• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przedwczesny wytrysk po obrzezaniu

xom

New member
Cześć :p

Mam problem z przedwczesnym wytryskiem po operacji obrzezania wraz z plastyka wędzidełka (z powodu stulejki),operacja była w kwietniu. Przed operacją nie miałem problemu z przedwczesnym wytryskiem i seks trwał po pół godziny średnio, po operacji odczuwanie jest dużo intensywniejsze jednak, żeby wytrysk był po kilku ruchach to już przesada. 😅
Po rozmowie z lekarzem powiedział, że stan taki może się utrzymywać do pół roku po operacji aż skóra na napletku nie stwardnieje/nie pogrubi się, a jeżeli utrzyma się dalej to zostają tabletki czy aerozole na przedwczesny wytrysk, jednak bardzo martwi mnie aż taki przeskok tym bardziej, że czytając fora u większości osób obrzezanych po stulejce czas seksu nie ulegał zmianie lub ulegał przedłużeniu.

Ktoś miał już podobny problem? Jakieś rady? Czy zostaje mi czekać na efekty?
 

MKD

Active member
Ja mialem taka dziwna sytuacje po calkowitym z usunieciem wedzidelka. Najpoerw zaledwie miesiac po moglem pol godziny lekko a bylem mega wrazliwy jeszcze. Przy oralu odlatywalem…

pozniej stopniowo robilo slabo, 2-3 minuty max az wrocilo do normy
 

promatyk1

Member
Dużo zależy od stylu obrzezania. W Twoim przypadku może dochodzić do ekspozycji bardzo wrażliwych miejsc, które są stymulowane a wcześniej nie były. Jak masz jakieś foty, to załącz.
 

xom

New member
Ja mialem taka dziwna sytuacje po calkowitym z usunieciem wedzidelka. Najpoerw zaledwie miesiac po moglem pol godziny lekko a bylem mega wrazliwy jeszcze. Przy oralu odlatywalem…

pozniej stopniowo robilo slabo, 2-3 minuty max az wrocilo do normy
Po jakim czasie wróciło do normy?
 

RTHadzaj

Active member
Masz obrzezanie low, czujesz przyjemnosc podczas orala? Troche dziwne, ze przy low tak szybko dochodzisz, masz ciasne czy luźne obrzezanie, to ze ciecie przy zoledziu to wiadomo, ale czy mozesz ruszać skórą podczas wzwodu?
 

promatyk1

Member
Dziwna sytuacja, bo fiuta masz dosyć mocno "przyciętego" ;) Możesz spróbować jakichś środków znieczulających (żele, spreje) i np. próbować znieczulać różne części maczugi :D Zobacz jak się zmienią doznania i może dojdziesz do konkluzji co tak naprawdę wywołuje przedwczesny finał, czy to jakaś część żołędzi jest nadwrażliwa, czy pozostałość napletka wewnętrznego, czy może blizna.
 

wacie

Active member
Wszyscy wymieniają maści ,żele na przedwczesny wytrysk ale pamiętajcie że jak wysmarujesz ptaka żelem znieczulającym to i partnerkę wym wyświechtasz . Spróbuj zacząć od prezerwatyw opóźniających wytrysk.
 

promatyk1

Member
Wszyscy wymieniają maści ,żele na przedwczesny wytrysk ale pamiętajcie że jak wysmarujesz ptaka żelem znieczulającym to i partnerkę wym wyświechtasz . Spróbuj zacząć od prezerwatyw opóźniających wytrysk.
Maści i żele zmywa się przed stosunkiem obowiązkowo. Prezerwatywy na niektórych w ogóle nie działają.
 

MKD

Active member
Takie wspomaganie sie niestety nie rozwiaze problemu. Bo co? Cale zycie tego uzywac?
Trenowac i jeszcze raz treniwac! Uczyc sie swojego ciala
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry