• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawka obrzezania v2

max11400

Active member
Też mi kumpel jeden nagadał żeby mnie ktoś zawiózł i odwiózł z zabiegu, a prawda jest taka że spokojnie mogłem chodzić po zabiegu i znieczulenie mnie jeszcze kilka godzin trzymało, dopiero potem był zjazd ale bez przeciwbólowek dałem radę. Także pociąg jako transport też powinien być ok, po prostu delikatne ruchy, tj. siadanie wstawanie itp
 

MKD

Active member
Ja no nienawidze komunikacji publicznej xd wyznajde tylko prywatna osobowke.

po zabiegu w miejscowym niby mozna po jakims czasie. Trzeba sobie dac z 2 godzinki.

po zabiegu w ogolnym 24h nie wolno i potwierdzam to z wlasnego doswiadczenia. Nie bylbym w stanje wrocic 80km do domu po narkozie a miejscowego mi w ogole nie zaoferowano
 

max11400

Active member
A prowadzenie auta po operacji? Mam 2h drogi?
Myślę że dałoby radę. Nie wiem czy można auto prowadzić po takim znieczuleniu. Wiesz, najlepiej to by było mieć kogoś z rodziny lub znajomego kto Cię przywiezie i odwiezie. Na drugim miejscu stawiam transport publiczny tj. pociąg, którymi nie lubię jeździć, ale w razie czego jest przecież toaleta można pójść, usiąść samemu, obejrzeć sprawdzić opatrunek itp. a nawet w razie czego go zmienić (ja na sam zabieg wziąłem w plecak gazę, bandaż i octenisept - dla pewności że jakby się coś w drodze powrotnej rozwaliło to mam zabezpieczenie), ale nie było takiej potrzeby. A na trzecim miejscu postawiłbym kierowanie na własną rękę samemu - ja z mojego doświadczenia byłbym bez problemu w stanie to zrobić patrząc z dzisiejszej perspektywy, ale wtedy nie mogłem tego wiedzieć, a po drugie nie jestem w stanie reczyc za innych jak się będą czuli po zabiegu
 

max11400

Active member
No to w sumie nie wiem. Ja miałem miejscowe, było spoko, dwa mocniejsze ukłucia a potem "dziwne" uczucie przez cały zabieg, ale nie bolesne. Tylko takie jakby Ci odrętwiał fajfus, coś jakbyś spał na dłoni i Ci potem odrętwiała :D

A co do nazwiska, to wydaje mi się że odmienia się jak polskie słowa. Na przykład rondel -> rondla a nie rondela, więc pewnie Tondel -> Tondla
 

AGv

Active member
I nie każdy potrafi ciąć tak, by pacjent był zadowolony 😉
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Jezeli chodzi o jazde autem. Mnie cial kuzniar i wyraznie pytalem o mowil ze moge wracac samochodem bez problemu po zabiegu. (Mialem jakos niecale 2h jazdy)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Poprawka obrzezania Obrzezanie 4
A Poprawka obrzezania Obrzezanie 22
A Poprawka obrzezania, 2 dzień po zabiegu Obrzezanie 22
O Poprawka obrzezania Obrzezanie 8
F Poprawka obrzezania Obrzezanie 3

Podobne tematy

Do góry