• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

21 dni po obrzezaniu prośba o ocene

bhgmiop

Active member
dziś zdjałem szwy u lekarza i mówił że wszystko jest OK ,ale potem dodał że ten napletek po lewej stronie jest dłuższy i że może być poprawka póżniej,co o tym sądzicie? mówił że jak ta opuchlizna zejdzie to to się może wyrównać,ogólnie ta lewa strona bardziej nabrzmiała była od początku,myślicie że to się wyrówna? i tak wygląda to moim zdaniem bardzo dobrze,więc nawet jeśli będzie z lewej więcej to mam to w dupie i poprawek robić nie będę,ale pytam z ciekawości co sądzicie

 

morgan66

Active member
Kolego moim zdaniem wygląda naprawdę dobrze:), tak niemo trochę śledziłem "miliony" twoich postów na forum na różne tematy - domyślam się, że dla odreagowania - wygląda to na powrót tuż jak po zabiegu - potem ta opuchlizna i...wyszło git:) Myśle, że będziesz zadowolony. pzdr
 

bhgmiop

Active member
No,opuchlizna była straszna,nawet nie wrzucałem tych zdjęć z najgorszego momentu,opone mi wywaliło na 3/4 penisa bo trzymałem go w dole,3 dni jakoś,potem szybko się ta najgorsza część wchłonęła jak dałem go do góry,szycie Jacka Drabiny było tak mocne że ani jeden szew wtedy nie puścił,on to dobrze zszywa bo nie robi takich dużych odstępów jak inni chirurdzy,przez cały ten stres jak był taki nabrzmiały to ja praktycznie nie spałem,może 3 godziny dziennie maks,zasypiałem na siedząco,byłem w piekle,poszedłem po 2 tygodniach na wyjęcie szwów ale kazał mi przyjść za tydzień bo rana była dalej świeża,domyślam się że przez stres i brak snu się wolniej goiło.

A posty to dla odreagowania na pewno,ale też fajnie jest pomagać i udzielać się tutaj,szczególnie po tym jakie dostałem tutaj wsparcie od użytkowników
 

bhgmiop

Active member
no to masz tam wyżej jedno w połwzwodzie,jest ogolnie dobrze,teraz zbiłem i działa:D naszykowałem papier zeby nie pobrudzić ale po takim czasie tak wystrzeliło że wszystko zachlapane,cała koszulka ,tak wybuchł jakby ktoś mi fontanne odpalił przy twarzy....
ps widzę że ty ciagle o fotki prosisz we wzwodzie,lubisz penisy tak prywatnie też? pytam bez zaczepki
 
Ostatnia edycja:

Stulejka1994

Active member
W zwisie masz zasłonięte pół żołędzi. W erekcji ruszasz luźną skórą czyli masz luźne. Linia cięcia blisko żołędzi czyli Low. Czyli low/loose. Chyba że tam od spodu jest dużo wew napl. To powiedzmy Mid/Loose. Ale to na pewno nie jest Tight jak skórą ruszasz jak orangutan 🙈 🍌
 

bhgmiop

Active member
tez czytałem tutaj ze żołądz moze byc polowicznie schowana po zabiegu,bo sie penis chowa:D a potem sie to normuje,ogolnie penis mi sie wydaje ze jest mniejszy jeszcze po zabiegu,w samym wzwodzie

nawet jak sie spuszczam to psychicznie się blokuje jakos i ten wytrysk tak spowalniam xd tak wylatuje on z opoznieniem jakby,musze sie przyzwyczaic

z mojej strony ci dam rade jeszcze zebys przed zabiegiem wział sobie jakies relanium czy inną na uspokojenie tabletke,sam tak chcialem zrobic ale nie zapytałem lekarza czy moge,wiec nie wzialem nic,przez stres na zabiegu mi sie kutas skurczyl i lekarz mial trudniej pracowac przy nim,przez co w mojej opini można łatwiej o błąd i gorszy efekt zabiegu,wiec jak cos to polecam ci cos mocnego wziac przed,pogadac o tym z lekarzem zeby ci cos przepisał,zeby ci sie kutas nie skurczył i trzymaj fiuta w gorze,bo ja nie trzymałem przez pierwsze kilka dni,bo było wszystko spoko,a potem mi napuchł mocno,zrobilem sobie taką podstawke na fiuta z reczniczka zrolowanego i zabandazowanego,przez co nie musialem siedziec w majtkach i rana miala dostep do powietrza

tak,moderatorze,przepraszam,myslalem ze prywatną wiadomosc piszę :D
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry