• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

przesadziłem z masturbacją

Topór

New member
Witam! Jestem Antoni, mam 35 lat.
mam trochę nietypowe pytanie:
zdarzyło się wam przesadzić z masturbacją?
jestem trochę przerażony i nie wiem co z tym zrobić

tydzień temu uprawiałem własnoręczny stosunek przez 2-3h, używałem do tego balsamu (Eloderm Balsam Nawilżający), bo w przeciwieństwie do lubrykantów nie wysycha i można długo komfortowo się bawić. bardzo polubiłem długie sesje ręczne, ale tydzień temu po raz pierwszy udało mi się tak długo. zwykle to trwa 20-60 min i właśnie dzięki balsamowi.

nie wiem czemu, ale do dzisiaj mam takie wrażenie że napletek nadal jest jakby lekko spuchnięty i cewka moczowa (w końcowej części penisa) nadal jakby szczypie. od tygodnia dni mam takie irytujące wrażenie że chce mi się sikać. cała skóra penisa jest jakby ekstremalnie miękka. czy jest taka możliwość że coś uszkodziłem?

nie wiem co z tym robić, czy iść do urologa? trochę się boję że nie będę miał odwagi powiedzieć w czym problem.
 
Ostatnia edycja:

nope

Well-known member
Idz do urologa , tylko dobrego. Swoją drogą takie sesje typu 2-3h z tego co kiedyś czytałem (nie wiem ile w tym prawdy) są bardzo nie zdrowe dla prostaty i mozna przez to nabawić się jakiegoś zapalenia. Spuchnięcie napletka to jeszcze mechaniczne i zejdzie tak szczypanie i wrazenie ze chce sie sikac nie jest dobrym znakiem. Doraznie mozesz sprobowac furaginy moze pomoże.
 

Topór

New member
@nope ja słyszałem jedynie o niebezpiecznej długogodzinnej erekcji (np 4h), ale ja mam na to sposób, podczas takiej sesji potrafie zrobić ze dwie przerwy (np 5-10 min) i jestem w stanie całkowicie spuścić krew i na nowo napompować. nigdy nie miałem problemu z erekcją. poczytam o furaginie i może jutro kupię, bo i tak nie dostanę się nigdzie do lekarza w najbliższym czasie.

@Marcin 30 wydaje mi się ze reakcja uczuleniowa wystąpiłaby od razu. od ponad miesiąca używam tego
 

toastt

Well-known member
No i od czasu do czasu powoduje neuropatię cienkich włókien, więc radzę się dwa razy zastanowić, czy koniecznie ją trzeba brać. Sam jestem jej ofiarą.
 

Willow89

New member
chyba najlepszym lekarstwem bedzie przerwa, co za duzo to niezdrowo ;-) wiem, o czym mowie :D serio, jak mowi klasyk "wszystko jest trucizna i nic nia nie jest" - mysle ze zarowno za malo, jak i zadu masturbacji moze zaszkodzic
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Problem masturbacją Inne 11
M Problem z masturbacją Inne 6
M Problem z masturbacją Inne 3
R Czy ćwiczyć przedwczesny wytrysk masturbacją? Przedwczesny wytrysk 5
D Czy warto skończyć z masturbacją? Inne 1

Podobne tematy

Do góry