rana. Pozdro
 

Podobne tematy

Do góry