• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka Czynnościowa

Witam jestem po zabiegu u doktora Tomasz Tuchendler Wrocłąw T&T Medical. Obrzezanie prącia,blaszki napletka zeszyto sp.Michałowskiego. Wstawiam fotki i słucham Państwa:)
 
Ostatnia edycja:
 

dandoo

Active member
Spoko robota dobry sprzęt, będziesz zadowolony. A jak w spoczynku? Nachodzi napletek na żołędz, czy cała odkryta, to mi wygląda na obrzezanie całkowite z wycięciem wędzidełka, dbaj o higienę, będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
To obrzezanie całkowite . Miałem problem w wzwodzie z odprowadzeniem . Zostało wyciągnięcie szwów ,podobno też nie jest to przyjemne,czy to prawda że gorsze jak sam zabieg ? Który też mnie sporo kosztował .
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
W dziale "sprawy forum" jest instrukcja od admina jak to zrobić. Przy okazji polecam przeczytac inny temat w tym że dziale odnosnie uzywania cytatów ;)

Powodzenia
 

bhgmiop

Active member
ja mialem 2 dni temu wyjecie szwów,też sie lekko bałem,ale nie ma czego,lekko zakłuje kilka razy i tyle:) bardziej sie wystraszyłem jak powiedział że będzie je usuwał skalpelem:D bo znowu przy penisie takie ostre narzędzie
 
ładnie wygląda,ale czemu masz dziure na żołędziu po wędzidełku? szew wypadł?
Słuchaj właśnie to jakby strup ,nie zwracałem uwagi myślisz że to szwy?

ja mialem 2 dni temu wyjecie szwów,też sie lekko bałem,ale nie ma czego,lekko zakłuje kilka razy i tyle:) bardziej sie wystraszyłem jak powiedział że będzie je usuwał skalpelem:D bo znowu przy penisie takie ostre narzędzie
I jak zadowolony ? Warto było ? A jak to jest z masturbacja chyba jak szwy są to odpada ? 😜
 

bhgmiop

Active member
mozliwe że to strup,na zdjeciu wygląda jak dziurka,albo szew ze strupem.
No warto było,ja musiałem to zrobić bo miałem wedzidelko krotkie i stuleje czesciowo,masturbacje zrobilem po wyjeciu szwów na 2 dzień,więc lepiej poczekaj aż zdejmą szwy i lekarz ci pozwoli go używać,mi pozwolił
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka czynnościowa? Stulejka 13
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry