• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 101 51,0%
  • Nie

    Votes: 97 49,0%

  • Total voters
    198

Lypa

New member
Ja mam 16 lat i 16 cm (tylko czasem 15 albo 17) i ok. 13cm w obwodzie. Ale ostatni raz mierzyłem gdzieś z 2 miechy przed zabiegiem obrzezania. Zobaczymy jak to będzie wyglądać jak już wszystko się do końca zagoi... :D


Dodam jeszcze że mam skrzywionego w dół. Ale jakoś się tym nie martwię. Są takie pozycje w których taki penis jest bardziej efektywny... :lol:
 

Orion

New member
Ja mam penisa 15 cm i 13 cm obwodu ;p i mi zwisa lekko mowiac co i jak z jego rozmiarem ;p jeszcze swojej wymarzonej dziewczyny nie znalazlem choc jestem juz po kilku zwiazkach :) krotszych i dluzszych :)
 

Łazarz

New member
Panowie dla wszystkich załamanych powiem tak:
Ostatni raz mierzyłem swojego wacka jakieś nie wiem z 2 lata temu miałem wtedy 21 lat i w sumie nie byłem załamany a miałem ok 13,14 cm max i 15 cm grubości. Dzisiaj przypadkowo natknąłem się na ten temat zmierzyłem sobie wg tego wzoru:


i mam ok 18 cm mimo, że wizualnie nie widze różnicy az takiej tak mi się wydaje.

Średnica wg tego wzoru:

również powiększyła się o jakieś 3 centymetry i obecnie w najgrubszym miejscu mam ok 18,19

Strach się bac.
Powiem ze wczesniej jak mierzyłem te ok 2 lata temu byłem przed zabiegiem. Czy to ma jakis wpływ narozrost penisa? Do jakiego wieku tak naprawde rośnie faja? Czy to w ogole możliwe? Mam 173 cm wzrostu:)
Wcale nie napisałem tego zeby sie pochwalic ale może ktoś u siebie zauwazyl cos podobnego?
W dalszym ciągu mam minimalną stulejke (ale ważne że wędzidełko przedłuzyl mi lekarz jak nalezy) która nie przeszkadza mi niczym ale seks przez te 2 lata uprawiałem regularnie praktycznie codziennie nieraz nawet kilka razy dziennie. Czy to pomaga w tym aby penis rósł?
 

marekenemene

New member
Witam

Mój penis ma 13 cm we wzwodzie ; /
Mam prawie 18 lat... ; <

Czy nie sądzicie, że to za mało ??
Czy może wystarczająco? - ale wydaję mi się, że nie zaspokoję dziewczyny tymi 13stoma centymetrami ;<

Pozdrawiam.
 

Łazarz

New member
Punkt G u kobiety jest na ok 7-8 centymetrze wewnątrz pochwy więc nic sie nie bój ważne, żeby nie był cienki jak patyk.
Wiekszosc ma fujare do 15 cm tylko sie chwali bo każdy uważa, że 20 to jest dobry rozmiar a to gówno prawda.
 

baja bongo

New member
wg mnie nie ma co patrzec na cyferki podawane w ksiazkach :) po prostu sprobowac i tyle. a 13cm to tak malo nie jest. jak bedziesz dobry w lozku to 13cm wystarczy ;)
 

problem

New member
Witam dawno tutaj nie zagladalem jestem juz po operacji prawie rok:D
Moj "interesik" mierzy ok 17,5cm przy normalnym wzwodzie ale tez czasami dochodzi do 18 (duza podnieta) tak sadze srednicy nigdy nie mierzylem a w spoczynku 10,5cm (dziwne sa te polowki:p ) i mam 19lat jakos nigdy nie przeszkadzala mi ta wielkosc. Moja partnerka tez jest juz po przejsciach jej poprzedni mial 21cm!! Niby masakra jak mi powiedziala ale juz ktorys raz z kolei (wczoraj tez:) ) powiedziala mi zebym tak szybko jej nie "penetrowal" i nie tak gleboko. Powiedziala to po krzyku ktory wydala z siebie byl naprawde glosny.. Sam sie zastanawiam jak Ona to robila z poprzednim.

Chlopaki nie macie sie czym martwic wazne zeby znalezc Ta wlasciwa osobe ktora naprawde pokochacie i Ona was prwadziwie pokocha wtedy zadne rozmiary sie nie licza :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry