• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z masturbacją

Małceł

New member
Witam, ostatnio zauważyłem pewien problem. Otóż od kilku lat dużo się masturbowałem, przynajmniej raz dziennie (czasami robiłem sobie dłuższe przerwy) i zawsze robiłem to z zasłoniętym napletkiem. Ostatnio doszło u mnie do zbliżenia z dziewczyną i ona próbowała zrobić mi to ręką z odsłoniętym napletkiem. No i problem tutaj się zaczyna, otóż nieważne jak długo ona by to robiła to nie byłem w stanie osiągnąć wytrysku, nawet kiedy zaczęła stymulować go oralnie. Dodam że było to moje pierwsze takie zbliżenie z jakąkolwiek dziewczyną, a ona już trochę doświadczona jest. Boję się że będzie się to powtarzać i nie wiem jak mógłbym temu zaradzić
 

Trolo

Well-known member
Widzisz przyzwyczailes penisa do stymulacji jaka Ty mu dajesz ręką. Teraz musisz przyzwyczaic się do innej stymulacji. Sam możesz sobie robic dobrze z zsunietym napletkiem. Powinno pomoc.
 

Małceł

New member
Widzisz przyzwyczailes penisa do stymulacji jaka Ty mu dajesz ręką. Teraz musisz przyzwyczaic się do innej stymulacji. Sam możesz sobie robic dobrze z zsunietym napletkiem. Powinno pomoc.

Czyli z czasem powinno zacząć się wszystko normować? Czytałem gdzieś że "odstawienie" masturbacji też może być pomocne w takiej sytuacji
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry