Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

• Total voters
    100

MKD

Active member
Bez przesady. Mam bardzo zblizone wymiary i nie narzekam. Jesli ktoras kobieta to wypomni to nie jest warta uwagi. Rozmiar penisa to kwestia, na ktora nie mamy wplywu. Jesli poznasz taka, ktora bedzie na to zwracac duza uwage to ja olej bo na taka szkoda czasu. Masz dopiero 22 lata, jeszcze masz czas na zwiazki. Dbaj o to o co mozesz zadbac

Qmba

New member
A
Bez przesady. Mam bardzo zblizone wymiary i nie narzekam. Jesli ktoras kobieta to wypomni to nie jest warta uwagi. Rozmiar penisa to kwestia, na ktora nie mamy wplywu. Jesli poznasz taka, ktora bedzie na to zwracac duza uwage to ja olej bo na taka szkoda czasu. Masz dopiero 22 lata, jeszcze masz czas na zwiazki. Dbaj o to o co mozesz zadbac
A moze ja nie jestem warty uwagi skoro rozmiar wypomni a nie ona?

MKD

Active member
No coz, ja sie tym nigdy nie przejmowalem bo to nie moj wybor, tak jest i tyle.
Poznalem pewna kobiete jeszcze ze stulejka, powiedzialem jej przed pierwszym spotkaniem. Zaakceptowala to, ze seksu nie bedzie. Rozmiar nie imponujacy, dobrala mi sie do spodni zeby delikatnie reka dac mi przyjemnosc. Nawet slowem sie nie odezwala, ze cos jej sie nie podoba a wrecz przeciwnie bo zalezalo jej na mnie a nie na moim sprzecie czy pieniadzach.

Jak bedziesz tak zle nastawiony to NIC z tego nigdy nie bedzie. A jak ktos Ci mowi, ze ma 20cm to zapewne ma 16cm bo nikt Ci sie nie przyzna. Na takim froum to co innego bo sie nie widzimy, nie znamy. A sam widzisz, ze sa ludzie ktorzy maja mniejszy sprzet

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nadal twierdzę ze twoj problem jest w glowie a nie miedzy nogami. Nawet zes goły przed baba nie stal a tworzysz sobie juz historie w glowie. Idz z tym do psychologa. Na forum nikt ci nie pomoże. Chyba ze masz zamiar uzalac sie kolejne 5 stron i czekać na kolejne pocieszenia od forumowiczów.

Qmba

New member
Nadal twierdzę ze twoj problem jest w glowie a nie miedzy nogami. Nawet zes goły przed baba nie stal a tworzysz sobie juz historie w glowie. Idz z tym do psychologa. Na forum nikt ci nie pomoże. Chyba ze masz zamiar uzalac sie kolejne 5 stron i czekać na kolejne pocieszenia od forumowiczów.
Stałem goły przed kobietą a dokładnie leżałem na niej.

sensei883

New member
@Qmba
No a ja nie mam problemu z penisem czy wyglądem ale z relacjami międzyludzkimi i to jest dopiero dołek, jak wszystko masz w normie i mimo to jesteś przegrywem. Aż przez to zacząłem chodzić na divy sporadycznie ale dołek dalej zostaje, jeszcze szwagry pozytywnymi opiniami mnie przekonali żeby dać obciagać bez gumy i mam teraz jakiś syf z którym się męczę i teraz już totalny dołek, bo nie dość że nie mam normalnej dziewczyny to jeszcze załapałem syfa, a inni sobie pukają normalne dziewczyny i się tylko śmieją. A no i też mam 22 lata.

Simpson

Member
Duży nie duży.rozmiar nie ma większego znaczenia dla większości kobiet.a czasem duży jest gorszy od małego.mezczyzni mamy bzika na tym punkcie ale nie potrzebnie