Problem z masturbacją

Małceł

New member
Witam, ostatnio zauważyłem pewien problem. Otóż od kilku lat dużo się masturbowałem, przynajmniej raz dziennie (czasami robiłem sobie dłuższe przerwy) i zawsze robiłem to z zasłoniętym napletkiem. Ostatnio doszło u mnie do zbliżenia z dziewczyną i ona próbowała zrobić mi to ręką z odsłoniętym napletkiem. No i problem tutaj się zaczyna, otóż nieważne jak długo ona by to robiła to nie byłem w stanie osiągnąć wytrysku, nawet kiedy zaczęła stymulować go oralnie. Dodam że było to moje pierwsze takie zbliżenie z jakąkolwiek dziewczyną, a ona już trochę doświadczona jest. Boję się że będzie się to powtarzać i nie wiem jak mógłbym temu zaradzić

Trolo

Active member
Widzisz przyzwyczailes penisa do stymulacji jaka Ty mu dajesz ręką. Teraz musisz przyzwyczaic się do innej stymulacji. Sam możesz sobie robic dobrze z zsunietym napletkiem. Powinno pomoc.

Małceł

New member
Widzisz przyzwyczailes penisa do stymulacji jaka Ty mu dajesz ręką. Teraz musisz przyzwyczaic się do innej stymulacji. Sam możesz sobie robic dobrze z zsunietym napletkiem. Powinno pomoc.
Czyli z czasem powinno zacząć się wszystko normować? Czytałem gdzieś że "odstawienie" masturbacji też może być pomocne w takiej sytuacji

Do góry
TOPlist