• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nadwrażliwość, ból przy dotyku + niepełna stulejka/załupek?

dash76

New member
Hej,

Będą małym miałem robiony zabieg usunięcia stulejki. Jednak według mnie coś poszło nie tak...

Otóż wydaje mi się, że skóra napletka jest za ciasna. Mam tak odkąd pamiętam. W wzwodzie napletek ciężko schodzi, a potem nie wraca na swoje miejsce. Przy pełnym wzwodzie trzeba mu pomagać, zwija się. Przy masturbacji czy seksie wywołuje to ból. Robi się obręcz pod żołędziem z tego napletka i pocieranie go bez żadnego nawilżania (a nawet z nawilżaniem) to nie przyjemność a ból. Poza tym żołądź jest bardzo wrażliwa na ból. Byle dotyk ręcznikiem, palcem. Zwykły dotyk, nie mówiąc już o szybszych ruchach przy seksie/oralu.
Próbowałem wszelkich prób "odwrażliwienia" go, które są opisane na forum, ale to nic nie daje na dłuższą metę.

I teraz pytanie co z tym robić - czy to niepełna stulejka/załupek/krótkie wędzidełko? Wydaje mi się, że najbardziej zasadne będzie poszerzenie/korekta napletka? Jak myślicie. Byłem jakiś czas temu u urologa, ale on mówi, że sprzęt jest ok. No jednak nie do końca. Muszę znaleźć takiego, który ma większe doświadczenie w tym temacie.

Już mam tego dość, chcę się cieszyć w pełni seksem, a nie ciągle odczuwać dyskomfort i stres przy tym.

Zdjecia poglądowe (w wzwodzie):
https://imgur.com/a/5FSxBNh
 

Podobne tematy

Do góry