• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

Arrow

New member
No ale od poczatku. Jaka jest moja sytuacja? Mam 22 lata, stulejkę, 11cm w wzwodzie i 3-4 w opadzie, obwód mniejszy niż najmniejsza prezerwatywa (średnica nie przekracza 3cm)

Twoja sytuacja jest normalna.

Jedyne co jest bardzo irytujące to to, że sama swiadomość posiadanego sprzetu,

To wolałbyś nie posiadać sprzętu ? Problem mogłbyś mieć dopiero w przypadku mikropenisa a tak jest w pełni sprawnym mężczyzną. Nie ma co się użalać nad sobą
 

ak47suited

New member
@rencista

A próbowałeś Durex Close Fit? Mam mniej wiecej taki sam obwód (dł 14 rednica ok 10,5) i na mnie są jak ulał :)

Ktoś tam wspomniał o "śmiesznych ćwiczeniach z netu". Byłem do nich sceptycznie nastawiony, ale po zainteresowaniu tematem okazalo się, że one naprawde działają. Cudów nie ma, wymaga to wytrwałości i koncekwencji, a z 11 nie zrobisz 21cm, ale kilka cm da się zyskać. Jest kilka anglojęzycznych forów, z tysiącami uzytkowników je stosujących i mających naprawde niezle efekty.

http://www.thundersplace.org/forum/ forum hula już z 10 lat i ma ponad 140.000 użytkowników, coś w tym jest ;)
http://www.pegym.com/penis-exercises

Ja postanowiłem spróbować, w końcu nie ma nic do stracenia, a chociaż centymetr wiecej piechotą nie chodzi ;)
 

rencista

New member
No nie próbowałem, nie. Tak jak pisałem, nie miałem "okazji" a ze wzgędu na to co mam, sam, świadomie się oddalam...

Czy sytuacja jest normalna? Może i, ale tak głęboko zakodowałem sobie w głowie, że jednak normalna jest sytuacja z... hym... tak ze 2cm dłużej i 1cm grubiej w średnicy, że nie potrafię z tym walczyć co przekłada się na moje życie towarzyskie...

Cwiczeń nie próbowałem, jestem studentem na mieszkaniu z dużą ilością innych studentów więc znalezienie cichego konta graniczy z cudem...

cóż.... Tak czy inaczej dzięki za porady :)
 

Arrow

New member
Może i, ale tak głęboko zakodowałem sobie w głowie, że jednak normalna jest sytuacja z... hym... tak ze 2cm dłużej i 1cm grubiej w średnicy

No to masz problem ale w głowie. Z penisam masz wszystko ok i jesteś w 100% sprawnym mężczyzną. Jeśli natomiast obawiasz się, że prezerwatywa się zsunie itp to obecnie są przecież inne środki antykoncepcji i nie musisz wcale czuć dyskomfortu.

Cwiczeń nie próbowałem, jestem studentem na mieszkaniu z dużą ilością innych studentów więc znalezienie cichego konta graniczy z cudem

I dobrze bo ćwiczenia niewiele dają. Ba w sumie nic nie dają. A teraz weż się w garść przestań biadolić i ciesz się z życia bo jest naprawdę krótkie. Twój problem jest naprawdę śmieszny z porównaniem z innmymi naprawdę poważniejszymi problemami z jakimi muszą się zmagać ludzie nie wspominając o różnych przykrych chorobach, dolegliwościach, które uniemożłiwiają normalne życie.
Nie bój się kobiet uwierz w siebie, bo możesz dać kobiecie wspaniałt seks wszystko tylko zależy od Ciebie i Twojej pomysłowości a nie wielkości przyrodzenia.
Zresztą kobiętę można doprowadzićdo rozkoszy paluszkami i językiem...[/quote]
 

ak47suited

New member
Arrow napisał:
I dobrze bo ćwiczenia niewiele dają. Ba w sumie nic nie dają

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jak ja lubie takie gadanie...

W takim razie jak wytlumaczysz istnienie spoleczności tych forów? 140.000 ludzi przez 10 lat wymienia doświadczenia i chwali się efektami, napisalo ponad 1,5 miliona postów o czymś co nie działa? Zastanów się. :)
Te fora są całkowicie darmowe i nie nastawione na zysk. Nie widze więc powodu by nie wierzyć ludziom tam piszącym.
 

Arrow

New member
W takim razie jak wytlumaczysz istnienie spoleczności tych forów? 140.000 ludzi przez 10 lat wymienia doświadczenia i chwali się efektami, napisalo ponad 1,5

Tak i o ile centymetrów powiększyli sobie cżłonki ćwiczeniami? Ja Ci powiem to co mówią lekarze. Nie ma możliwości trwałego powiększenia sobie penisa poza operacją a sama operacja też niewiele Ci daje. Pomijam terapię hormonalną w okresie dojrzewania itp
Wybacz ale bardziej wierze specjalistom z tej dziedziny niż opowieściom na różnej maści forach internetowych.
 

Arrow

New member
na jakiej podstawie lekarz tak twierdzi? Były robione jakieś poważne badania? Nie słyszałem

zapewne na podstawie dostępnej wiedzy na temat budowy anatomicznej penisa. Ba nawet nie poleca się aby próbować jakiś dziwacznych ćwiczeń, bo moga one uszkodzić członka.
 

ak47suited

New member
Szyi też na pewno nie da się wydłużyć?


;)
Wiem, że to ekstremalny przykład, ale pokazuje, że ciało człowieka do wielu rzeczy jest zdolne ;) A penis jest jednak bardziej elastyczny i rozciągliwy niż kręgi szyjne.

A co do efektów to niewielkie efekty są ponoć widoczne dopiero po kilku miesiącach regularnych ćwiczeń. Sporo jest tam ludzi ćwiczących przez kilka lat. Osiągają oni po kilka cm wzrostu, zarówno w dlugosci jak i w odwodzie.
 

rencista

New member
to ja się jeszcze wtrącę.

Nie w sprawie ćwiczeń a w sprawie stulejki. W moim przypadku to jest ta niepełna? O ile dobrze rozumiem ten temat.

Tak czy inaczej chodzi mi o samą operację/zabieg czy co to tak jest. Po usunięciu stulejki i podcięciu tego... wiązadełka(?), jak rozumiem nie wpłynie to w żadnym kierunku na "rozmiary" ?
 

hesome

New member
wędzidełka nie wiązadełka ;)
W moim przypadku po usunięciu całkowitej, penis jest o 1cm większy. Wcześniej czułem dyskomfort/ucisk na całość podczas wzwodu, jakby skóra była za mała. ;) Różnica wielkości zapewne z tego że nic go teraz "nie blokuje".
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry