• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 dni po zabiegu, high & tight

dowolny

New member
Witam.

Miałem nadmiar napletka po stulejce, która sam rozciągnołem i krótkie wędzidełko, które kilka lat temu się zerwało i samo zrosło. Dodaję dla potomnych, żeby się nie zastanawiali.

Wrzucam kilka zdjęć do oceny 14 dni po zabiegu.

 

binarycat

New member
Mój lekarz który mnie obrzezał tłumaczył mi, że wędzidełko zawsze jest usuwane podczas obrzezania, dlatego że inaczej nie dałoby się zrobić obrzezania, wędzidełko stoi na drodze i trzeba je przeciąć. Swoją drogą sam miałem obrzezanie 3 tygodnie temu i widzę jakąś pozostałość po nim, ale przy najbliżej wizycie kontrolnej zapytam dlaczego tak jest.
 

bhgmiop

Active member
no u ciebie pewnie tak,ale u niego jeszcze nie wiadomo czy bedzie wszystko działać jak u ciebie:) cieszę się że u ciebie działa tak ogolnie:)
 

piciu1988

Active member
Mi dr Tondel nie usunął wędzidełka, powiedział, że wygląda ono u mnie tak, że nie ma potrzeby ruszać

Ogólnie widać, że piękna robota u Ciebie:)
 

bhgmiop

Active member
tak myślałem właśnie że nie trzeba było usuwać,ale ja i tak bym wolał bez,chociaż wiadomo że więcej czucia dzieki temu będzie,więc najfajniej żeby podczas zabiegu lekarz informował o takich rzeczach i pytał jak się chce
 

dowolny

New member
Jak do tej pory wyciągnąłem już 6 szwów, które sie rozwiązały. Dzisiaj jest 19 po zabiegu. Kiedy wyciagaliscie u siebie wszystkie?
 

bhgmiop

Active member
nie ma sensu czekac aż się szwy rozpuszczą,bo potem ci mogą zostać brzydsze blizny,wiec wyciagnij sam jesli juz jest wszystko zagojone
 

Podobne tematy

Do góry