• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 51,3%
  • Nie

    Votes: 95 48,7%

  • Total voters
    195

MKD

Active member
Bez przesady. Mam bardzo zblizone wymiary i nie narzekam. Jesli ktoras kobieta to wypomni to nie jest warta uwagi. Rozmiar penisa to kwestia, na ktora nie mamy wplywu. Jesli poznasz taka, ktora bedzie na to zwracac duza uwage to ja olej bo na taka szkoda czasu. Masz dopiero 22 lata, jeszcze masz czas na zwiazki. Dbaj o to o co mozesz zadbac
 

Qmba

New member
A
Bez przesady. Mam bardzo zblizone wymiary i nie narzekam. Jesli ktoras kobieta to wypomni to nie jest warta uwagi. Rozmiar penisa to kwestia, na ktora nie mamy wplywu. Jesli poznasz taka, ktora bedzie na to zwracac duza uwage to ja olej bo na taka szkoda czasu. Masz dopiero 22 lata, jeszcze masz czas na zwiazki. Dbaj o to o co mozesz zadbac
A moze ja nie jestem warty uwagi skoro rozmiar wypomni a nie ona?
 

MKD

Active member
No coz, ja sie tym nigdy nie przejmowalem bo to nie moj wybor, tak jest i tyle.
Poznalem pewna kobiete jeszcze ze stulejka, powiedzialem jej przed pierwszym spotkaniem. Zaakceptowala to, ze seksu nie bedzie. Rozmiar nie imponujacy, dobrala mi sie do spodni zeby delikatnie reka dac mi przyjemnosc. Nawet slowem sie nie odezwala, ze cos jej sie nie podoba a wrecz przeciwnie bo zalezalo jej na mnie a nie na moim sprzecie czy pieniadzach.

Jak bedziesz tak zle nastawiony to NIC z tego nigdy nie bedzie. A jak ktos Ci mowi, ze ma 20cm to zapewne ma 16cm bo nikt Ci sie nie przyzna. Na takim froum to co innego bo sie nie widzimy, nie znamy. A sam widzisz, ze sa ludzie ktorzy maja mniejszy sprzet
 
  • Like
Reactions: AGv

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nadal twierdzę ze twoj problem jest w glowie a nie miedzy nogami. Nawet zes goły przed baba nie stal a tworzysz sobie juz historie w glowie. Idz z tym do psychologa. Na forum nikt ci nie pomoże. Chyba ze masz zamiar uzalac sie kolejne 5 stron i czekać na kolejne pocieszenia od forumowiczów.
 
  • Like
Reactions: AGv

Qmba

New member
Nadal twierdzę ze twoj problem jest w glowie a nie miedzy nogami. Nawet zes goły przed baba nie stal a tworzysz sobie juz historie w glowie. Idz z tym do psychologa. Na forum nikt ci nie pomoże. Chyba ze masz zamiar uzalac sie kolejne 5 stron i czekać na kolejne pocieszenia od forumowiczów.
Stałem goły przed kobietą a dokładnie leżałem na niej.
 

sensei883

New member
@Qmba
No a ja nie mam problemu z penisem czy wyglądem ale z relacjami międzyludzkimi i to jest dopiero dołek, jak wszystko masz w normie i mimo to jesteś przegrywem. Aż przez to zacząłem chodzić na divy sporadycznie ale dołek dalej zostaje, jeszcze szwagry pozytywnymi opiniami mnie przekonali żeby dać obciagać bez gumy i mam teraz jakiś syf z którym się męczę i teraz już totalny dołek, bo nie dość że nie mam normalnej dziewczyny to jeszcze załapałem syfa, a inni sobie pukają normalne dziewczyny i się tylko śmieją. A no i też mam 22 lata.
 

Simpson

Member
Duży nie duży.rozmiar nie ma większego znaczenia dla większości kobiet.a czasem duży jest gorszy od małego.mezczyzni mamy bzika na tym punkcie ale nie potrzebnie
 
  • Like
Reactions: AGv

Mati98

New member
A ja jestem trochę podłamany :( Cały czas czytam, że to nie długość a grubość się liczy... Mój penis ma ok 19 cm długości - jest więc dobrze. Natomiast obwód to dramat. Niecałe 11 cm 🙁
No można nabawić się kompleksów. U mnie długość 16 cm co jest dla mnie ok, ale grubość to 11,5cm :(

Nie mówie tutaj że bym chciał jakieś monstrum, ale te 2-3 cm na grubości by się przydało bo tak to wizualnie cieńki się wydaje.

W zwisie nie lepiej, długość 7 cm, grubość 6-7 cm.
 

gliku

New member
Tematyka ta męczy wielu mężczyzn, ale tak naprawdę kobietę mozna zaspokajać na wiele sposobów. I wcale nie jest do tego konieczny duży penis. Trzeba sobie to powiedzieć otwarcie.
Od siebie polecam Sztukę Kochania Wisłockiej

Książka jest napisana w naukowy sposób, ale jednoczesnie lekko. Można zapoznać się z tematyką orgazmu kobiecego, z tym jak ten orgazm wygląda i co do niego prowadzi.
Pomimo, że ma wiele lat, nie zestarzała się zupełnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:shock: "19 cm w wzwodzie" :? przerażasz mnie :p w sumie nieraz zdażyło mi się, że partnerka narzekała, że mój jest za duży, a Ty chyba to musisz słyszczeć sporo razy :p

(jak już ktoś kiedyś tu napisał) Ludzie co wy się przejmujecie!! Jeśli jakaś kobieta potrzebuje 17-2X do zadowolenia to niech spada...kupić sobie zabawke w sex shopie lub coś w tym stulu w wy nie martwcie się! Bo niby czym?, że ona jest za przeproszeniem "rozepchana" ? :p pozatym większość receptorów erogennych jest na początkowych odcinkach pochwy! Więc jeśli chodzi o zaspokojenie kobiety to nie będziecie mieli problemów wystarczy by dbać o sprawność sprzęciku i techniki a dacie im raj :D (no nie moge się doczekać aż będe tak dobry buhehe narazie daleko przynajmniej ja tak uważam :p)
Dobrze prawi, polać mu! ;)
 

Jan332211

New member
Cześć, mam 24 lata i mam trudny temat, który nie daje mi spokoju, a mianowicie wstydzę się swojego penisa, na każdym kroku i wszędzie nawet na siłowni gdzie wszyscy myją się nago mam wrażenie, że jest coś z nim nie tak przynajmniej raz w życiu jedna osoba, która mnie zobaczyła ukradkiem puściła różne komentarze. Nie wiem czy jest normalnie wykształcony czy główka jest w porządku- to mnie najbardziej martwi czy nie jest za mały, czy jak staje to czy powinien się napletek całkowicie zsunąć nic mnie nie boli, i nie przeszkadza, ale czy to normalnie wygląda, czy rozmiar jest w porządku, boje się pójść dalej z dziewczyną bo gdy do czegoś dochodzi zmywam się, wnet całkowicie ją stracę, bo boję się odrzucenia, i nie mam wiedzy tak samo nie wiem jak jaką miałbym kupić prezerwatywę bo słyszałem, że są różne możecie myśleć różne rzeczy, że prawiczek i z skąd się urwałem, ale trudno proszę o jakieś nie wiem komentarze odpowiedzi wyczerpujące obojętnie jakie dobre czy złe byle bym miał jakieś potwierdzenie .Nie wiem jak wysłać zdjęcia proszę o jakieś info
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Przecież pisiory są różne. Długie cienkie krótkie cienkie krótkie grube itd. Każdy ma jakiego ma. Obrzezani, stulejarze. Krzywe.
No od cholerny różnych jest na świecie. Tak samo jak damskie intymne części ciała są różne. Może twojej lasce też coś nie pasuje u siebie ale nie myśli o tym przy bliższym kontakcie z tobą. Może np ma za duże wargi sromowe i się tego wstydzi a ty nawet nie zwrócisz na to uwagi. Tak samo ona nie będzie zwracała uwagi na każdy szczegół z budowie anatomicznej twojego pindola.
 

toastt

Well-known member
@Jan332211 mam takie samo zdanie jak diesel. Na pewno jak będziecie się mieli ku sobie, jak już do czegoś będzie miało dojść, to dziewczyna nie będzie się zastanawiać czy masz prostego jak od linijki, czy napletka jak worek na buty. Zdjęcia wysyłasz na imgur.com (u góry strony masz "new post"). Jak je wyślesz, to kopiujesz link i możesz go wstawić tutaj.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
@Jan332211, tak jak pisał @dieselpower penisy są różne, w tym należy też powiedzieć, że mamy growersów, ich penis zwiększa swoją wielkość "rośnie" podczas erekcji, a są też showersi i ich penis niewiele zmienia swoją wielkość podczas erekcji, raczej po prostu twardnieje niż rośnie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry