• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 51,3%
  • Nie

    Votes: 95 48,7%

  • Total voters
    195

Tomasz19

New member
Ja mam 17 cm wiec tez taki raczej europejski standard XD ale podsłuchałem kiedyś rozmowe starszej siostry z koleżankami i gadały ze to nie rozmiar tylko technika się liczy ( choć była jedna koleżanka o innym zadniu :p) Tak czy inaczej koledzy, głowa do góry zamiast biegac z linijkami i mierzyć pracujmy nad techiką :D
 

jackk

New member
Witam

Mój penis ma 14 cm we wzwodzie ; /
Mam prawie 23 lat... ; <

Czy nie sądzicie, że to za mało ??
Czy może wystarczająco? - ale wydaję mi się, że nie zaspokoję dziewczyny tymi 14stoma centymetrami ;<

Pozdrawiam.
 

Matador

Member
"Szału nie ma" - piszesz to żeby wkurzyć innych? :cautious: Średnia długość penisa w Polsce to ok 14 cm. Obdarzyło Cie penisem ponad 18cm i jak rozumiem nie jestes zadowolony. To ile Ty byś chciał? 😲
 

michal810

New member
Cześć chłopaki, mam trochę taki kompleks. Mój penis ma 16 cm i 12,5 cm grubości w najszerszym miejscu i 12 na samym dole ? Czy to mało? Jak oceniacie i co zrobić aby to poprawić?
 

mati.uwe

New member
A ja jestem trochę podłamany :( Cały czas czytam, że to nie długość a grubość się liczy... Mój penis ma ok 19 cm długości - jest więc dobrze. Natomiast obwód to dramat. Niecałe 11 cm 🙁
 

Qmba

New member
Ja mam jedynie 14 cm dlugosci i jakies 14-15 cm obwodu. Nie akceptuje wgl swojego ciala. Zyje ciagle w smutku z tego powodu zero checi do zycia.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry