Przedwczesny wytrysk(Po obrzezaniu)

ProblemPomóż

New member
Witam mam problem z przedwczesnym wytryskiem jestem po obrzezaniu całkowitym i dodam że zażywałem już różne tabletki na opóźnienie wytrysku np. orgasm control, kamagra , orgasm extra oprucz tego żele i spraye. Zastanawiam sie czy czy wcześniejszy wytrysk nie jest spowodowany np. jakimś wrażliwym miejscem bo kiedyś stosunki były dłuższe teraz to sie zmieniło. Mam nadzieje że mi pomożecie i doradzicie czy coś wziąść czy odrazu zgłosić sie do lekarza z tym problemem. ?
 

ProblemPomóż

New member
obrzezany byłem w maju, nie miałem plastyki wędzidełka bo obrzezanie było całkowite... Wydaje mi sie że jakaś część penisa jest bardzo wrażliwa i dlatego tak wcześnie dochodze bo ostatnio zobaczyłem podobny problem u kogoś na forum, co w takiej sytuacji robić i co może poradzić mi lekarz bo tabletki żele spraye jak narazie nie działają...
 

ProblemPomóż

New member
Takie same ale wcześniej dochodzę i ciągle biore tabletki(orgasm control) do tego prezerwatywy i tak sobie to działa czasem sie zdaża że moge dłużej ale nie wiem od czego to zależy bo napewno nie od psychiki. Wiecie jak można jeszcze temu zaradzić?
 

Podobne tematy

Do góry