• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

Marcinze

New member
Nie wiem, może mam kompleksy, mam 16 lat i długość mojego to
Mierząc od kości to podczas wzwodu mam 14,3 cm a podczas spoczynku
9-11 cm zalezy jaka temperatura.
Grubość to nie wiem w wzwodzie to jeden bok penisa ma 4 cm to chyba razem 16 cm... To jest dużo? Urośnie mi jeszcze?
 

Taurus

New member
Rozumiem Cię. Każdy z nas chce mieć pięknego, zdrowego i dużego penisa. Jednak ważna oprócz wielkości członka (we wzwodzie!) jest technika i kreatywność. Dla kobiety ważna jest Twoja psychika (najseksowniejszy jest mózg). Kolegami którzy mają "lepsze" przyrodzenie się nie przejmuj i którzy się z Ciebie śmieją. Są puści, niedojrzali i tylko tą częścią ciała chcą imponować. Każdy facet rywalizuje i porównuje się z innymi. Za dużą wagę przywiązujemy do przyrodzenia. Jak dojrzejesz zrozumiesz, że są inne sfery równie ważne, a nawet ważniejsze. Twój członek we wzwodzie z tego co piszesz jest standardowych rozmiarów. Nawet gdybyś miał 11 cm też nie byłoby źle.
 

ceka88

New member
Czy to prawda, że po obrzezaniu całkowitym żołądź staje się bardziej rozłożysty co wizualnie powiększa sprzęt? Czy jest szansa że penis będzie również dłuższy? U mnie raczej wszystko w normie (dł 15-15,5 gr 14) ale nie zaszkodzi zapytać :D
 

krecik17

New member
14 cm we wzwodzie to normalnie ? Koledzy mawiają że mają około 17-19cm, a ja się boje zdziałać coś z tym rozmiarem ? Nie wiem jak jest naprawde możecie swoje przykłady pokazać do porównania ?
 

drzwi

New member
Warto też dodać, że nikt nie ma linijki w oczach i 'na oko' ciężko jest zmierzyć długość, więc o reakcję pań w łóżku nie masz co się obawiać (tym bardziej, że 14cm to jak najbardziej dobry rozmiar) ;) Sam myślałem, że mam mało, dopóki nie postanowiłem sobie zmierzyć... :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry