• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nie wiem czy to stulejka ale cóś prawie

CICHY ZIOMEK

New member
Dobra mam 13 lat i trochę wstyd się przyznać ale dopiero teraz zorientowałem się że przydało by się odciągnąć naplet jak miałem może 4 lata? To coś przez mgle pamiętam jak rodzice zabrali mi do lekarza i on kazał mi odciągac naplet i zrobiłem to parę razy a potem zapomniałem o tym no i około tydzień temu przypomniało mi się to i próbowałem coś zrobić i najpierw poczułem lekki ból i się przestraszyłem poczytałem że jak ktoś ma takie problemy w tym wieku to stulejka a jak na siłę będę robił no to pojawi się załupek no i już prawie pogodziłem się z moim losem ale nagle postanowiłem "poćwiczyć" i było całkiem całkiem pierwsze dni mogłem zarówno ściągnąć naplet w " obu pozycjach 😏" prawie do żołędzia a ostatnio przełamałem barierę podczas gdy penis był w stanie spoczynku i przeszedłem lekko za żołądź tylko w tedy się naprawdę przestraszyłem że będę miał załupek bo myślałem że już utknął ale jak trochę pomogłem to wrócił na swoje miejsce w stanie wzwodu czuje lekki opór i prawie jestem przy żołędziu tylko tam się trochę boje nawet sam nie wiem czego. ale wydaje mi się że to tylko kwestia czasu aż dojde tam trochę do żołędzia i wiem że powinno się odprowadzać naplet tam trochę za żołędzia i wydaje mi się że dam radę i tu moje pytanie jak myślicie czy te moje początkowe problemy były spowodowane brakiem "ćwiczeń" gdy byłem mały?Nie mam żadnych białych pierścień w okół penisa i żadnych blizn ale mówię boje się odprowadzać naplet za żołądź. I pytanie czy jeżeli odciągnął bym naplet zarówno w spoczynku jak i w zawodzie to czy on sam wróci na miejsce czy muszę mu pomóc i wiem że trzeba odciągac naplet za żołądź ale gdzie konkretnie i jak myślicie wszystko jest w porządku?
 

Piotrek 5367

New member
W zwodzie musisz pomóc w spoczynku napletek sam się zaciąga. Nie bój się, maksymalnie jak dasz rade ciągnij za żołądź dopóki nie poczujesz oporu
 

nope

Well-known member
Ja to bym proponowal zeby takie sprawy to ci lekarz badał żeby se samemu nie narobić biedy. My nie wiemy jak to u ciebie wyglada i czy rzeczywiście jest ciasno czy masz bariere psychiczną. Lepiej iść do rodziców powiedzieć o sytuacji i albo sami to sprawdzą albo pójdziesz do lekarza i święty spokój.
 

kamilops

Active member
Jeżeli możesz odprowadzic napletek tak żeby widzieć cały żołądź w wzwodzie i spoczynku to wszystko okej. Jeżeli nie, to do urologia.
 

Trolo

Well-known member
W zwodzie musisz pomóc w spoczynku napletek sam się zaciąga. Nie bój się, maksymalnie jak dasz rade ciągnij za żołądź dopóki nie poczujesz oporu
Takie rady to może zachowaj dla siebie....

Jeżeli udaje Ci się w spoczynku, to ćwicz. Potem w pół - wzwodzie i we wzwodzie.
Jeżeli się boisz, to do lekarza.
Moim zdaniem może to być wynik właśnie braku ćwiczeń i jak się postarasz to wszystko powinno być ok.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry