Strovac

scdr

New member
Tak, polska recepta jest wystarczająca.
Możesz kupić poprzez zamówienie emailem w aptece w Gorlitz.
Ich adres email poniżej (musisz złączyć) Możesz pisać po polsku, załączając skan recepty. Ja u nich zamawiałem, po zamówieniu napiszą ci ile masz zapłacić na polskie konto, potem wysyłają bardzo szybko. Oryginał recepty musisz im wysłać poleconym. Mają w sprzedaży zarówno strovac jak i booster strovac.

zamowienie
@
engelapo
.eu

Tak, polska recepta jest wystarczająca.
Możesz kupić poprzez zamówienie emailem w aptece w Gorlitz.
Ich adres email poniżej (musisz złączyć) Możesz pisać po polsku, załączając skan recepty. Ja u nich zamawiałem, po zamówieniu napiszą ci ile masz zapłacić na polskie konto, potem wysyłają bardzo szybko. Oryginał recepty musisz im wysłać poleconym. Mają w sprzedaży zarówno strovac jak i booster strovac.

zamowienie
@
engelapo
.eu
Dzieki za porade :)

Odpowiadając na zaszłości, po pierwszej dawce Strovac miałem spokój na kilka miesięcy, po dawce przypominającej po roku bóle zelżały. Jednak bardzo źle znoszę tę szczepionkę. Gorączka, dreszcze.

procek

Member
Przełom! Po latach walki z naprzemiennym występowaniem fecalisa i ecoli, dzisiaj dostałem wynik z próby stameya i jest czysto.
Strovac brałem w grudniu i celowo odczekałem tak długi czas, żeby wyeliminować krótkotrwały efekt antybiotykoterapii jaką miałem w październiku.
Pozostaje mi jeszcze dawka przypominająca za kilka miesięcy i nie będę już musiał przyjmować Strovacu.
Oficjalnie przechodzę teraz na leczenie CPPS bo po tak długim czasie w mięśniach dna miednicy jest masakra. Dostałem jeszcze kilka piguł, które mają pomóc w rozluźnieniu i obniżeniu poziomu stresu. Reasumując, jeżeli ktoś ma problem z wyżej wymienionymi bakteriami to uderzać w tą szczepionkę.

Do góry