• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

xavi

New member
Mi to sie wydaje ze jakies 1,5 cm podrósł. Zawsze było jakieś 12 do 12,5cm :( A teraz jest 13,5 do 14 cm
 

duduś

New member
Ja mam bardzo mało i walczę z tym codziennie. jak mi stoi to okey, ale w zwisie mam bardzo mało. To bardzo krępujące. W końcu przestałem sie tym przejmować. I tak jest spoko :) I tak wszystko wychodzi w łózku jakim jesteś a nie co masz. uwieżcie mi :)))
 

xavi

New member
Nie masz sie czym przejmować, wydaje Ci sie moze tylko ze jest za mały w stanie spoczynku. Liczy sie sztuka pier**** a nie długość przyrodzenia!
 

duduś

New member
Spox Xavi :) Kiedyś miałem jazdę na tym punkcie, ale teraz mi przeszło. Chyba z wiekiem to przychodzi, bo znam wielu gostków z długimi pałami, którzy tak sie rozleniwili podczas numerków, że myśleli, że długość wystarczy a ty mega zong :( Niestety tutaj trzeba mieć finezję i się ruszać a nie tylko pozycja od tyłu, 3 minuty i jest "zajebiście". Nie jest. Długość pały nie jest wyznacznikiem seksu. No chyba, że trafimy na zboczoną kobietę. no. Anetę K. ;)
 

duduś

New member
Arti! W takim przypadku musisz ściemnić partnerce, że jest tak zajebista że cię sparaliżowało, następnie delikatnie się usunąć na łóżko i dokończyć języczkiem. Dwa w jednym. Puścisz zajebisty komplement partnerce, wyjdziesz cało z opresji a dodatkowo po takim super komplemencie doprowadzisz partnerkę do orgazmu językiem. Ot i po kłopocie;)
 

(a)mike

New member
a partnerka w ramach podziękowania za tę przyjemność może w nagrodę zrobić ci niby przypadkiem masażyk lędźwi:)
 

niestety

New member
no wiecie sprzęt mozę być niepokaźnuy ale technika niepowtarzaln i gośc nio będzie lepszy od tego który moze i ma pokaźne rozmiary ale ruchy cienkie l :lol:
 

duduś

New member
Niestety. Jasne! Masz rację. Ja mam doły jak jestem na siłowni pod prysznicem - wydaje mi się, że jestem jedyny z takim sprzętem i czuję się źle z tym... Może i to śmieszny problem, ale jest krępujący i trudno mi z tym żyć. Chociaż sprzęt się sprawdza to "widokowo" nie jestem z niego zadowolony. Chyba jednak najważniesze, że moja ukochana jest i to się liczy.
 

porteki

New member
aha i tez tak jakos mowicie o tych grubosciach a ja mam waskiego;p ale to chyba z biegiem czasu bedzie tak szaeroki i urosnie prawda?
 

xavi

New member
Kolego porteki, czy Ty rozumiesz ze masz 14lat? Kurde w tym wieku w ogole nie myslalem nad rozmiarami penisa, a chlopak sie łamie ze ma za małego. Lepiej za nauke sie weź, uważaj na bilogi to bedziesz wiedział do kiedy sie dojrzewa :)
 

WalterAlfa

New member
xavi napisał:
Szczerze to odradzam robić te ćwiczenia. Mozecie mieć po tym prolemy, jak nie z wzwodem to z problemem zeby dojść albo z przedwczesnym wytryskiem. ...
A jakie masz dowody, doswiadczenia, znajomość tematu, fachową wiedzę, żeby tak twierdzić? Ja nie bronię tych ćwiczeń, ale odrobinka skromności w wygłaszaniu poglądów nie zaszkodzi.
Jak masz konkretne dowody, to podaj.
Są natomiest poradniki, są ludzie, którzy twierdzą, że te ćwiczenia bardzo pomagają szczególnie na wyrobienie silnych erekcji i kontrolę nad wytryskiem.
 

xavi

New member
WalterAlfa napisał:
A jakie masz dowody, doswiadczenia, znajomość tematu, fachową wiedzę, żeby tak twierdzić?
Po pierwsze rozmawiałem na ten temat z lekarzem, który stwierdził że niema ćwiczeń na powiększenie penisa. Jezeli juz to urośnie on ale po zaprzestaniu ćwiczeń z powrotem wróci do swoich naturalnych rozmiarów. Do tego stwierdził iż takie ćwiczenia wpłyną na problemy z erekcją w przyszłości
WalterAlfa napisał:
Ja nie bronię tych ćwiczeń, ale odrobinka skromności w wygłaszaniu poglądów nie zaszkodzi.
Skoro nie broszni to RÓB. Wyraziłem swoje zdanie (a zarazem mojego lekarza na ten temat). Ja tez nikomu nie bronie, lecz odradzam!
WalterAlfa napisał:
Jak masz konkretne dowody, to podaj.
Wyżej napisane. Zreszto wystarczy poszperać w internecie... Jak masz 15 lat i łykasz takie bajki to sobie ćwicz, zobaczymy za 20 lat czy nie będziesz tego żałował. Jak chcesz to ćwicz ale przynajmiej innych nie oklaczaj polecając
Innym dowodem jest to że sam ćwiczyłem kiedyś i efektów jako takich nie było, po przerwaniu zrobił sie takie jak był. Szkoda czasu i innych powikłań. DAJ DOWODY ŻE TO POMAGA I DZIAŁA
WalterAlfa napisał:
Są natomiest poradniki, są ludzie, którzy twierdzą, że te ćwiczenia bardzo pomagają szczególnie na wyrobienie silnych erekcji i kontrolę nad wytryskiem.
Właśnie... Są poradniki które ludzie sprzedają za kase w internecie i na tym zarabiają. A gdzie są ludzie którym to pomogło? Jeszcze takiego nie spotkałem... A spotkałem lekarza i gadałem z nim na ten temat.
Pytałem też na forum o opinie lekarza i odpowiedź była identyczna jak u mojego.
 

WalterAlfa

New member
xavi napisał:
... Właśnie... Są poradniki które ludzie sprzedają za kase w internecie i na tym zarabiają. A gdzie są ludzie którym to pomogło? Jeszcze takiego nie spotkałem... A spotkałem lekarza i gadałem z nim na ten temat.
Pytałem też na forum o opinie lekarza i odpowiedź była identyczna jak u mojego.
No nie do końca za kasę, bo na www.penis.com.pl są poradniki za darmo do pobrania. Na tamtejszym forum są wypowiedzi ludzi, którym te ćwiczenia pomogły (szczególnie na mięśnie PC, czyli kontrola wytrysku).
Fakt, że więcej jest wypowiedzi negatywnych.
Co do wydłużania, to też nie wierzę w cuda, ale w ćwiczeniach na mięśnie PC wg mnie nie ma niczego co mogłoby kiedyś zaszkodzić. Sam się przekonałem, że można bardzo efektywnie kontrolować czas wytrysku za pomocą tych mięśni. A wiadomo, że jak są słabe, to i kontrola słaba. Mówił coś ten Twój lekarz o tych mięśniach (i ćwiczeniach)?
 

xavi

New member
Ja sie wypowiadałem na temat wydłużenia penisa.
Ćwiczenia na wytrysk, tzn mięśnia prostaty sam robie bo mam z tym problemy. Ale o tym jest inny temat, o wczesnym wytrysku
 

madyn

New member
A Ja mam dopiero 17 lat a mam monstrum :? całe 19 cm i to jest dołujace bo zwykle sie nazeka ze ma sie za krotkiego a Ja mam za długiego ;? zazdroszcze wam zwykłych 16-17 cm
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry