• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie o wzwody, ból.

mlody93

New member
Ja pierdykam, pół wakacji w domu :(.

Będzie ciężko, bardzo ciężko :(.
Chciałem je spędzić jakoś bardzo aktywnie, ćwiczyć, jeździć nad wodę, a tu cztery litery...
 

mlody93

New member
A mam jeszcze pytanie
- czy jeśli już wszystko się zagoi i szwy zostaną wchłonięte / wypadną, czyli dajmy np. te jakieś 2 miesiące, to czy wtedy nadal trzeba tak dbać, po każdym oddaniu moczu przemywać, itp, itd? trzeba go nadal ćwiczyć i rozciągać, czy wystarczy przemywać go tam ładnie podczas kąpieli codziennie i to wystarczy i nie będzie problemu, ani zakażenia?
 

macin5

New member
wydaje mi sie że jak już się zagoi wszystko ładnie to wystarczy już zwykła codzienna higiena. Przecież nie będzie już rany.
 

mlody93

New member
Dziwnie po tym zabiegu, jak mam część żołędzia na wierzchu, to jak idę się wysikać, to tak niezbyt wyczuwam ten moment, kiedy zaczyna lecieć.
Może wyczuwam, ale na pewno w o wiele mniejszym stopniu, niż jak miałem ten taki dziubek na napletku :D .

Też tak mieliście?
 

macin5

New member
mam to samo, że nawet nie wiem kiedy zacznie się lać, z tego co czytałem po forum nie tylko my mamy tak :)
Ja jestem 3 dzień po plastyce i już zaczynam kontrolować strumień.
 

macin5

New member
pewnie sam się unormuje ale ja musiałem wczoraj odlać się na łonie natury pare razy i porownanie pierwszego lanie z trzecim na stojąco pokazało że robie sie w tym dobry ;)
 

mlody93

New member
Gdyby nie to forum, to wątpię, że przekonałbym się co do tego zabiegu.
Z jednej strony, teraz byłbym pewnie gdzieś poza domem, kopał piłkę, jeździł gdziekolwiek, czekał na przyjazd dziewczyny, ale z drugiej strony, jeśli w przyszłości ten pierwszy raz i dla mnie i dla dziewczyny miałby zostać zawalony, bo podobno prezerwatywa lubi się osuwać wtedy i przy okazji ja miałbym się czegoś nabawić i moja dziewczyna też, to ostatecznie długo się nie zastanawiałem :).

Fajnie, że można poczytać niektóre śmieszne posty i choć na moment zapomina się całkowicie o zabiegu :D.
 

mlody93

New member
Ten lekarz, który wykonywał mi zabieg, napisał mi na kartce, że wizyta za 2-3 tygodnie, to mam iść do urologa, czy do niego?
Szwy mam rozpuszczalne, jednak jest taka możliwość, że może mi je zdjąć na kontroli?
 

macin5

New member
ja nie mam problemu do którego lekarza isc bo miałem chirurga urologa. Jeden lekarz badał i robił zabieg.
Ale raczej do chirurga idz lub zadzwoń i się spytaj, napewno masz numer gdzies napisany na pieczątce.

Normalnie po plastyce jestem 3 dni a mnie już tak nosi. Z dziewczyną się zaczne draznic, wygłupiac i już mi staje - wczoraj to chyba nawet popuściłem ;p

Nie wiem jak wytrzymam - musze jakoś to napięcie upuścic.
 

mlody93

New member
Zaparzyć sobie meliski, podobno pomaga :p.

Ja pierdykam, przerąbane :p.
Jesteśmy na podobnym etapie, ja dzień później, bądźmy w kontakcie :D.
 

mlody93

New member
Drugi dzień po zabiegu, za wcześnie chyba się cieszyłem, wcześniej też było, ale dziś dopiero tak głównie zwróciłem uwagę na to zgrubienie skóry tam przy wędzidełku :? (widać dobrze na drugim zdjęciu).





Czy to minie? Mam z tym gnać do lekarza? :?
Tam mi się porobiło coś takie żółte, to są szwy? Czy to jakaś oznaka w stosunku do nich?

EDIT: Otwórzcie zdjęcia na nowej karcie przeglądarki bezpośrednio, to się dopasują do okna przeglądarka i będzie widać.
 

mlody93

New member
Mam pytanie.

Szwy mam rozpuszczające, a kontrolę za 2-3 tygodnie.
Jeżeli do tej pory nie rozpuszczą mi się (a raczej tak wcześnie się nie rozpuszczają), to czy będę miał je wyciągane jakoś, czy lekarz tylko zobaczy?

Poszedłem dziś spać o 2 w nocy, do godziny 5 wstawałem 3 razy... porażka po prostu :(.
Proszę też o odpowiedź nt. tej skóry w okolicach wędzidełka, czy to normalne.

Jeszcze jedno pytanie, tak pytam z ciekawości.
Gdy szwy wypadną, to można od razu poczuć ulgę, jak ręką odjął, czy nadal coś doskwiera dalej?

Pozdrawiam.
 

Queger

New member
Ludu, pomocy! :D Bo dzisiaj miałem wyjmowane szwy, no trochę bolało ale ok. No i lekarz mówił, że mogę "testować" ;) Był wzwód i pierwsza "niezręczna" próba. Nic się nie rozwaliło, ani nic podobnego, jednak nie osiągnąłem orgazmu. Jeszcze nie chciałem chwytać w miejscu rany, więc chwyciłem przy nasadzie i szło to tak "nieco inaczej niż zwykle" :D Może to głupie pytanie: ale jak dojść pierwszy raz po zabiegu? ^^ Dziewczynę zaangażuję od soboty :p (ale najpierw chcę sam przetestować ;) ) Z góry dzięki za rozwianie moich wątpliwości.
 

mlody93

New member
No to będziesz mógł w końcu w nocy spać :p.
Od razu po zdjęciu już nie boli?
Po jakim czasie miałeś zdejmowane? :p

Najgorsze masz już zdecydowanie z głowy, jeja, żebym do tej chwili dotrwał :p.

@EDIT:
Teraz cofnąłem sobie, miałeś wyjmowane równo 2 tygodnie po zabiegu?
Lekarz kazał mi się zgłosić na kontrolę po dwóch tygodniach od dnia zabiegu, wolnymi krokami zbliżam się do połowy, jaaa, jak mi zdejmie szwy, to normalnie nie wiem xd.

Queger - miałeś przedłużane wędzidełko? zdążyło się tam z 2 tygodnie zrosnąć?
Powiedziałbym, żebyś wstawił zdjęcia, ale wyjdę na geja :D.
 

Queger

New member
Po zdjęciu nie boli. (lekarz mówił, że mogą być "grudki" czy "gulki", ale to zniknie do 2 miesięcy, żeby się nie przejmować).
Zdejmowane 2 tygodnie po. Równe 2 tygodnie.

Z tego co widzę, to już nie mam wędzidełka ^^ Cholera, też chcę wstawić zdjęcia, ale coś mnie blokuje ;D




Ej, właśnie... W czasie wzwodu powinien mi napletek móc wrócić na żołądź czy niekoniecznie? Jak go ćwiczyć?
 

mlody93

New member
To chyba normalne, że nie schodzi w zwodzie :D.
A nawet lepiej, prezerwatywa się nie zsunie na pewno :).

Napisz, jak pierwsza noc bez szwów będzie wyglądać :p.
Trochę się boję, że jak to się nawet zagoi i mi stanie gdzieś przy dziewczynie, to jak żołądź wyjdzie na wierzch to mi tam będzie uwierać, jak z tym jest? :)
 

Queger

New member
/ Jes! Udało się! :D :D :D :p Panowie! Kto ma stulejkę to niech jej się pozbędzie choćby ze względu na doznania przy orgazmie! :D Cholera, jest super :D Wiadomo, że podczas ruchów doznania z goła inne i trza przywyknąć, ale potem to kosmos :D I czas dochodzenia się wydłuża :D Jak wcześniej miałem 4 minuty tak teraz dopiero za 3cim razem i po 25ciu minutach :D ale warto :D /

mlody93, no masz rację z tą prezerwatywą ;) Aha.. i już miałem tak że stanął w majtkach :D I w sumie żołędzi w ogóle nie czuję, tylko miejsce rany i okolice wędzidełka (a właściwie: tam gdzie ono było ;) )

A jak mi stanie przy dziewczynie to poproszę, żeby się tym zajęła 8) A tak serio, to myślę, że potrzeba czasu, żeby się wszystko przyzwyczaiło. :)

I tak jestem zadowolony, że 2 tygodnie od zabiegu wszystko działa i ładnie wygląda.

Pytanko:
1. Jeszcze czy może się ktoś wypowiedzieć czy to na pewno tak ma być, że podczas wzwodu możliwe jest, że napletek wgl nie wróci na żołądź? (no jak masz gumke to logiczne, ale jak jedziesz na ręcznym to tak by to "lepiej" wyglądało xD) - wiem, głupio myślę pewnie, ale cóż ;) Jakby ktoś jeszcze mógł mnie uspokoić to będę wdzięczny :D
 

mlody93

New member
Farciarz! :D

Teraz to już nie wytrzymam do momentu zdjęcia szwów normalnie :D.

Napisz jutro zaraz, jak się spało i czy się obudziłeś :D
Mam nadzieję, że przedłużone wędzidełko nie będzie mi przeszkadzać i nie będzie bardzo odczuwalne po zdjęciu szwów przy nocnych wzwodach i nie obudzę się przez nie :p.

No to - udanego sexu życzę :D.
 

Podobne tematy

Do góry