• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie (15 dni) po obrzezaniu

@Kacper7658 dobra robota!
Czy z dr Tondelem mozna sie skontaktowac jakos online w celu wstepnej oceny przypadku? Wysłać zdjęcia itp? Posiada on jakąś swoją stronę albo email?

I powiedz jeszcze czy we wzwodzie nic Cie nie ciągnie i nie ciśnie nic?
 
Ostatnia edycja:
@BradDickPitt najlepiej napisac/zadzwonicn na numer telefonu lub email

Raczej na miejscu przed operacja mozna od razu wszystko sprawdzic.

Raczej nic nie ciagnie - staram sie te wzwody jakos ogarnac itp ale jest gites
 

piotrpoznan

New member
Ostatnio ktoś wchodził przede mną 15 minut tylko na kontrolę, jak mniemam był "po", więc sądząc po tym może by dało radę wcześniej podejść do niego tylko na jakąś konstelację. Najlepiej napisz mu SMS na jego nr i spytaj jak się na to zapatruje i kiedy by mu pasowało ewentualnie.
Ja generalnie zrobiłem tak, że na jak to nazwałeś wstępną ocenę pojechałem do dwóch różnych urologów, u nich powiedzmy, że ustaliłem co trzeba byłoby zrobić i co w ogóle wchodzi w grę w moim przypadku, potem uzupełniłem jeszcze wiedzę na forum o doświadczenka ludzi z konkretnymi stylami. Ostateczną weryfikacją był dr Tondel z którym chwilę przed przystąpieniem do rzeczy chwilę rozmawiasz o tym jak chcesz żeby to wyglądało.
 

piotrpoznan

New member
@Kacper7658 Robota wygląda solidnie, gratuluję.
Jeżeli żaden szew jeszcze nie puścił, to chyba rozważałbym na Twoim miejscu umówić się gdzieś na zdjęcie tych szwów, przynajmniej Tondel mówił o 3 tygodniach. Aczkolwiek niech się najlepiej wypowie może ktoś po, bo ja dopiero dwunasty dzień. Staram się już zawczasu polewać pacjenta wodą dłużej niż na początku, może dorzucę jakieś moczenie.
 

Matiii

Member
@Kacper7658 ładnie to wygląda, ja 05.02 miałem zabieg, ten napletek wewnętrzny zwłaszcza po prawej strony jest jakby opuchnięty i robi się taka oponka, ale z tego co obserwuje to się odrobinkę się zmniejsza w zmiana dzień, może jak blizna zrobi się miększa to będzie lepiej wyglądać, w sumie za parę miesięcy się wszystko okaże
 

Teldras

New member
Ja wyciągałem sam szwy po 3 tyg jakoś, większość mi się po prostu rozwiązała to wyciągałem, a kilka przecinałem.
 

Podobne tematy

Do góry