• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem masturbacją

anonimowy21481

New member
Mam 14 lat i od pewnego czasu mam problem z masturbacją ponieważ za każdym razem gdy już czuje ze niedługo dojdę to zaczynam się tego bać i przestaje.Nie wiem z kad ten strach ale właściwie przez to nigdy nie doszedłem tylko czasami spuszczam się w nocy.
 

nope

Well-known member
To forum o męskim zdrowiu a nie masturbacji i nikt ci nie będzie prawił tu takich rzeczy tymbardziej że masz 14 lat.
 

nope

Well-known member
Nie możesz bo co? Nie staje ci ? Staje. Masz polucje w nocy? Masz. Jesteś zdrowy fizycznie. Dojrzejesz do tego to sie przestaniesz bać. A jak masz wątpliwości to powiedz rodzicom że chcesz iść do lekarza.
 

anonimowy21481

New member
Nie możesz bo co? Nie staje ci ? Staje. Masz polucje w nocy? Masz. Jesteś zdrowy fizycznie. Dojrzejesz do tego to sie przestaniesz bać. A jak masz wątpliwości to powiedz rodzicom że chcesz iść do lekarza.
Dzięki za w pewnym stopniu odpowiedź ale na przyszłość nie musisz odrazu tak się ... o to że ktoś coś takiego napisze. Bo sam się zastanawiałem sie czy tu to pisać ale nie wiedziałem gdzie indziej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Już różne rzeczy tutaj czytałem... więc mało mnie zdziwi. To może powiedz czego się boisz? Bo to ewidentnie w twojej głowie jest problem. Skoro fizycznie wszystko jest jak trzeba.
 

anonimowy21481

New member
Już różne rzeczy tutaj czytałem... więc mało mnie zdziwi. To może powiedz czego się boisz? Bo to ewidentnie w twojej głowie jest problem. Skoro fizycznie wszystko jest jak trzeba.
Najprawdopodobniej chodzi o to że kiedyś jak udało mi się spuścić to miałem taki bul na członku i wszędzie dookoła niego ale najprawdopodobniej było to przez sposób jaki to zrobiłem
 

Trolo

Well-known member
Widzę, że strasznie kombinujesz bo nawet nie potrafisz napisać co spowodowało ten ból. Zrób to normlanie przy użyciu ręki i nie powinno być żadnego bólu. A jak się pojawia jakiś ból to może on być związany z jakąś chorobą, niedojrzałością płciową, wróżyć można wiele.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry