• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

Rafał

New member
Witam.
Jestem nowy na forum.

Sam osobiście mam 16,5/17,5 cm długości penisa a w stanie spoczynku 8cm a mimo wszystko odczuwam kompleksy. Wydaje mi się że każdy facet (większosc) odczuwa kompleksy z powodu długości swojego członka - to jest chyba normalny uszczerbek psychiczny ;)

Mam pytanie niezwiazane z tematem:
Czy można na forum wstawiac zdjecia swoich penisów? Nie zrozumcie mnie źle ;) Chodzi mi o to aby inni uzytkownicy mogli ocenic czy mam stulejke czy tez nie :( Bo obawiam sie że mam :(

pozdro!
 

emil

New member
Rafał napisał:
Witam.
Jestem nowy na forum.

Sam osobiście mam 16,5/17,5 cm długości penisa a w stanie spoczynku 8cm a mimo wszystko odczuwam kompleksy. Wydaje mi się że każdy facet (większosc) odczuwa kompleksy z powodu długości swojego członka - to jest chyba normalny uszczerbek psychiczny ;)

Rafal ja mam identyczne rozmiary co ty i musze powiedzieć ze jestem zadowolony. Większość kolegów ma teraz (19 lat) nieco mniejsze członki ale wyczytałem ze to się jeszcze moze zmienić. Tak więc 16-17 w wzwodzie i 14-15 cm obwodu to dobry wymiar określany w zródłach fachowych na duży. Nie trzeba przesadzać z tą długością wg. mnie wszystko powyżej 15 cm gdy stoi jest ok.
 

duduś

New member
Jest okey. komentując posta powyżej to powiem: wszystko powyżej 10 cm jest okey. Jak dorośniesz, poznasz z 10 partnerek to stwierdzisz, że nie długość tylko możliwości oraz finezja stanowią twoją seksualność w oczach partnerki. Możesz mieć nawet 25 cm, ale jak źle sie do tego zabierzesz to nici z zadowolenia partnerki.
 

ANDALAMI

New member
17 to w sam raz :D ale i mniejsze sa nie zawodne.Partnerki nie zwracają na to uwagi,to faceci sa wzrokowcami.Kobiecie kazdy wacek sie spodoba,wazne aby byl sprawny i czasami ruchliwy :DTam powyżej kol.Disaster dobrze napisał,z wiekszymi jest problem,nawet niektóre kobiety niemal ze boja sie dużych czlonkow,a to ze im wiekszy tym lepszy to mit wymyslony przez samych facetow.
 

Robert16

New member
A więc chciałbym powrócić do tego jakże najczęściej oglądanego tematu ;)

Mianowicie mam pytanie. Jestem po plastyce napletka (jak gdzieś już to opisywałem) i zmierzyłem sobie teraz mojego członka już przy normalnym wyglądzie itd. a pomiary starałem się robić dokładnie. Jest lekko zakrzywiony w dół więc moje pierwsze pytanie jest takie czy jeśli mierzyłem go od góry to pomiar wyszedł prawidłowo?
Teraz przejdźmy do moich obaw.. :/
Mianowicie dł. wychodzi 16 cm. (raz wyszło 17 :()/ grubość waha się koło 15 cm. (kończę 15 lat 27.12) i czy to nie jest czasem za dużo?..
Bo siedzę i myślę.. Ciągle zadręczam tym dziewczynę, że coś może być nie tak i, że możemy być nieodpowiednio dobrani pod tym względem..
Więc moja ostatnia nadzieja, to pytanie.. Czy po zabiegu mi jeszcze urośnie?
Bo gdzieś tutaj wyczytałem, że nie.. I jest to moja ostatnia nadzieja..
 

wejherowo

New member
nie urośnie po zabiegu
a rozmiary masz dobre, nic się nie bój :)
trzeba uważać tylko przy pozycjach jak wchodzisz w kobietę od tyłu


pozdr.
 

ANDALAMI

New member
Jesteś chyba pierwszym 15stolatkiem który martwi sie o to czy jego sprzet nie jest za duży :D przewaznie jest odwrotnie.Rozmiar nie ma żadnego znaczenia.
 

Robert16

New member
Stosunkowo szybko dojrzewam :p Jak i ciałem tak i umysłem ;)
Może to źle, ale ja wolę być taki niż być chłopakiem, który nie przejmuje się co będzie dalej w dodatku jeśli czuję to najsilniejsze uczucie do mojej dziewczyny a ona je odwzajemnia ;)
To źle? ;> :p
 

Pechowiec18

New member
18 lat i 14 cm :p Nie jest zle jeszcze jak wziasc pod uwage ze moze stac i stac :D
Tylko mam ta nieszczesna stulejke, za krotkie wiedzidelko czy tez za waski otwor z ktorego wylania sie zolacz. Bede musial sie udac kiedys po skierowanie na zabieg i usunac defekt :p
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry