• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

Ueue

New member
Witam.

16.5 roku, 12.5 cm w zwodzie. W obwodzie - 12 cm.
Mam lekką stulejkę, w najbliższym czasie wybieram się na estetykę.

Mimo tego, co tu piszecie, uważam, że jest się czym martwić...
 

airwolf

New member
Wy się martwicie, a nikt nie ma takiego problemu jak ja...

Mam 18 lat i bardzo, bardzo małego fiutka.Przestał już rosnąć bo od roku mam ciągle tyle samo.Wiem, iż do końca życia będę prawiczkiem jeśli nie będzie jakieś metody na powiększenie:/

A ile mam dokładnie?Sami powiedzcie na ile wygląda:/Później napiszę ile mam, ale uprzedzam, że będziecie w szoku.Czasem myślę nawet nad zmianą płci...

 

baja bongo

New member
11,5? przeciez to nie jest az tak malo. myslalem, ze powiesz, ze masz jeszcze mniej. nie ma co plakac. wez sie w garsc, poszukaj dziewczyny. bo inaczej z pewnoscia - jak napisales - bedziesz prawiczkiem do konca zycia. i to nie dlatego, ze to za malo, tylko dlatego ze Ty sobie tak wmawiasz.
 

airwolf

New member
odezwał się ten co ma pałkę 20 cm:/

podczas imprezy słyszałem jak dziewczyny rozmawiały:

"słuchajcie, zmierzyłam mu i miał 13 cm - uwierzycie?"
"to chyba mniej niż palec"
"nawet go nie poczułam"

Jeśli 13 cm to mało to co powiedzieć o 11,5cm?

Nie mówcie o tym, że liczy się technika, bo tak małego fiuta to ma niewielu.

99% facetów z podobnymi wielkościami to prawiczki do końca życia (chyba, że skorzystają z usług pewnych pań, jednak to nie w moim stylu) i to są fakty.
 

Agrafix

New member
Hehe ja mam 11cm : )
Chyba jestes tempy i zadajesz sie z blacharmi.
Poza tym, juz dwie kolezanki mi mowily ze nie wazne jaki dlugi, byle byl gruby :p
 

airwolf

New member
Poza tym, juz dwie kolezanki mi mowily ze nie wazne jaki dlugi, byle byl gruby
1.Widzisz, mówiły Ci, ale mówić mogą wszystko.Jesteś tak samo jak ja prawiczkiem, a swoim postem próbujesz pocieszać mnie i siebie

2.Te 0.5 cm (choć u mnie też są wahania) nie sprawia, że czuje się lepszy od Ciebie - obaj i tak mamy życie seksualne z głowy

3.Nie jestem tempy i nie zadaje się z blacharami
 

Robert16

New member
Karramba!
Myślałem, że powiesz mi coś poniżej 10 cm i będzie o czym myśleć, a Ty masz powyżej. Może to nie jest dużo, ale co na to poradzisz? Po fakcie stary.
Jeśli boli Cię to tak bardzo to postaraj się zamienić tą wadę na inne zalety. Moje gadanie, że rozmiar u kobiet nie ma aż takiego znaczenia pewnie Cię i tak nie przekona, powiesz, że ja mam 25 cm pałe, którą mogę sobie omiatać sufit, więc...

Zgłębiaj tajniki seksu (bo niektórym facetom nie chce się nic poza bezmyślnym - sorry - ''pchaniem''), pettingu i innych pieszczot aby zastąpić tym głęboką penetrację. Jeśli wstydzisz się rozebrać przed kobietą to spotkaj jakąś i powiedz, że chcesz zadowolić tylko ją - po pierwsze ją to zdziwi i ucieszy (jak sądzę), a po drugie tym samym opanujesz lepiej techniki poza seksualne. Jeśli doprowadzisz ją do orgazmu palcem, językiem, sobą samym to może zrozumiesz JAK OGROMNE ZNACZENIE MA ROZMIAR.

Bądź dobrym facetem, a wierz mi, że wtedy Twój penis będzie miał takie znaczenie jak dla mieszkańca Afryki kolejny 30 stopniowy upał.
 

baja bongo

New member
Robert16 napisał:
Bądź dobrym facetem, a wierz mi, że wtedy Twój penis będzie miał takie znaczenie jak dla mieszkańca Afryki kolejny 30 stopniowy upał.
boskie zdanie! :)

mowisz, ze Agrafix ma zycie seksualne z glowy, a ja jakos w to nie wierze, a nawet jestem pewien, ze tak nie bedzie. bo on sie inaczej do tego wszystkiego nastawi psychicznie. i Ty tez to powinienes zrobic. zdanie Roberta16, ktore zacytowalem jest kwintesencja wszystkiego co probowalem Ci powiedziec :D
 

Agrafix

New member
airwolf napisał:
Poza tym, juz dwie kolezanki mi mowily ze nie wazne jaki dlugi, byle byl gruby
1.Widzisz, mówiły Ci, ale mówić mogą wszystko.Jesteś tak samo jak ja prawiczkiem, a swoim postem próbujesz pocieszać mnie i siebie

2.Te 0.5 cm (choć u mnie też są wahania) nie sprawia, że czuje się lepszy od Ciebie - obaj i tak mamy życie seksualne z głowy

3.Nie jestem tempy i nie zadaje się z blacharami

hehe, ja jakos inaczej mysle
Poza tym, Twoj jest dluzszy - ale i wyglada normalniej.
Jak Ci sie chce, to poszperaj za moimi zdjeciami :lol:
moze nie zwymiotujesz
 

Łazarz

New member
Toz to beka niesłychana
Posłuchaj jakiś czas temu miałem przypadkowy seks poalkoholowy z osobą którą nie znałem nawet nie za bardzo wiedziałem jak ma na imie
Gra wstępna trwała nie wiem ile ale długo w pewnym momencie poczułęm się nie jakbym leżał na łóżku tylko w wannie z gorącą wodą:)
To nie był deszcz to ona nawet nie zdążyłem wyciągnąc małego ze spodni Słuchaj rad powyższych same "Pchanie" to nie wszystko
Mówi Ci to starszy kolega z 20-sto centymetrową pałą :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry