• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka? ale chyba tak nie do końca.

balsam666

New member
Witam mam problem chyba ze stulejką, gdyż mojego całego penisa zakrywa napletek na końcu napletka jest troszkę mniejsze kółeczko niż na zdjęciu podczas spoczynku a podczas, wzwodu ledwie co jest widoczne ale skórka tak dziwnie się układa
oto fotka znaleziona w internecie: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... UTTh4iwbPw głównie chodzi o to że mój napletek kończy się tym co jest widoczne na zdjęciu.Zawsze boję się ściągnąć napletka za żołądź z takiego powodu że kiedyś podczas kąpieli zsunąłem go bez problemu poniżej żołędzia ale miałem problem z tym aby wrócił na swoje normalne miejsce, wtedy na siłę go jakoś tam wciągnąłem i od tamtej pory boję się go do końca zsunąć,ale z tym zsunięciem to raczej bez problemu by się zsuną i by nic nie bolało jedynie bym miał problem aby go umieścić na swoje poprzednie miejsce.
Co do sexu to jeżeli założę zabezpieczenie to wszystko idzie bez problemu ale ostatnio coś słyszałem że trzeba zsunąć skórkę i dopiero założyć i teraz mam problem.
Co do sexu bez zabezpieczenia to jeszcze nie miałem okazji tego wypróbować i nie wiem jak to by było w moim przypadku.
Co do higieny to codziennie myję mojego członka tylko że ściągam skórkę do połowy żołędzia.
Zamieszam tutaj te pytanie ponieważ nie wiem co robić czy to kwesta rozruszania napletka czy coś i jeszcze się trochę boję tak suwać bo oczytałem się że nieraz jak zejdzie podczas stulejki to nie wróci nigdy i może nastąpić martwica penisa,więc sam już nie wiem proszę pomóżcie mi:(.
 

stulejkowy

New member
Martwica penisa albo nawet martwica mózgu :shock:

Człowiek - idź do rodzinnego po skierowanie do urologa, potem do urologa i tyle.
Nie pogryzie Cie ani jeden ani drugi lekarz.
Uważasz, ze internet jest źródłem odpowiedzi na wszystkie pytania? Chcesz, żeby anonimowi ludzie Ci doradzali i wolisz ich opinię od opinii lekarza?
 

balsam666

New member
nom wiesz troszkę wstyd mi iść z tym do lekarza i będzie mi większy wstyd jeśli pójdę tam i okaże się że jest wszystko ok.
 

yade

New member
balsam666 napisał:
Co do higieny to codziennie myję mojego członka tylko że ściągam skórkę do połowy żołędzia.

to zdecydowanie za mało, żeby utrzymać higienę. Moim zdaniem, skoro możesz do połowy, to próbuj rozruszać bardziej, przynajmniej żeby w kąpieli, na mokro, być w stanie dokładnie się umyć.
Oczywiście rób to stopniowo, we własnym tempie, ale regularnie i z nastawieniem na cel.

Lekarze zazwyczaj nie cackają się. Bądź gotów na to, że zanim się obejrzysz, jednym ruchem ściągnie ci cały napletek. I wtedy jedyny wstyd jaki może cię czekać to właśnie widok nieumytego sprzętu :oops:
 

sławek83

Moderator
Ja nie wiem w czym ty właściwie masz problem?? Piszesz że napletek schodzi co bez problemu tylko masz problem z naciągnięciem go. Z tego wychodzi że nie masz stulejki a jak już to minimalną i pewnie kwestia wyćwiczenia tego na tyle żeby było dobrze. No i jest tylko pytanie czy wędzidełko masz dobre czy może nie za krótkie?? A iść do lekarza z tym jeśli masz wątpliwości to byłoby najlepsze, on widział już z pewnością wszystko i nie masz się czego wstydzić.
 

balsam666

New member
Bardzo wam dziękuję za udzielenie się w moim temacie zrobię tak jak polecacie odważę się i spróbuję go jeszcze rozruszać przez 1 tydzień a jeśli nic nie pomoże wybiorę się do lekarza.
aa i jeszcze 1 czy to w miarę normalne że trzeba go aż tak bardzo naciągać aby powrócił na swoje miejsce i czy to tylko kwestia wyćwiczenia?
 

Podobne tematy

Do góry