• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

Agrafix

New member
Nie jeden ma racje, nie jeden sie myli, ale kazdy ma inna psyche, jeden z 5cm bedzie jebaka, a zdarzy sie taki, ze bedzie mial 15cm i bedzie swirowal ze za maly i trzeba powiekszac zeby na plazy w spoczynku go bylo widac majtkach. PSYCHA, zbyt rozlegla dziedzina zeby latwa ja odszyfrowac
 

ajpinus

New member
Mam rozumiec ze ten temat jest dla mlodych, zakompleksionych chlopcow. Na podsumowanie powiem wam tak. Facet nie musi byc przystojny, dobrze zbudowany, miec wielkiego kutasa zeby mial powodzeniu u plci pieknej. Przedewszystkim trzeba byc pewnym siebie. Kobiety zwracaja na to najbardziej uwage. Nie zaszkodzi byc rowniez zadbanym. Bo jaki bys nie byl piekny i jakiego nie mial wielkiego kutasa to nigdy nic nie poruchasz jak jestes pizda. Pozdro.
 

Koplant

New member
Rzecz w tym, że bycie przystojnym i posiadanie słusznych rozmiarów ptaka daje cholernie duży bonus w postaci pewności siebie.
Wierz mi, że kiedy masz kilkanaście kilo nadwagi, ryj bez rewelacji a do tego jeszcze mały kutas i brak hajsu na ciuchy, czy wyjście gdzieś to nie masz prawa być takim badassem jak chłopak z tymi wszystkim cechami opisanymi wyżej. Jasne, że nie musisz być zakompleksiony, ale nie podbijesz do każdej panny, bo wiesz, że niektóre są poza twoim zasięgiem.
Takie życie i nie pieprze, że gość z małym penisem musi zamknąć się w domu i przegrać życie przed kompem , ale na pewno sportowe ruchanko, czy szansa na jakąś zjawiskową laskę oraz kilka innych mniej moralnych przyjemności w życiu nas omija.
Ja staram się zmieniać to co jest możliwe (odchudzanie + rzucanie palenia + siłka + wakacyjna praca + usunięcie stulejki)
To naprawdę daje zastrzyk pewności siebie.
Może to głupie co teraz napisze, ale chcę to przedstawić w obrazowy sposób.
Teraz na trzeźwo (no dobra, nie tak zupełnie) jestem w stanie podejśc do laski, zatańczyć, pogadać i czasami nawet trochę więcej. Kiedyś nawet, kiedy ostro się nawaliłem to przez mysl mi nie przeszło że którakolwiek mogłaby chcieć się ze mną przelizać.
Sporo daje tutaj kasa, może to brutalne ale z moich obserwacji wynika, że laski zwracają uwagę na męskie przymioty mniej więcej w tej kolejnośći:

1. kasa
2. wygląd
3. charakter
4. kutas

trochę pierdole głupot, ale mały penis to bardziej problem psychologiczny niż somatyczny i może to choć trochę komuś pomoże.

kurwa, jednak żałosne jest to co tutaj napisałem
 

ajpinus

New member
Koplant: czemu zalosne? mi sie tam zajebiscie podoba :)
Wiesz kiedys bylem tez zakompleksiony, wkrecalem sobie ze ze mnie niezly monster (w sumie taka prawda hahaha). Z czasem jednak zaczalem nabierac pewnosci siebie i zaczalem usmiechac sie do dziewczyn mijanych na ulicach i powiem Ci ze prawie kazda dziewczyna usmiechala sie do mnie pomimo ze piekny nie jestem hahaha. Tak wiec pewnosc siebie i pozytywne nastawienie duzo daja.
Aha zapomnialem dodac. MI od kiedy zaczalem uprawiac regularnie seks penis we wzwodzie urosl o 2 cm. Nie wiem czemu ale tak sie stalo. Jezeli chcecie sprawdzic ta metode to musicie chlopaki zaczac ruchac cipki a nie zaszywac sie w domu bo macie 10 cm.
 

scream

New member
Mi penis urósł po zabiegu usunięcia stulejki i wydluzenia wedzidelka. Jest to zauwazalne i odczuwalne.. Natura hojnie mnie nie obdarzyła mialem ok 7/8 cm w spoczynku. Teraz jest cos ok. 10 cm, nawet jest widoczny w gaciach w czasie spoczynku. podczas wzwodu dochodzi do 17/18 cm. Poszełem naprawić interes i jeszcze sie wydluzyl :p
 

JavierSaviola

New member
Ja mam stulejkę całkowitą (w sierpniu już się jej pozbędę) i nie wiem czy to główny czynnik ? czy może jakiś inny składa się na to, że mój penis moim zdaniem nawet nie jest chociażby średni...
W wzwodzie wynosi on 10 cm (a lat mam 17) rozwijam się raczej prawidłowo (180 cm) z wagą trochę gorzej gdyż do tej pory rosłem tylko wzdłuż 60 kg)
Zarost na twarzy (wąsy) owszem jest już jakieś pół roku może trochę więcej. Mnie wielkość (a właściwie to jej brak) nie przeszkadza choć nie ukrywam, że jak tak sobie czytam i Wasze posty, i przeglądam inne fora to jak na 17-latka 10 cm w wzwodzie to raczej mało...
 

gonnabebig

New member
Witam przeczytałem bardzo dużo komentarzy lecz kloczowo przedstawił to ajpinus

niektorzy ludzie piszacy w tym temacie sa tak zakompleksieni, ze przez fakt iz maja 12 cm penisa nigdy se nie poruchaja hahaha. Ja sie moge zalozyc ze nawet palcem zrobilbym lepiej niejednej kobiecie niz chwalacy sie tutaj kolesie swoimi 20 cm bananami lub ci ktorzy chowaja glowe w piasek bo maja 10 cm. Ludzie wielkosc penisa ma sie do zycia jak kropla w morzu. To nie ejst takie wazne. Tak jak ciasne czy rozjebane szparki. To samo jest z cipkami. niektore kobieciny maja kompleksy na punkcie za duzych warg sromowych czy innych tematow. Kiedy nam mezczyznom to wogole nie przeszkadza. Problem jest wtedy gdy mezczyzna podczas wzwodu ma te mniej niz 10 cm, gdyz rzeczywiscie moze miec problem z odpowiednia penatracja. Ale i na to sa sposoby, odpowiednie pozycje przeciez. Tak wiec chlopy, szczegolnie te mlode, rozmiar penisa napewno nie bedzie mial wplywu na wasze podboje milosne czy udany lub nieudany seks. Ja nie zostalem jakos specjalnie hojnie przez nature obdarzony a jebaka ze mnie nieziemski hahaha. Wiec zostawic komplesy za plecami i do dziela.
Wogole to tak jakbyscie mieli kompleks ze nie macie tych 40 cm w bicepsie i przez to nie podchodzili do dziewczyn.

Sam nie jestem hojnie obdarzony..

Zwis:
dl: 6-10 cm
ob: 10cm

Wzwód:
dł: 13-13.6 cm
ob: 11-11,4 cm
mam 17 lat i wiem że mam jeszcze dużo czasu..

Lecz kluczem do problemów z długością penisa jest brak pewności siebie...
Wszystkim wam doradzam zrobić to co ja sam zrobiłem czyli,
zacząć czytać o uwodzeniu kobiet podrywaniu,
pracą nad własną atrakcyjnością oraz pewnością siebie,
i poznawać dogłębnie psychikę kobiet,
Jestem na starcie lecz nie zamierzam zaprzestać.
Chciałem dodać, że ten kto napisał że liczy sie kasa itp?
Zwarjowałeś kobieta nie widzi twojego portfela,

Polecam poszukać w google ebooków na temat uwodzenia.


Jak penis 11-15 cm nie starcza zaspokoić kobietę?
To jest nie możliwe, znając dobrze kobietę można ją doprowadzić do orgazmu nawet bez penetracji. Jak zabawia się dużo lesbijek.
Proponuje wam również ebooki jak doprowadzić kobietę do porządnego orgazmu i nie radze podczas stosunku martwić się tylko w własne potrzeby,

INFO:
Czy wiesz że 92% kobiet chociaż raz udawało orgazm?
33-50% kobiet osiąga orgazm nieregularnie.
75% kobiet potrzebuje stymulacji łechtaczki.
20% kobiet nigdy nie zaznało tej rozkoszy jaką jest orgazm.

PS: Pracuj nad psychiką i jeszcze raz nad psychiką i techniką w stosunku,
najważniejsza jest gra wstępna,
Nie myśl że mając penisa 20cm wsadzisz go w pochwę i kobieta zrobi się mokra jak ocean, BZDURA I JESZCZE RAZ BZDURA !!!

@@ EDIT DODAM ŻE PODZIAł kolegi z góry to bzdura...

1. kasa
2. wygląd
3. charakter
4. kutas

1. Kasy nie widzi.
Na co poleci prędzej gdy jej szepniesz coś sexi do ucha co ją podnieci
Czy gdy powiesz,
"mała przed klubem zaparkowałem fajną brykę bzykniemy się na tylnim siedzeniu ?",
Trzeba mieć dobre podejście gdy kierujesz się tymi 4 cechami co kolega wymienił masz szanse aliczyć panne kompletnie pijaną, która chce sie popisać orzed koleżankami że ujarzmi kolosa 20 cm, naprawde mało takich ;o
2. Wygląd obalisz dobrym gadaniem i orginalnością, jeżeli jest już naprawdę tragicznie nadwaga itp zacznij od psychiki ludzie otyli zazwyczaj napalają się na zrzucenie wagi, tak bardzo że tracą wytrwałość, ;o, psychika, psychika, psychika
3. Przy 3 punkcie się zgodze charakter i praca nad nim jest najważniejsza.
4. Kutas liczy się tylko dla 10% kobiet jest to udowodnione poprzez ankiety WIEC BZDURA!, jeżeli laska ci się trafi że wyśmieje te twoje 11-14 cm jak zdejmiesz bokserki, ale wiesz że jesteś super w łóżku pokaż jej to, jeżeli cie wyśmieje a ty się zdołujesz pokażesz je to że ma racje, może w starożytności penis znaczył dużo męską odwagę itp, to chyba teraz dużo się nie mieniło :>, najważniejsze jest podejście.

Tu macie kilka ebooków:

Kod:
http://chomikuj.pl/Sheikki/UWODZENIE*2c+PUA/PUA+eBooks/Adam+Lange+-+Sztuka+Uwodzenia,97684188.pdf

[url]http://chomikuj.pl/Raynold/Nauka/R*c3*b3*c5*bcne/Skuteczne.Metody.Podrywania,48439578.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/Sheikki/UWODZENIE*2c+PUA/PUA+eBooks/Jak+doprowadzi*c4*87+kobiete+do+orgazmu,97678864.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/Sheikki/UWODZENIE*2c+PUA/PUA+eBooks/101+trik*c3*b3w+seksualnych,97684076.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/Sheikki/UWODZENIE*2c+PUA/PUA+eBooks/Pozycje+Mi*c5*82osne,97679531.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/Sheikki/UWODZENIE*2c+PUA/PUA+eBooks/Odwaznie+o+seksie,97679410.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/ROKARO/E-+booki+-+FREE/L/Laurens+Stephanie/Laurens+Stephanie+-+Sztuka+uwodzenia,427547828.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/ThomasMore/*23Uwodzenie/Uwodzenie+e-book/Uniwersalne+Teksty+Na+Podryw,355547849.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/Sheikki/UWODZENIE*2c+PUA/PUA+eBooks/Sztuka+uwodzenia+kobiet+na+parkiecie+tanecznym,97680457.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/Sheikki/UWODZENIE*2c+PUA/PUA+eBooks/Spos*c3*b3b+My*c5*9blenia+PUA,97680256.pdf[/url]

[url]http://chomikuj.pl/Sheikki/UWODZENIE*2c+PUA/PUA+eBooks/Masa*c5*bc+Erotyczny,97678985.pdf[/url]

I Wiele wiele innych :D www.google.pl nie gryzie, polecam też nauki w formacie audio czy video ;]

Uwaga jeżeli naprawdę zależy ci na wielkim penisie i już nie wiesz co robić możesz spróbować powiększyć go domowymi metodami co nie jest 100% sprawdzone, ja sam sprawdzam to z ciekawości swoje efekty opisuję na :
Kod:
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?p=63143#63143
robię to z samej ciekawości :]


Z góry przepraszam jeżeli zrobiłem dużo byków w zdaniach nie zwracałem na to uwagi i mi się nie chce starałem się pomóc i pisać poprawnie
Serdecznie was wszystkich pozdrawiam !
 

Krzyś

New member
ok zabawa w nekro...

popieram kolegę z góry. Kobiety lgną do facetów z kasą władzą itp ale z innych powodów niż nam się wydaje. Szukają dobrego spokojnego związki z zabezpieczeniem dla siebie i ew dzieci chcą faceta a nie "baby " płaczącej ze jej szef nie rozumie.

liczy sie osobowość podejście potem i inteligencja . potem dochodzi wygląd i kasa. ( nie wierzysz? 80% uwodzicieli wygląda jak żule albo inny wykolejeniec) a dzięki słowom i charakterowi działają cuda :p tak więc dla każdego jest nadzieja.

A ja mam coś 16/13 w wzwodzie... co prawda trenuje go ostro ( już 1cm na + jestem ) ale to strasznie pracochłonne.
:p
 

porteki

New member
14,5-15 / 12 obwód troche moglby być wiekszy tak mi sie wydaje, mało osob tu sie wypowiada o obwodach ale i tak chyba jestem w miare hmm przecietny, ale taki obwod 13cm ;D juz by byl fajny ;d
 

airwolf

New member
Ja już jestem praktycznie zdecydowany na powiększanie w Kaliningradzie.


Zapożyczę się trochę ale innej drogi nie widzę, bo z tak małym penisem żyć jest ciężko...

Zresztą większość z Was by zdecydowała się na taki krok gdyby posiadała taki rozmiar:

http://www.imagebam.com/image/8dfdc5161245484


Są ważniejsze sprawy niż wielkość penisa, ALE to działa także na moją psychikę i tak dalej być nie może.
 

apolakipsa

New member
^ jak masz problemy z akceptacja to na chvj jeszcze swoimi wypowiedziami chcesz szkodzic innym?



Masz normalnego penisa, masz problem z jego rozmiarem to TWOJ problem zrob z nim co chcesz a wielu mlodych ludzi majacych podobny rozmiar czytajac bzdury typu "wiekszosc na moim miejscu by powiekszala" moze wpasc w kompleksy jak Ty
 

Ziombel89

New member
airwolf napisał:
Ja już jestem praktycznie zdecydowany na powiększanie w Kaliningradzie.


Zapożyczę się trochę ale innej drogi nie widzę, bo z tak małym penisem żyć jest ciężko...

Zresztą większość z Was by zdecydowała się na taki krok gdyby posiadała taki rozmiar:

http://www.imagebam.com/image/8dfdc5161245484


Są ważniejsze sprawy niż wielkość penisa, ALE to działa także na moją psychikę i tak dalej być nie może.

Ile to jest cm ?




@@

Mam pytanie do tych osób, które posiadają podobne wymiary do mnie 15-15,5/12 i którzy mieli już stosunek.

Czy Wasze partnerki były powiedzmy sobie, zadowolone po seksie ? W sensie czy takie wymiary mogą "dać kobiecie sie we znaki" :D


Pozdrawiam
 

Spector

New member
Wy macie ,jakąś paranoję z tymi rozmiarami ,chociaż też to miałem w sumie póki sexu nie zacząłem uprawiać.Ja zanim zacząłem uprawiać sex miałem 13cm we wzwodzie.Odkąd uprawiam sex(od 2 miesięcy) nie mierzyłem ,więc nie wiem ,czy urósł tak ,jak ktoś tu pisał.Wiem za to ,że mojej partnerce z żadnym innym mężczyzną nie było dobrze nie mówiąc już o orgaźmie.Ze mną jest jej bardzo dobrze ,a jestem pewien ,że nie kłamie :wink: .Udało mi się już 3 razy doprowadzić do orgazmu przy pomocy samego członka.Narazie często zbyt szybko kończę ,ale gdy to się unormuje to jestem pewien ,że z orgazmem nie będzie żadnych problemó.Dlatego szczerze mogę powiedzieć ,że historie ,że duże są lepsze można wsadzić między bajki.Liczy się technika,technika i jeszcze raz technika.Znajdcie sobie dziewczyny ,a kompleksy szybko miną :wink:
 

anonimxxx

New member
Ja mam we wzwodzie 14cm (13cm obwód), w spoczynku 6-8cm (9cm obwód). Stulejki się pozbędę za 2 tygodnie jakoś, ale zawsze mnie dziwiło jedno.
Zawsze pod prysznicami wszyscy mają większego niż ja, a z tego co tu piszecie, to mój ptak nie powinien jakoś znacząco od nich odbiegać rozmiarem. Magia? :p
Albo mam po prostu pecha do facetów z małym przyrodzeniem :D
 

NeeDen

New member
Siemano jestem tu nowy :D A więc podczas w zwodu mam 12,5 cm a w opadzie od 6-7,5 cm .
Mam stulejka i czekam na zabieg. Na forach czytałem że czasami sie zwiększa po zabiegu.
Uważam że mam za małego i mam 16 lat i kompleksy xd Myślicie że może mi to jebać na psyChikĘ ? xD
 

Loper543210

New member
Hej !
Mam niedługo 14 lat (Sierpień) i martwi mnie rozmiar mojego penisa :? .
Ma 5 cm w spoczynku , i 8,5 cm w zwodzie (Tak mierzyłem poprawnie) .
Bardzo mnie to martwi , ponieważ wszyscy moi koledzy mają większe penisy , a ja mam jak jakiś 7 letnie dziecko :oops: .
Czy penis mi jeszcze urośnie ?
 

Trolo

Well-known member
Powinien urosnąć, bo nie wiadomo jak z twoim dojrzewaniem płciowym, jedni szybciej dojrzewają inni wolniej, na każdego przyjdzie czas. Zacznij się martwić jak będziesz miał 18 lat i dalej te same rozmiary.
 

JavierSaviola

New member
U mnie długość członka podczas spoczynku wynosi 6.5 cm, natomiast podczas wzwodu (moim zdaniem TYLKO) 10.5 cm. Dodam, że na dniach skończę 18 lat..

To chyba rzeczywiście za mało jak na mój wiek prawda ? Nie wiem do jakiego czasu penis rośnie i co na to działa ale póki co jestem dosyć podłamany rozmiarami swojego przyjaciela.. Rzeczywiście jest się czym martwić ? Faktycznie przesadzam ? A może wręcz przeciwnie ? Będę wdzięczny za odp. z Waszej strony :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry