• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

porteki

New member
Eh aj wiem... Jakby tak bylo to powinienem miec juz 14cm :pP a nie 8 xD Ale dobra zoabnczymy.. moze urosnie tylko nagorsze 16+ to już tak często sie zdaza ze już wspolzyją ludzie... To wątpie zeby mi przez 2 lata urósł ;/
 

cinek12343

New member
co ty 2 cm to nawet partnerka nie moczyje ... ja mysle ze nie wystarczy nawet 9 ale moze jestem w bledzie ... moze trzeba inne pozycje
 

duduś

New member
Dla rozwiania tematu: 9 cm wystarczy ci w zupełności. 5 cm by wystarczyło. Nie ma żadnego naukowego uzasadnienia dla opinii, że im większy penis tym lepszy. Jedne wolą większe, drugie mniejsze. A Tobie radzę (przy pierwszym twoim razie) raczej pomyśleć o zabezpieczeniu :) Jak już wsadzisz to będzie raczej krotko do finału :)
Pozdrawiam
 

makss85

New member
hej wszystkim, prosilbym o rade....
jestem ze swoja dziewczyna bardzo dlugo i zaczelismy myslec o wpolzyciu. jest jednak maly problem, mianowicie wielkosc mojego penisa : 20-21cm dlugosci i 16obw. boje sie ze bede dla niej za duzy. o ile nie boje sie ze bede za gruby, bo pochwa jest przeciez rozciagliwa, o tyle, nie chcialbym jej sprawiac bolu i uderzac ja w scianke macicy....
kotrolowanie glebokosci pchniec nie jest zawsze takie latwe, poza tym zanuzenie maksymalnie do 2/3 to, tez duzo mniejsza przyjemnosc dla mnie. owszem mozna "niedogodnosc" zwiazana z moja dlugoscia niwelowac roznymi, plytszymi pozycjami..... ale chcialbym czerpac wiecej przyjemnosc ze wspolzycia...

wracajac do meritum sprawy

czy mozna zmniejszyc/skrocic jakos penisa?
czy jesli tak, to czy jedynym rozwiazaniem jest operacja?
a moze "moje cm' to nie az tyle i niepotrzebnie panikuje? ;/

z gory dziekuje za wasze opinie
 

duduś

New member
myślę , że albo prowokujesz swoimi postami, albo na siłę stwarzasz temat, aby cię każdy podziwiał. I tu się mylisz. jeżeli masz tyle co deklarujesz to żadna przeszkoda dla kobiet. Jeśli byś miał jakieś 26 cm ( co się zdarza) to wtedy twój post miałby swoje uzasadnianie. Nie wierzę, ze mając tyle co ty to byłby to jakikolwiek problem dla każdego z nas. Nie wierzę także, że chciałbyś faktycznie zmniejszyć swojego wacka.
 

ten17

New member
ja tez mysle ze to prowokacja.. jaki facet chcialby sobie zmniejszyc?

o moim rozmiarze napisalem w innym temacie juz, wiec nie bede sie tu powtarzał. Chcialem napisac tylko, ze mowicie iz te 11 cm wystarcza, czy nawet te 7. Ale jak to bedzie gdy dziewczyna wczesniej miała chłopaka z 'pokaźnym' sprzętem i teraz ma kogos z.. mniej pokaznym... no np. miala chlopa z 18cm ( i bylo jej dobrze) a przezuca sie na 14.. czy nie bedzie czuła nie dosytu? Jesli nawet jak mowicie "kocha nas" to wtedy poprostu nam nie powie o tym albo powie ze było ok, a niezadowolenie bedzie tłumic w sobie co tez jest głupie w ogóle ://
Strasznie mnie to wszystko wkurza, wszyscy powinni miec 15-16 i by bylo ok. :/
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry