• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stapler, Warszawa.

circumcised98

New member
Też jestem ciekaw jak to będzie, ale no nie widzę za bardzo jakichś oznak utraty czegoś. Miałem niepełną stuleje, uprawiałem seks przed zabiegiem więc mam jakieś porównanie, ale żeby mi się seks zrujnował po czy coś z tych rzeczy to zupełnie nie. Na + na pewno w aktualnym stanie jest to że mogą to robić w pełnym zakresie i dużo mocniej niż gdy miałem napletek, napletek wracający na żołądź podczas stosunków totalnie akurat psuł u mnie stroke.

Wrzucam tu w tym poście podsumowanie, bo te zdjęcia się chyba usuwają + były wcześniej na imgurze.

Tak wyglądał PRZED zabiegiem, z takim stanem poszedłem na stół:

Tak było dokładnie 56 dni po zabiegu, widać że wtedy blizna jeszcze potrzebowała czasu żeby się rozciągnąć:

Tu 5 miesięcy po zabiegu, widać, że między 2 a 5 miesiącem bardzo dużo się tutaj zadziało:

Tak wygląda obecnie, po 11 miesiącach (bez jednego tygodnia). Widać że akurat suchy (to się zdarza - nie polecam prób wejścia w suchą partnerkę/totalnie suchym pendrakiem, bardzo nieprzyjemne uczucie).

U mnie blizna bardzo podobna, też mniej więcej tyle napletka zostało - i dobrze że coś zostało bo jednak to poważnie zmienia odczucia. Wygląda bardzo spoko! I gratulacje rozmiaru xd
 

richyrich

Active member
@richyrich, Mam pytanie. Ile mniej więcej centymetrów odcina ten stapler. Czy jeśli przed zabiegiem, w zwodzie żołądź może być całkiem zakryta, to czy po zabiegu tej skóry będzie na tyle mniej że w zwodzie napletek nie będzie zsuwał się na żołądź. U mnie to z 4 cm lekką ręką trzeba wywalić.
Przy całkowitym to by pewnie z 6 cm wyszło.
Jestem po konsultacji ale rodzaj nie został wybrany.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ogólnie no nie jestem lekarzem więc ci dokładnie nie powiem, ale mój mi rozrysował wszystko jak to będzie wyglądać, tzn powiedział że postara się zostawić tyle napletka żeby był efekt loose ale jednocześnie żeby pozbyć się stuleji. Efekty po staplerze jak spojrzysz są dość podobne u wszystkich, kwestia tylko ile będzie nawinięte na te dzwonek o którym mówi @Stulejka1994, ale z ogarniętym lekarzem to jest na pewno w jakimś stopniu do dogadania + każdy przypadek jest indywidualny
 

czarnyD

New member
~24h po zabiegu. Napsikane octeniseptem + maść detreomycynya zapisana przez lekarza. Coś niepokojącego czy to za wcześnie? Fałduje mi się tam między ringiem a żołędzią, to naplet czy opuchlizna? Trzymam cały czas do góry, nie zrobiłem foty od wędzidełka, bo stres za duży przy pierwszym razie i już zapomniałem o tym 🙃

Możesz cos więcej powiedzieć o tej fałdującej się tkance? Mam coś podobnego tylko u mnie pofałdowało się na 1/4 rany, pozostała część jest ładnie schowana pod skórą
 

Podobne tematy

Do góry