• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy ćwiczyć przedwczesny wytrysk masturbacją?

rolls

New member
Mam 21 lat i na razie nie mam dziewczyny ale praktycznie od zawsze mam problem z przedwczesnym wytryskiem i obawiam sie o przyszłość tak więc zastanawiam się czy nie ćwiczyć przedwczesnego wytrysku przez masturbację. Podobno przy masturbacji nabiera sie nawyków do szybkiego zaspokojenia sie i orgazmu. A więc moje pytanie brzmi i prosze na nie odpowiedziec: Czy lepiej całkowicie odpuscic masturbacje aby powalczyć z tym przedwczesnym wytryskiem.
No własnie nurtuje mnie czy ćwiczyc czy nie.
 

enzor

Member
Jesteś jeszcze człowiekiem w młodym wieku, u którego wszystkie zachowania seksualne dopiero się kosztują.... . W tym momencie trudno mówić o problemie gdyż jeżeli nie współżyłeś nie możesz ocenić jak taki stosunek będzie wyglądał. Gdy będziesz gotów na rozpoczęcie życia seksualnego z partnerką z którą będziecie rozumieć wzajemnie swoje potrzeby a seks będzie przyjemnością wtedy dopiero będziesz mógł dokładnie ocenić czy potrzebujesz odpowiedniego przygotowania. Ćwiczenia takie daja dobre efekty, na przykład masturbacja przed stosunkiem możę sprawić,ze stosunek nie będzie tak krótko trwał, są jednak jeszcze inne sposoby Tak jak prezerwatywy, cała seria Orgasm control ( chusteczki czy spray....).
 

tik

Member
Nie chcę Cię tutaj zniechęcać ale sam ćwiczyłem i u mnie takie ćwiczenia mało co dały tak wiec zarzuciłem.... Po prostu jak podnieciłem się to kończyłem szybciej ( najgorzej było po pewnym okresie abstynencji jak długo nie uprawiałem seksu z partnerką, byłem wtedy wyposzczony jak mało kto). Bardziej pomogły mi wspomniane tutaj chusteczki orgasm control.
 

rolls

New member
No dobra ale czy jak zacznę stosować takie środki to czy przypadkiem sie od nich nie uzależnie i nie będzie tak że bez nic nie będę w stanie?
 

enzor

Member
Nie, właśnie to jest jeszcze lepsze do ćwiczenia przedwczesnego wytrysku. Chusteczka orgasm control nie znieczula członka całkowicie, sprawia, że czujesz wszystko ale po prostu będziesz w stanie o wiele dłużej. W dłuższej perspektywie możesz kupić sobie spray i za pomocą jego będziesz w stanie dozować sobie ilość płynu znieczulającego. Jeśli nie będziesz chciał dużych ilości to nic się nie stanie, możesz je stopniowo zmniejszać i zobaczysz jak długo możesz. Poza tym z wiekiem zwykle wytrysk się przedłuża. Im człowiek młodszy tym szybciej kończy.
 

Podobne tematy

Do góry