• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka przy wzwodzie

Pan

Member
Witam :D

Mam sprawę, otóż od pewnego momentu zaobserwowałem, że podczas wzwodu trudno zdjąć mu napletek, jeśli jest nawilżony powiedzmy jakimś lubrykantem to jest wszystko okej, ale w momencie gdy jak jest sucho to trudno ściągnąć i trudno też jakby wrócić do normalnego stanu, ponieważ napletek jakby zatrzymuje się zaraz w rowku. Mam prawie 20 lat i zastanawiam się czy jestem w stanie coś z tym zrobić? Czy moge kupić jakąś maść i spróbować to chodź trochę rozciągnąć?

I kolejna sprawa to Przedwczesny Wytrysk, zauważyłem przy Masturbacji w szczególności, że dość bardzo mam wrażliwe jakby wędzidełko i Masturbując się ocierając jestem w stanie bardzo szybko dojść, da się coś z tym zrobić?
 

MKD

Active member
Masturbacja a seks to 2 rozne sprawy. Stymulacja jest inna. Ja masturbujac sie moge dojsc w 20 sekund nawet szybciej a w seksie nawet nie da sie szybciej niz 2 minuty nawet jak sie staram a przy odpowiedniej technice i pozycji moge wytrzymac bardzo dlugo wiec masturbacja nie jest dobrym punktem odniesienia co do przeswczesnego wytrysku.

co do stulejki to potrzebne sa zdjecia ale jesli jest problem z zsunieciem napletka i jego powrotem to raczej masz delikatna stulejke. Da sie to rozciagac ale problem moze wrocic a nawet sie poglebix
 

Trolo

Well-known member
Na sucho to możliwe, że napletek będzie ciężej chodził. Jeżeli wcześniej nie zsuwałeś napletka poza żołędzia do masturbacji to może uda Ci się tym rozciągnąć wszystko, ale to kwestia czasu i trzeba zsuwać napletek przy każdej masturbacji, ewentualnie zsuwać bez masturbacji do samych ćwiczeń. To, że zatrzymuje się w rowku to dobrze, bo tak powinno być fizjologicznie, żeby penis przesuwał się w pochwie, a nie w napletku. Wędzidełko jest bardzo wrażliwe u każdego. Jak kolega wyżej napisał masturbacja to nie seks i inne są odczucia.
Zdjęcia pomogą owszem w jakieś ocenie dodatkowej, ale ważne są Twoje odczucia.
 
Ja miałem podobnie i rozciagnalem napletek domowymi sposobami. Jakbyś miał pytania dotyczące tego jak się uporalem z za ciasnym napletkiem to śmiało pisz postaram się pomoc. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pan

Member
Rozumiem, no właśnie też mi się wydaję, że to taka delikatna faktycznie stulejka, też temu chce zapytać czym to mogę rozciągnąć i jak, aby było lepiej, nie widzę tutaj potrzeby pójścia na zabieg, jeśli chodzi o ten problem. Wybaczcie zdjęć nie chce wrzucać, nie widzę takiej wielkiej potrzeby oraz czułbym się bardzo niekomfortowo :D Co innego będąc u lekarza się rozebrać, ale to jednak internet.

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :D
 

Trolo

Well-known member
Ja miałem podobnie i rozciagnalem napletek domowymi sposobami. Jakbyś miał pytania dotyczące tego jak się uporalem z za ciasnym napletkiem to śmiało pisz na maila : postaram się pomoc. Pozdrawiam
Po to jest forum, żeby tutaj takie rzeczy pisać. Napisz po prostu co robiłeś i chlopak sobie przeczyta.
A tak btw rozciągałeś napletek po to, żeby i tak się obrzezać? Jak to było powiedz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Po to jest forum, żeby tutaj takie rzeczy pisać. Napisz po prostu co robiłeś i chlopak sobie przeczyta.
A tak btw rozciągałeś napletek po to, żeby i tak się obrzezać? Jak to było powiedz.
Obrzezałem się tylko ze względów estetycznych i zdrowotnych. Stulejka może przecież wrócić. Teraz mam pewność do końca życia, ze nic takiego nie będzie miało miejsca. Nie chce się tu rozpisywać bo nawet nie wiem czy jeszcze autor śledzi tego posta.
 

Trolo

Well-known member
Rozpisz się rozpisz. Bo w innych tematach też pisałeś, że masz skuteczne sposoby rozciągania. Zostanie dla potomnych. Ktoś wejdzie przeczyta i będzie wiedział co ma robić. Także do dzieła i opisz co i jak robić.
 

Pan

Member
Jasne że czytam i chętnie poczytam, nie chce iść na zabieg w momencie gdy wiem że nie bardzo to przeszkadza mówię tutaj o samym napletku, jeśli problem się powiększy to wtedy zacznę się zastanawiać bardziej nad zabiegiem :D
 

Podobne tematy

Do góry